قالب دندان Knurling برای N 95  دستگاه ماسک

قالب دندان Knurling برای N 95 دستگاه ماسک

در صورت نیاز به کمک در خرید ماسک ، عینک محافظ ، دستگاه ماسک صورت و سایر محصولات محافظ ، می توانید با ما تماس بگیرید.
چت کن

جزئیات محصول

Aoxu Mold می تواند از ابزارهای موجود یا تجربه و منابع فنی ما برای تهیه قالب های سفارشی شما استفاده کند. 0010010 nbsp؛ از طریق تأسیسات داخلی یا یکی از همکاران ابزار انتخابی خارج ، ما می توانیم انعطاف پذیری را حفظ کنیم که به ما امکان می دهد بهترین ترکیب توانایی و ظرفیت را با نیازهای هر پروژه ابزار سازی خاص مطابقت دهیم.

ما همچنین مهارت ها و خلاقیت های فنی را ارائه می دهیم تا تغییرات ابزار و تغییرات طراحی را به منظور به حداکثر رساندن تولید خود و به حداقل رساندن هزینه های تولید توصیه کنیم. علاوه بر این ، عمر ابزار از طریق برنامه نگهداری در خانه ما افزایش می یابد و باعث افزایش بیشتر بهره وری ابزار می شود. 0010010 nbsp؛ Aoxu Mould 0010010 nbsp؛ دارای تجربه گسترده ای با ابزار سخت و نرم است. ابزارهای نرم ، معمولاً از آلیاژ آلومینیوم ساخته می شوند ، ممکن است زمانی پیشنهاد شود که قطعات و الزامات تولید هزینه تجهیزات سخت افزاری را با طول عمر یا ظرفیتی که از محصول فراتر رود 1}}} # 39؛ .


تماس با شاین

202001061412588260475

Hot Tags: قالب دندان knurling برای n} {0} machine دستگاه ماسک ، چین ، تولید کنندگان ، تایژو ، کارخانه ، سفارشی ، فله ، با کیفیت بالا ، کم هزینه

پرس و جو

You Might Also Like