پوشش جعبه باتری قالب SMC در وسایل نقلیه برقی انرژی

پوشش جعبه باتری قالب SMC در وسایل نقلیه برقی انرژی

همیشه با توجه به کیفیت و خدمات قالب گیری پلاستیک با تمرکز بر روی کیفیت ، قالب Aoxu دوست دارد بهترین خدمات و بهترین محصولات قالب پلاستیکی ما را به همه مشتریان ارائه دهد.
چت کن

جزئیات محصول

پوشش جعبه باتری قالب SMC در وسایل نقلیه برقی انرژی

*امکانات:

فندک

دمای اعوجاج گرما200

مقاومت در برابر حرارت بالا و صافی عالی

خواص مکانیکی عالی و خصوصیات الکتریکی

Battery Box Cover SMC Mould In Energy Electric Vehicles

*نیازهای اساسی:

ضخامت دیوار: .52.5 میلی متر

محتوای فیبر شیشه: 30-40٪

جذب آب: ≤20mg

دمای اعوجاج: ≥200

سختی بارکول: 50 ≥

مقاومت در برابر شکستگی کششی: ≥90MPa

قدرت خمش: MP200MPa

مدول خمشی: .010.0GPa

مقاومت در برابر ضربه: ≥90KJ / متر مربع

شاخص اکسیژن: 31 ≥

*برنامه های کاربردی:

انرژی الکتریکی جدید ، تجهیزات الکتریکی و غیره


ماده اولیه SMC

SMC raw material

SMC مخفف Sheet Moulding Compound است. این یک ماده قالب گیری ترکیبی روی یک ورق است که با اشباع رشته خرد شده شیشه ای به ترکیبی که با مخلوط کردن رزین پلی استر غیر اشباع با پرکننده ، کاتالیزور ، ماده آزاد کننده و غیره و با تقویت و افزایش شیمیایی ساخته شده ، هیچ چسبندگی و قابلیت قالب پذیری عالی ندارد. گرانروی SMC برای ساخت و ساز و خودرو استفاده می شود. مواد سقف ، کاشی سقفی برای حمام ، مخازن آب برای ساختمانها و موارد باتری ، چاه چرخ تایر اضافی ، درهای چمدان و درب درب عقب برای اتومبیل وجود دارد. به طور خاص ، انتظار می رود که تولید موارد باتری با استفاده از مواد SMC در راستای تجارت روز افزون و فروش وسایل نقلیه سازگار با محیط زیست (اتومبیل های برقی ، اتومبیل های هیبریدی) بیشتر افزایش یابد.

مزایای ماده اولیه SMC

* نسبت زیاد با 1.7-1.9g / cm³ ، بنابراین وزن سبک تر از مواد فلزی است

* طراحی قوی ، محصول می تواند به صورت یکپارچه قالب ریزی شود ، نیازی به مونتاژ ثانویه ندارد

* ضریب کم انبساط حرارتی ، بنابراین اندازه پایدار است

* مقاومت در برابر خوردگی بهتر از مواد فلزی ، که در برابر الکترولیت ، اسید و قلیایی مقاومت می کند و باعث زنگ زدگی&# 39 می شود

* جذب خوب و مقاومت در برابر ضربه

* عایق بودن از مواد فلزی بهتر است

* مقاومت در برابر آتش می تواند به سطح V0 برسد


قالب گیری فشاری SMC

SMC compression molding

روش کار: برش مواد ، قرار دادن روی قالب ، قالب گیری محصول در دمای بالا و فشار زیاد ، بیرون آوردن محصول ، تمیز کردن فلش و جمع شدن روی هم.


تشخیص استرس در عکس ابر

Stress detection in cloud picture 1Stress detection in cloud picture 2

≥50MPa ≥100MPa


نتیجه حالت محدودیت

6


چگونه یک شرکت ساخت قالب بهتر در چین انتخاب کنیم؟

بازار قالب های پلاستیکی چین در زمینه قالب سازی جهانی محبوب می شود. خریداران قالب بیشتر و بیشتر در سراسر جهان به چین می روند و به دنبال سازنده قالب پلاستیکی مناسب می گردند. همچنین بیشتر و بیشتر سرمایه گذاران از کشورهای مختلف چین را برای راه اندازی کارخانه قالب سازی جدید انتخاب می کنند.

بسیاری از کارخانه های تولید قالب پلاستیک در چین وجود دارد و بیشتر آنها در سه منطقه متمرکز شده اند: استان گوانگدونگ ، استان ژجیانگ در نینگبو و هوانگیان تایژو. همانطور که کارخانه قالب چین و کارخانه قالب چین در سال اخیر به سرعت در حال افزایش است ، پس چگونه می توان کارخانه قالب مناسب را انتخاب کرد؟ چگونه می توان کارخانه قالب سازی را پیدا کرد که به شما قالب های پلاستیکی مورد نیاز چین را ارائه می دهد؟

هر کارخانه تولید قالب می تواند بگوید: ما بهترین تولید کننده قالب در چین هستیم. ما قالب های پلاستیکی با کیفیت خوب چین را ارائه می دهیم. آیا واقعیت دارد؟ هیچ کس نمی داند ، به ویژه خریداران قالب های پلاستیکی جدید یا گوشت جدید در زمینه قالب های پلاستیکی.

یک کارخانه قالب سازی خوب ، مشاهده مستقیم ، باید نحوه کار آنها را بررسی کنیدتجهیزات ابزار. وقتی برای اولین بار به یک کارخانه تولید قالب می روید ، آنها برای شما بسیار جدید هستند و شما هیچ تصوری از آنها ندارید. اما می توانید ببینید که تجهیزات آنها چگونه است. این اساسی ترین عامل است. تجهیزات ابزار دقیق ابعاد قالب با دقت بالا را تضمین می کنند ، بنابراین قالب های پلاستیکی با کیفیت خوب را که نیاز دارید تضمین می کنید. مانند Japan Sodick دقت EDM ، تحمل ابزار می تواند 0.01 میلی متر باشد. دستگاه برش سیم Sodick می تواند آن را 0.005 میلی متر کند. علاوه بر این ، ایتالیا Fidia سه محور CNC با سرعت بالا ، دستگاه برش سیم سیم Agie Charmilles سوئیس و دستگاه EDM در رتبه های برتر قرار دارند.

دوم ، ممکن است از آنها بپرسید که چگونه هستندفن آوریاست. فناوری به روز شده مهمترین چیز برای کارخانه تولید قالب در زمینه قالب سازی پلاستیک امروزی است. اگر در قالب سازی نیز به راحتی کمک کند ، فناوری جدید می تواند مشتریان بیشتری را به خود جلب کند. من فکر می کنم هیچ کس نمی تواند آن را رد کند.

سوم ، برای انتخاب قالب های پلاستیکی خوب چین ، سوم ، ممکن است آنها را بررسی کنیدتجربه قالب گیری. تجربه یکی دیگر از موارد مهم در کارخانه تولید قالب است. خریداران قالب بدون هیچ گونه تجربه ای از کیفیت احساس نگرانی می کنند. حتی در روند تولید ، درک آن برای هر دو طرف به نوعی دشوار خواهد بود. شما ممکن است اتاق نمونه های محصول آنها را بررسی کنید ، یا اگر در زمینه قالب ریزی و سازه های پلاستیکی متخصص هستید ، ممکن است برخی از سوالات مرتبط را برای بررسی توانایی های آنها بپرسید.

آخرین ، و همچنین مهمترین مورد انتخاب قالب های پلاستیکی خوب کارخانه چین ، نحوه آنها استکنترل زمان تحویل پروژه ها. زمان ، به ویژه برای خریداران قالب است. از آنجا که خریداران قبل از آنکه تقاضای بازار را داشته باشند ، برای تولید قطعات پلاستیکی به زمان نیاز دارند ، در غیر این صورت بهترین زمان فروش را از دست خواهید داد. خریداران نیز ضررهای زیادی خواهند دید. این بدان معناست که اگر کارخانه قالب در ساخت قالب زمان زیادی صرف کند ، باعث تاخیر در قالب می شود ، بنابراین خریدار قالب قادر به داشتن آن نیست. بدون قالب ، خریداران نمی توانند شروع به تولید کنند و تأخیر بیشتر در زمان تحویل ، سود اقتصادی بیشتری از دست می دهد. مهمتر از همه ، کنترل زمان تحویل قالب نقش مهمی دارد. همچنین این می تواند یک مورد مهم برای انتخاب قالب های پلاستیکی با کیفیت خوب کارخانه چین باشد.


Taizhou Huangyan Aoxu قالب شرکت فناوری ، با مسئولیت محدود، که در Huangyan واقع شده است ، از همکاری شما استقبال می کنیم.

1. تجهیزات ابزار

ما از طیف کاملی از مراکز ماشینکاری CNC ، فرزهای بزرگ دروازه ای ، فرزهای عمودی ، دستگاه های حکاکی CNC ، جرقه برقی (EDM) ، سیم برش و غیره استفاده می کنیم قالب های پیچیده ، قالب های با حفره عمیق و قالب های با دقت بالا.


2. فناوری

ما یک تیم فنی قوی داریم ، با مهندسانی که بیش از 15 سال تجربه در ساخت قالب دارند. طراحان ما در طراحی محصولات جدید و ساختار قالب تبحر دارند. برای جلوگیری از نقص در هنگام ساخت قالب پلاستیکی ، ما معمولاً قبل از شروع کار روی قالب ، آنالیز جریان قالب را برای قالب انجام می دهیم. پس از تجزیه و تحلیل جریان قالب ، ما تصمیم می گیریم دروازه و ساختار تزریق قالب. بنابراین ، می توان قالب را با موفقیت و هموار به پایان رساند.


3. تجربه قالب گیری

Aoxu یکی از شرکتهای تولید کننده قالبهای چینی است که در طی بیش از 16 سال&# 39 قالبهای پلاستیکی زیادی تولید می کند. تجربه در زمینه طراحی و ساخت ، ما دانش غنی و ادامه کار را جمع آوری کردیم!

با توجه به ظرفیت قالب سازی قوی و دامنه وسیع قالب سازی ، موفقیت Aoxu در میان تامین کننده ابزار قالب و همیشه شخصی است که ظرفیت تولید قالب جهانی ، استاندارد با کیفیت درجه یک و آخرین مهارت های تکنولوژی قالب را به چالش می کشد.


4. کنترل زمان تحویل

10

Aoxu قادر است تمام مراحل کار را از مفهوم ابتدای کار تا پایان کامل مدیریت کند. این به معنای بهره وری بالاتر ، هزینه کمتر ، زمان کوتاهتر و کنترل کلی بهتر عملکرد است. ما برنامه ریزی دقیق تولید و زمان بندی را انجام خواهیم داد که دقیقاً توسط مدیران پروژه که در زمینه طراحی قالب ، ساخت ابزار ، مدیریت فرآیند قالب گیری تزریقی تجربه کافی دارند ، پیگیری می شود. هر پروژه به طور جداگانه توسط یك مدیر پروژه كه تمام ارتباطات تجاری و فنی این پروژه با مشتری را بر عهده دارد ، شارژ می شود.

ما مشتری را در مورد اطلاعات دقیق این پروژه با گزارش هفتگی و تصویر دیجیتالی به روز خواهیم کرد. مدیریت همزمان پروژه برای مشتری آسان است. ما با پیشرفت خود ، سطح بالایی از خدمات به مشتری را ارائه خواهیم داد. فقط با یک تماس تلفنی یا یک ایمیل ، خواهید دید که ما ساعت 24/7 برای شما آماده هستیم. ما یک تیم کارآمد برای اطمینان از اینکه پروژه ها به راحتی از مهندسی به تولید یا مشتری عبور می کنند ، راه اندازی می کنیم.


اکنون تماس بگیرید

card-1_看图王

Hot Tags: قالب جعبه باتری SMC در وسایل نقلیه الکتریکی انرژی ، چین ، تولید کنندگان ، Taizhou ، کارخانه ، سفارشی ، فله ، با کیفیت بالا ، کم هزینه

پرس و جو

You Might Also Like