قالب قالب کف حمام

قالب قالب کف حمام

SMC قالب با سیستم گرمایش روغن حرارتی ، اطلاعات بیشتر لطفا به ایمیل leila@aoxumoulds.com ایمیل کنید.
چت کن

جزئیات محصول

قالب قالب کف حمام


اطلاعات پروژه

توضیحات محصول نام قسمت
مواد قسمت
اندازه قطعه (میلی متر)
فولاد قالب یک بشقاب
صفحه ب
درج حفره
درج اصلی
درج کشویی
صفحه اجاق گاز
قطعات یدکی
توضیحات قالب اندازه قالب (L * W * H MM)
وزن ناخالص قالب
طول عمر قالب (عکس)
چرخه تولید قالب
پایان سطح
سیستم تخلیه
زمان چرخه
دستگاه قالب گیری فشرده سازی


SMC چیست؟

SMC ترکیب قالب ورق است. QQ 90 20190715172752

SMC ترکیبی از رزین پلومر ، پرکننده های درج ، تقویت کننده فیبر ، کاتالیزورها ، رنگدانه ها ، استابلایزرها ، مواد ترشح کننده و ضخیم کننده ها است. ساخت SMC یک فرایند درون خطی است. اجزای اصلی مایعات و مواد جامد (خمیر) به صورت فله ای مخلوط شده و بطور مداوم فیلم هستند و سطح فیلم را پوشش می دهند. دو ایستگاه اندازه گیری با تصویر آینه به طور همزمان کار می کنند. سپس یکی از فیلم های حامل پوشیده شده با خمیر با الیاف خرد شده گذاشته می شود. 2 شبکه حامل ، چسباندن و. فیبرها سپس با هم جمع می شوند و اجزای آن در یک صفحه مرکب یکدست ورز می شوند. سپس این ورق در یک ظرف قرار می گیرد و در یک محیط کنترل شده که بلوغ در آن اتفاق می افتد ، در مسیر خود به ویسکوزیته مشخص قرار می گیرد.

در سال اخیر ، Aoxu قالب فناوری اختصاص داده شده به تحقیقات و توسعه قالب های SMC از محصولات مختلف ، مانند فن خودکار و. سپر عقب ، جلو و. پانل های درب عقب ، لوازم برقی ، وان ، ظرف و غیره.


فرایند قالب گیری فشرده سازی

قالب گیری فشرده سازی در دستگاهی به نام "پرس قالب سازی فشرده سازی" صورت می گیرد که معمولاً از حالت هیدرولیکی استفاده می شود. بیشتر پرسهای قالب ریزی و سازه ای فشرده سازی نیاز دارند که بارگذاری SMC در قالب و بارگیری محصول نهایی به صورت دستی توسط یک اپراتور ماهر انجام شود.

مطبوعات معمولاً از نیمی از قسمتهای بالای و پایین قالب که بین دو صفحه گرم شده قرار می گیرند تشکیل شده است. SMC از قبل گرم شده در نیمه پایین قالب قرار می گیرد. سپس بشقاب فوقانی پایین می آید و فشار 2000 میلی لیتری فشار را بر روی قالب اعمال می کند.

استفاده مداوم از گرما و فشار باعث می شود تا SMC گسترش یابد و هر قسمت از قالب را به درستی پر کند. از این رو قالب سازی فشرده سازی می تواند برای ایجاد قطعات حتی پیچیده و دقیق با دقت بسیار زیاد استفاده شود.


قالب SMC چیست؟

20190724110341 قالب فشرده سازی معمولاً از دستگاه پرس هیدرولیک استفاده می کند و حفره و هسته در قسمتهای بالا و پایین دستگاه ثابت می شود. پس از قرار دادن مواد در قالب آزاد ، دستگاه بسته می شود ، قالب گرم می شود ، سپس ماده فشار فشار برای چرخش در قالب قرار می گیرد.

دمای کار قالب SMC معمولاً 140 تا 160 درجه است. هنگام طراحی سیستم termprature ضروری است که بتوانید سطح قالب را در نزدیکی دمای آن نگه دارید. قالب با دمای یکنواخت باعث آسان تر شدن قطعات و تولید قطعات با صفحه کمتر ، پایداری بعدی ابعاد و ظاهر یکنواخت سطح می شود.


مزیت مواد SMC

مهمترین و بیشترین بحث در مورد مزیت ترکیب سازه ورق ، وزن سبک آن در مقایسه با سایر مواد ، از جمله فلزات و حتی پلاستیک مانند ترکیب قالب ریزی و سازه فله (BMC) است. به همین دلیل ، SMC اجزای فلزی را به عنوان ماده اولیه مورد استفاده در تعدادی از قطعات خودرو جایگزین کرده است. Ts همچنین در ساخت صندلی های حمام ، اسپا و عرصه ، سینما و استادیوم استفاده کرده است.

SMC علاوه بر وزن کم ، بسیار آسان است و در حجم بالایی نیز تولید می شود. قطعات ساخته شده با استفاده از SMC با چرخه تولید مستقیم با طبیعت ساده و ساده از فرآیند قالب گیری فشرده سازی ، می توانند در مدت زمان کمی در حجم مشابه تولید شوند.

با این حال ، وزن سبک SMC نیازی به قربانی قدرت ندارد. این محکم و بادوام است ، قادر به مقاومت در برابر ضربه حتی در سرعت های بالا است. این ترکیب حتی برای استفاده در قفسه های بیرونی وسایل نقلیه مسافر تأیید شده است ، جایی که مرتباً در تست تصادف نمرات بالایی را دریافت می کند.

و در آخر ، ترکیب قالب sgeet یک انتخاب بسیار اقتصادی است. تولیدکنندگان می توانند در تمام ابعاد فرآیند تولید صرفه جویی کنند ، از آنجا که حداقل کار نیز از نظر زمان کارآمد است و می توان آن را در قالب اولیه ترجیح داد تا اینکه نیازی به صبر کردن تا زمان پایان مراحل پردازش داشته باشد. با این حال ، برای رسیدن به پایان کلاس A ، پردازش قالب نقاشی پست مورد نیاز است.

با این حال ، چیزی است که آنچه SMC و MOLDING COMPRESSION انجام نمی دهد بهتر و تزریق طولانی مدت فیبر را انجام می دهد.


مزیت قطعات قالب گیری SMC به شرح زیر است:

  • پایداری بعدی خوب ، از جمله مقاومت حرارتی عالی.

  • رنگدانه برای رنگ در قالب. بهترین ظاهر با بافت قالب.

  • نگهداری عالی از اموال در محیط های سرد و گرم.

  • مناسب برای استفاده در فضای باز در برنامه هایی که دارای اشعه ماوراء بنفش و آب هستند.


نگهداری قالب

پس از استفاده از قالب برای مدت طولانی ، لبه برش باید تیز شود. پس از سنگ زنی ، سطح لبه برش باید تغییر شکل داده و مغناطیسی نباشد ، در غیر این صورت به راحتی مواد را مسدود می کند. تولید کننده مولا باید سوابق مفصلی تهیه کند ، میزان مصرف آن ، مراقبت (روانکاری ، جبران ، جلوگیری از زنگ زدگی) و آسیب را بشمارد و از این طریق دریابد که قسمتها و اجزای آن آسیب دیده و میزان سایش و پارگی در اختیار شما قرار می دهد تا اطلاعاتی را برای کشف و حل مشکلات ارائه دهد. . و پارامترهای قالب گیری قالب و مواد مورد استفاده در محصول برای کوتاه کردن زمان تست قالب و بهبود بازده تولید.

در حین استفاده از قالب ، پانچ در معرض شکستگی ، خم شدن و سر خوردگی قرار دارد و آستین پانچ به طور کلی خرد می شود. ضرب و شتم به پانچ و آستین به طور کلی با قسمت هایی از همان مشخصات جایگزین می شود. پارامترهای پانچ به طور عمده شامل اندازه قطعه کار ، اندازه قطعه نصب و اندازه طول می باشد.

فشار دادن قطعاتی مانند صفحه فشار ، چسب برتر و غیره در بارگیری قطعات مانند بشقاب سلب ، مواد بالای پنوماتیک و غیره در حین نگهداری لوازم جانبی هر قسمت را بررسی کنید و آیا خسارت وجود دارد ، قسمت آسیب دیده را ترمیم کرده و اقدامات لازم را انجام دهید. وضعیت خاص اگر لوله هوا خراب است ، آن را تعویض کنید. انجام ردیابی و بازرسی کلیدی در چندین قسمت مهم قالب ضروری است.


درباره شرکت

قالب SMC یکی از سری های اصلی قالب ماست ، هر جا که مقاومت و استحکام مکانیکی بالا برتری داشته باشد. سنگ آهک قالب SMC Aoxu Mold Technology روی رولها راه حل ایده آل است. با استفاده از قالب داغ مطبوعات ، قطعات ساختاری چند منظوره مهمتر از همه برای سطوح بزرگ است.

Aoxu دارای یک آزمایشگاه مدرن با پرس با ظرفیت 200T تا 2500T برای تشکیل قطعات با دقت بالا در طیف گسترده ای از اشکال و اندازه ها برای هدفمندی و آزمایش است. کنترل همگام سازی ضخامت ثابت دیوار حتی با قطعات بسیار پیچیده یا بسیار نازک دیواره را تشکیل می دهد.

Aoxu در حال تبدیل شدن به سازنده قالب و قالبهای SMC بیشتر و مشهورتر در صنعت تولید قالبهای ورق می باشد ، مایل به تهیه کننده قالب صادقانه خود باشید.


تماس با ما

leila@aoxumoulds.com

2
Hot Tags: قالب قالب کف حمام

پرس و جو

You Might Also Like