قالب ساخت PP ذوب دمیده نشده

قالب ساخت PP ذوب دمیده نشده

با شیوع جهانی کوید-۱۹، تقاضا برای مواد پیشگیری از اپیدمی به اوج خود رسیده است. آوکسو قالب به منظور پاسخگویی به تقاضای جهانی پارچه های دمیده شده ذوب شده برای ماسک ها، لباس های محافظ، و دیگر کارخانه های تولیدی، قدرت فنی و تولید خود را برای غلبه بر مشکلات مختلف در مشکلات فنی یک قالب پارچه ای مذاب در مقیاس بزرگ متمرکز کرده است.
چت کن

جزئیات محصول

قالب ساخت PP ذوب دمیده نشده

شرح قالب

* کانال جریان چوب لباسی کت با توجه به ویژگی های مواد اولیه طراحی شده است(ویسکوزیته، دما، نرخ جریان)

* به پایان رسید درجه پرداخت حفره مرگ: 0.01um-0.06um

* به پایان رسید درجه پرداخت دیوارهای تخته نخ کشیده سوراخ: 0.03um-0.04um, با استفاده از روغن گرم در گردش کنترل دما که بخاری کارتریج را به گرمایش داخلی و یا صفحه گرمایش را به گرمایش خارجی مناسب برای PET, PBT, PE,PP, PE, PTFE, PS, EMA, EVA, TPU, فیبر کربن و مواد دیگر.


قالب فنی

* مدل های معمولی die 1.1M-1.6M نیز می توانند با توجه به الزامات خاص مشتری سفارشی شوند.

* ذوب سر دمیده شده(spinneret) در قطر 0.2mm-0.3mm, لحظه مرکزی سوراخ spinneret بین 0.7-0.8mm.

* درخواست برای پردازش دمای زیر 350 درجه، فیبر کربن 330-350 درجه، PP، PET زیر 300 درجه.

* مناسب برای تولید 30-50KG/Hour به طور کلی، تولید زیر 80KG/Hour تحت الزامات خاص، همچنین می تواند با توجه به ظرفیت خط تولید پیکربندی شود.

Mould Making PP Melt-blown Nonwoven


مزایای قالب ما

* کانال های جریان ساده خاص سفارشی و بهینه سازی شده توسط شبیه سازی کامپیوتری بر اساس مواد اولیه مختلف برای به دست آوردن سطوح جریان مداوم و بدون آب و هوا

* طراحی شده با اسپینر های قابل تعویض و سوراخ اسپینر فشرده سازی و ساختار کانال جریان برای اطمینان از جریان پایدار و ریسندگی یکنواخت

* خروجی هوا مجهز به یک دستگاه کنترل جریان هوا قابل تنظیم است تا به تنظیم سریع جریان هوا در یک منطقه خاص دست یابد

* تمام سطوح با کروم سخت اندود شده اند؛ با 12.9 پیچ و مهره با قدرت بالا به عنوان fasteners; میله های گرمایشی ساخته شده از فولاد ضد زنگ با کیفیت بالا منوط به کنترل منطقه از دمای گرمایش

* دستگاه های عایق قابل تنظیم در دسترس هستند به طور موثر کاهش از دست دادن گرما و به حداقل رساندن هزینه تولید

* مرگ ترکیبی با ساختار ساده آسان است به disassemble و تمیز


فرایند ساخت پارچه غیر بافته شده

فرایند مذاب دمیده شده یک سیستم تولید غیر بافته شده است که شامل تبدیل مستقیم یک پلیمر به فیلامنت های مداوم، یکپارچه با تبدیل فیلامنت ها به یک پارچه تصادفی گذاشته نشده است. اولین تحولات در این حوزه فناوری در حوزه صنعتی از حدود سال ۱۳۲۴ آغاز شد. توصیف فرایند کلی شبیه به فرایند spunlaid است، اما در جزئیات، هر دو نوع فرایند کاملاً متفاوت هستند. با استفاده از فناوری مذاب دمیده شده، فیلامنت های چرخشی با استفاده از هوای گرم و سریع السیر که مستقیماً بر روی یک بستر متحرک دمیده می شود، شتاب می گیرد و یک وب خود پیوندی ایجاد می کند.

image

1. انتخاب مواد اولیه

برای مواد اولیه PP، تشکیل ابریشم آسان است و MFI بالاتر است (حدود ≥1500g/10min)، بنابراین می تواند فیبر ریز با قطر 2-3 میکرومتر تشکیل دهد. و عملکرد قوی فیلتر کردن ویروس ها را دارد.

2. تکنیک ساخت

از جمله سه مرحله: اکستروژن ذوب، تکنولوژی مذاب دمیده شده، و درمان، مانند تصویر زیر را نشان می دهد.

image

با اکسترودر پیچ، می تواند مواد ذوب شده را به بخش قالب منتقل کند، سپس از سوراخ اسپینر خارج شود (به عنوان تصاویر a و b نشان داد). سپس می تواند پارچه غیر بافته شده را تشکیل دهد.

image


اهمیت قالب مذاب دمیده شده به پارچه غیر بافته شده

پارچه غیر بافته شده با فیبر فوق العاده PP با ظاهر سفید، ویژگی های نرم و شسته و رفته ترکیب شده است. ریز پارچه در حدود 0.5-1.0μm است، و توزیع تصادفی فیبر باعث می شود آنها را شانس بیشتری برای گرم کردن پیوند.

کلید تولید چنین نوع پارچه غیر بافته شده قالب مذاب دمیده شده است. سمت داخلی قالب باید صاف با براق بالا به طوری که قالب می تواند تف کردن حتی پارچه. و اگر سوراخ اسپینرت کوچکتر باشد، ابریشم ظریف تر است. قبل از اینکه قطر سوراخ در حدود ۰٫۴ میلی متر باشد، اکنون با بهبود فنی، سوراخ معمولاً ۰٫۱۵ تا ۰٫۲۵ میلی متر است.

اگر پارچه نیاز به رسیدن به استاندارد 95 +, مذاب دمیده شده است همه حقایق نیست, اثرات نیز توسط دستگاه اکسترودر تصمیم گرفت, مواد اولیه, و پارامترهای ماشین.

اگر شما نیاز به یک قالب ذوب با کیفیت بالا دمیده, خوش آمدید برای تماس با قالب Aoxu ما.


تماس با شاین

202001061412588260475

Hot Tags: قالب ساخت pp ذوب دمیده نشده، چین، تولید کنندگان، Taizhou، کارخانه، سفارشی، فله، با کیفیت بالا، هزینه کم

پرس و جو

You Might Also Like