قالب کامپوزیت بشقاب دوش حمام

قالب کامپوزیت بشقاب دوش حمام

مدت زمان طولانی برای ساخت قالب SMC / BMC / GMT. متناسب ، تمام شده و عملکرد نباید چیزی عالی باشد!
چت کن

جزئیات محصول

قالب کامپوزیت بشقاب دوش حمام


مشخصات قالب

نام قالب: قالب کامپوزیت بشقاب دوش حمام

مواد محصول: SMC

اندازه بشقاب دوش: 1200 * 900 * 40 میلی متر

آمپ Core&؛. حفره فولاد: P20H

سختی فولاد: HRC28-32

استاندارد قالب: DME

شماره حفره: 1

حالت شکل دادن: قالب گیری فشرده سازی

سیستم گرمایش: گرمایش برقی یا گرمایش دمای روغن

زمان چرخه: 2-4 دقیقه

زمان تولید ابزار: 60 روز

عمر قالب: 100000 عکس

در نوسازی صنعت مسکونی ، حمام کلی نمایانگر سطح کلی ساخت و سازهای مسکونی کشور&# 39 است. حمام کلی شامل سقف ، سایدینگ ، ظرف تخلیه ، وان ، دستشویی و دستشویی است. ترکیب و غیره اگر در مورد قطعات حمام ، مانند پایه دوش SMC ، وان SMC ، سینک ظرفشویی SMC ، صفحه دیواری SMC و غیره ، درخواستی دارید ، لطفاً برای حل سریع با ما تماس بگیرید.

6مشخصات محصولات فشرده سازی

مقاومت بالا و در عین حال سبک وزن:
به صرفه جویی در حمل و نقل کمک می کند
مقاوم در برابر خوردگی:
پوسیدگی ، زنگ زدگی و خوردگی نخواهد داشت
ضد آتش و غیر رسانا:
به ایجاد یک محیط امن کمک می کند
از نظر ابعاد پایدار:
کوچک نمی شود ، متورم نمی شود ، تاب نمی آورد یا خم نمی شود
عملا بدون تعمیر و نگهداری:
با دوام و مقاوم در برابر آب و هوا برای یک چرخه عمر طولانی تر
ساخت و نصب آسان:
با ابزار استاندارد قابل برش ، سوراخکاری و مونتاژ است
غیر شستشو:
به مواد نگهدارنده خطرناک برای محیط زیست نیاز ندارد


طراحی قالب

قالب گیری فشاری یک گزینه بسیار م effectiveثر برای کنترل هزینه های تولید کوتاه مدت یا دستیابی به صرفه اقتصادی در هنگام تولید قطعات بزرگتر است. تیم تولیدی ما می تواند نیازهای شما را ارزیابی کند تا تعیین کند که آیا قالب فشرده سازی بهترین راه حل برای محصولات شما است.

● طراحی قالب

مهندسان AOXU Mould همیشه قسمت خوب ، طولانی ترین عمر ابزار ، مونتاژ آسان و کاهش تعمیر و نگهداری ابزار را در نظر می گیرند.

هر پروژه ای که ما با مشتری مطالعه می کنیم ، با مشاوره ، اصلاح ، تا رضایت مشتری را جلب می کنیم. با توجه به اینکه می فهمیم هر مشتری STD خاص خود را دارد ، طراحان ما با دقت در این مورد مراقبت می کنند.

ما از UG 11.0 و AUTOCAD 2018 برای طراحی قالب استفاده می کنیم ، همچنین از جامد آمپ&استفاده می کنیم. با استفاده خودکار ، ما می توانیم پرونده را از مشتری خود تغییر دهیم و مطالعه ساده ای را برای قطعات انجام دهیم.

● قالب

قبل از شروع به طراحی قالب ویژه ، به عنوان زمان چرخه سریع ، بدون خالی شدن قطعه ، بدون خطوط جوش ، ما تجزیه و تحلیل قالب قالب رایگان را برای مخازن ایجاد خواهیم کرد.

این برای اطمینان از پر کردن موثر مواد بر اساس تئوری جریان مواد است.

رابطه بین کد ماده&؛ زمان چرخه آمپ GG؛ سطح قطعات آمپ GG؛ ویژگی های قسمت

* نرم افزار Moldflow می تواند برای جلوگیری از اشتباه ، مشکل را قبل از تزریق پیش بینی کند به عنوان مثال ، نحوه تغییر ضخامت ، شکل ، دروازه تزریق یا مواد ، به منظور بهبود ویژگی محصول.

* قالب می تواند جزئیات مشکل تزریق را تجزیه و تحلیل کند: علامت ذوب ، زمان جریان تخلیه هوا ، فشار و دما.


قالب قالب بشقاب دوش حمام

ابزار با کیفیت بالا نقشی محوری در تولید قطعات دارد. هنگامی که OEM ها به ابزاری برای نمونه سازی ، تولید یا تولید انبوه نیاز دارند ، AOXUMOULD TECHNOLOGY توانایی پاسخگویی به هر نیاز را دارد و به طراحی ، هزینه ، کیفیت و عملکرد موفقیت آمیز محصول کمک می کند.

ما در هر مکان تولید AOXUMOULD طیف کاملی از خدمات طراحی ، تولید و نگهداری ابزار را برای پشتیبانی و ارتقا فناوری های تولید خود ارائه می دهیم. قابلیت های ابزارآوری ما این امکان را برای ما فراهم می کند که به عنوان یک شریک واقعی با مشتریان خود کار کنیم و با همکاری یکدیگر برای معرفی موثر به موقع محصول با صرفه و مقرون به صرفه و دستیابی به سایر اهداف مدیریت چرخه عمر محصول همکاری کنیم. کارشناسان ابزار AOXU می توانند از هزینه ها و پیچیدگی های مختلف مرتبط با بلوغ محصول ، زمان تولید و حجم پیش بینی شده پشتیبانی کنند.

و ، هنگامی که زمان یک عامل حیاتی است ، AOXUMOULD خدمات سریع "سریع" را ارائه می دهد ، که منجر به نمونه سازی سریع و معرفی سریع محصول می شود. خدمات سریع ما شامل Renshape ابزار تولید حرارتی فرم کوتاه و ترکیبات پایه / درج قالب برای ابزار قالب گیری تزریقی است. برای اجرای طولانی تر یا طولانی تر ، سایر روش های پیشرفته ابزار می توانند ویژگی های طراحی را حفظ کنند در حالی که هزینه ها ، کیفیت و مشخصات را در یک خط نگه می دارند.


با ما تماس بگیرید

2

Hot Tags: قالب کامپوزیت صفحه دوش حمام ، قالب کامپوزیت ، قالب کامپوزیت دوش

پرس و جو

You Might Also Like