قالب فشرده سازی برای تاسیسات هوانوردی پوسته

قالب فشرده سازی برای تاسیسات هوانوردی پوسته

قالب فشرده سازی تولید کننده حرفه ای پوسته تاسیسات هوانوردی Shell قالب فشرده سازی SMC در چین.
چت کن

جزئیات محصول

قالب فشرده سازی برای تاسیسات هوانوردی پوسته


مشخصات قالب

نام قالب: قالب فشرده سازی برای تاسیسات هوانوردی پوسته

مواد قالب برای تقویت کننده&حفره. هسته: 1.2344

پایه قالب: XC48

محلول گرمایش: گرمایش روغن حرارتی

سطح: کروم

زمان زندگی: 500000 عدد

زمان سرب: 65 روز


قالب فشرده سازی SMC چیست

قالب SMC یکی از انواع قالب ها در فرآیند قالب گیری پرس گرم است. این نوع قالب به یک سیستم گرمایشی برای حفره و هسته قالب نیاز دارد. و اختلاف دما در حدود 5 درجه سانتیگراد حفظ می شود. پس از تنظیم پارامترهای فرآیند ، مواد قالب ورق (SMC Composite in در قالب قرار می گیرند ، قالب بسته می شود و مواد کامپوزیتی با درجه حرارت و فشار تنظیم شده در حفره قالب ذوب می شوند ، که به آن قالب smc می گویند.

6


نمودارهای جریان کنترل کیفیت

1. مشتری نقاشی یا نمونه هایی را ارائه می دهد

2. اندازه گیری و قالب گیری

3. قالب طراحی

4. تایید مشخصات نهایی ابزار

5. مشتری نظرات&.. تجدید نظر در طراحی را ارائه می دهد

6. تصویب نهایی آمپ&؛ تولید قالب

7. آزمون امکان سنجی

8. قالب نمونه برداری بازرسی&. گزارش CMM

9. تأیید نهایی مشتری برای حمل و نقل

10. حمل و نقل قالب


مزایای قالب SMC

products محصولات تولیدی دارای چرخه قالب کوتاه هستند و برای تولید انبوه مناسب هستند. قالب بستن فشرده سازی ، صدمه ای به محیط زیست وارد نمی کند

mold فرآیند قالب ریزی ساده ، مکانیزه و اتوماتیک سازی آسان است و حتی بدون کارگران ماهر نیز می توان آن را قالب بندی کرد. محصولات بزرگ را می توان تشکیل داد.

materials مواد کامپوزیت SMC و محصولات قالب SMC دارای ویژگی های عایق الکتریکی عالی ، خواص مکانیکی ، پایداری حرارتی و مقاومت شیمیایی هستند.


سفارشی سازی قالب

AOXUMOULD بیش از 16 سال است که در طراحی و ساخت قالبهای SMC فعالیت دارد. قالب های SMC که توسط AOXU طراحی و ساخته شده اند ، در صنایع مختلفی از جمله برق و الکترونیک ، عایق بندی ، ارتباطات از راه دور ، اتومبیل ، مترو ، قطارهای گلوله ای ، ساختمانی ، پزشکی و ... مورد استفاده قرار می گیرند. AOXU ثروتمندترین تجربه در طراحی قالب های کامل SMC را دارد.

مهندسان باتجربه ما بهترین روش را برای پروژه شما بر اساس عواملی مانند حجم تولید ، ابعاد قطعات ، بودجه و سایر نیازها انتخاب می کنند.

تجربه گسترده ما در قالب گیری پرس ما را قادر می سازد قطعات نوآورانه و مقرون به صرفه ای را برای مشتریان OEM تولید کنیم.

این فرآیند برای قطعات بزرگ تقویت شده ساختاری که به پایان دو طرفه نیاز دارند مناسب است. بهتر است برای مقادیر متوسط ​​تا زیاد تولید بین 5000 تا 10000 قطعه در سال.


دستورالعمل های کلی طراحی

حداقل شعاع1 میلی متر (0.0625 اینچ)

حداقل پیش نویس4 درجه

حداقل ضخامت3 میلی متر (0.125 اینچ)

حداکثر ضخامت13 میلی متر (0.500 اینچ)

در حال بارگیری تقویت10 – 60 %

تراکم (رزین GP)1938 کیلوگرم در متر مکعب (.070 پوند / در 3)

قفل مرگ (پیش نویس معکوس)آره


تجزیه و تحلیل ابزار SMC

در هوانگیان ، تایژو. حدود 15 شرکت وجود دارد که تجربه ابزار SMC را دارند. اما فقط 2-3 کارخانه دارای تجهیزات فشرده سازی برای ارائه تست قالب smc هستند.

AOXUMOULD دارای یک خط تولید قالب آزمایشی کامل است ، تناژ فشار از 500T تا 4000T را فشار می دهد ، می تواند انواع مختلف آزمایش SMC ابزار را برآورده کند. در همان زمان ، تیم AOXU می تواند به مشتریان در طراحی ابزار SMC و تولید کامل کمک کند.

ما می توانیم خدمات با کیفیت ابزار SMC را به مشتریان در سراسر جهان ارائه دهیم!

موارد زیر فرآیند است:

هنگامی که ما شروع به فشار دادن محصولات SMC می کنیم ، ابتدا باید ابزار SMC را روی صفحه پرس تعمیر کنیم ، ابزار SMC را گرم کنیم و سپس مواد را در قالب قالب قرار دهیم ، پارامترهای فرآیند قالب سازی ابزار SMC مانند فشار ، زمان منحنی ، باز کردن آمپ&؛ سرعت بستن و غیره

SMC یک ماده ترموست تقویت شده با الیاف شیشه است که عمدتا در بسیاری از صنایع مانند هوا فضا ، خودرو ، وسایل برقی ، کامیون های سنگین و غیره استفاده می شود.

عیب ابزار SMC این است که هزینه اولیه سرمایه گذاری نسبتاً زیاد است.


روند

ترکیب قالب ورق (SMC) هم یک فرآیند است و هم ماده ترکیبی تقویت شده. این کامپوزیت یک ماده پلی استر تقویت شده با لیوان یا فیبر کربن "آماده برای قالب گیری" است که عمدتا در قالب گیری فشاری استفاده می شود. ورق های SMC با پراکندگی رشته های طولانی الیاف شیشه خرد شده یا الیاف کربن بر روی یک حمام رزین پلی استر ، رزین وینیل استر یا رزین اپوکسی در یک روند مداوم در خط تولید می شوند. این یک ورق انعطاف پذیر و شبیه چرم است که به راحتی برش داده می شود ، توزین می شود و در قالب قرار می گیرد تا به تنظیمات قطعه مورد نظر برسد.

مواد SMC ترموست هستند و حاوی سطح تقویت کننده شیشه یا کربن بین 10 تا 60 درصد هستند. الیاف طولانی تر در SMC منجر به خواص مقاومت بهتری نسبت به محصولات ترکیبی قالب گیری فله استاندارد می شود. SMC استاندارد از نظر وزنی تا 35 درصد از الیاف به طور تصادفی را دارد. از آنجا که در تهیه ترکیب قالب ورق هیچ اختلاط یا اکسترود انجام نمی شود ، الیاف بدون آسیب و در طول اصلی خود باقی می مانند. این به علاوه بارگذاری فیبر بالاتر ، خصوصیات مکانیکی بسیار خوبی را در قطعات SMC قالب گیری فشرده سازی فراهم می کند ، به ویژه قطعات دارای مقطع نسبتاً نازک.


ورق قالب (SMC)

ترکیب قالب ورق (SMC) بر پایه رزین اشباع نشده پلی استر (یا وینیل) ، الیاف شیشه خرد شده (معمولاً 1 اینچ) یا الیاف دیگر مانند مواد مرکب کامپوزیت تقویت شده با الیاف طبیعی است. پرکننده ها و عوامل مختلف عملکردی دیگر مانند افزودنی انقباض ، رنگدانه ، ماده آزاد کننده ، کاتالیزور و غیره به فرمولاسیون آن اضافه می شوند تا به عنوان یک ماده پایدار و قالب پذیر برای تولید اجزای مختلف پیچیده ساخته شود. SMC حتی دارای شیشه الیاف بلندتری است که مواد را برای تولید محصولات بزرگتر و بزرگتر تقویت می کند. در برخی شرایط ، از الیاف شیشه پیوسته یا حتی حصیر الیاف شیشه برای تقویت مواد SMC استفاده می شود.

QQ图片20200905152456

وزن سبک ، مقاومت مکانیکی برتر ، عایق الکتریکی ، مقاوم در برابر آتش ، مقاوم در برابر خوردگی ، مقاوم در برابر حرارت ، مقاومت در برابر آب و هوا ، جمع شدگی کم ، کنترل ابعاد پایدار ، حتی ضخامت مواد ، انواع مختلفی از خواص خاص در یک نورد می شوند ، و SMC را به ایده آل ترین ماده برای ساخت تبدیل می کند. کامیون های سنگین / قطعات بدنه اتومبیل (سطح کلاس A) ، کابینت های داخلی / خارجی برای تجهیزات مختلف ، پوست درب قالب ، اجزای سازه پیچیده مختلف برای صنایع الکتریکی یا صنایع دیگر.


مزایای

- SMC کیفیت سطح بالایی را با جزئیات عالی ، از جمله دنده ، رئیس ، درج ، ارائه می دهد

- SMC برای قطعات بزرگتر که به مقاومت مکانیکی بالاتری نیاز است استفاده می شود

- قطعات SMC از درجه حرارت و مقاومت در برابر آتش بسیار عالی برخوردار هستند

- قطعات قطعه راه حل های مقرون به صرفه ای برای کاربردهای ساختاری و غیر سازه ای هستند

- سازه های SMC عمر طولانی دارند و به نگهداری کمی نیاز دارند


محدودیت ها

- از آنجا که SMC در قالب جریان می یابد ، جهت گیری و خصوصیات فیبر می توانند در یک قسمت ، به ویژه در شکل های عمیق ، متفاوت باشند


برنامه های کاربردی

- تقاضای کاربردهای الکتریکی

- نیازهای مقاوم در برابر خوردگی

- اجزای سازه ای با هزینه کم ، خودرو و ترانزیت

- پانل های بدنه کلاس A

- کابینت تجهیزات تجاری

- شناورهای شخصی

- اجزای سازه ای

8


درباره شرکت

AOXUMOULD توصیه می شود بهترین تامین کننده قالب SMC در چین باشد. با داشتن فلسفه صداقت ، کیفیت و کارایی شرکت ، ما را قادر می سازد تا یک همکاری طولانی مدت با مشتریان خود در خارج از کشور داشته باشیم. داشتن قابلیت طراحی و ساخت قالب مطابق با استانداردهای فنی اروپا و سطح کیفیت. AOXU به یکی از ارکان صنعت تبدیل شده است.

ما در ساخت انواع قالب برای:

GG gt ؛ حمل و نقل: قایق موتوری SMC ، قاب راه آهن SMC ، صندلی قطار ، سقف ، قاب پنجره و توالت و غیره

GG gt ؛ قطعات خودرو: سپر ، کاپوت موتور ، شکاف ، پانل جلو ، درب کامیون ، داشبورد ، آباژور ، صفحه پا ، گلگیر و غیره

GG gt ؛ لوازم برق و برق: جعبه کنتور برق ، جعبه شاخه کابل ، جعبه تبدیل و توزیع ، تهویه هوا ، بشقاب ماهواره و غیره

GG gt ؛ سرویس بهداشتی و آشپزخانه: وان ، حوضچه شستشو ، سینک ظرفشویی ، تخته سقف ، شاسی ، پارچه مخصوص دیوار و غیره

GG gt ؛ ساخت و ساز: مخزن آب ، مخزن سپتیک ، تصفیه فاضلاب و غیره

مشتریان AOXUMOULD در سراسر جهان مانند برزیل ، فرانسه ، ایران ، تایلند ، ایالات متحده و غیره هستند. محصولات ما با مناسب ترین قیمت از بالاترین کیفیت برخوردار می شوند.

با ما تماس بگیرید

اگر در این زمینه نیازی دارید ، با ما تماس بگیرید. شما یک طرح تقسیم دقیق و قیمت دریافت خواهید کرد.

اگر پروژه جدیدی از قالب SMC دارید ، لطفاً گرافیک 2D / 3D یا نمونه تصاویر و اندازه کامل خود را برای ما ارسال کنید و ما در اسرع وقت به شما پاسخ خواهیم داد.

2


Hot Tags: قالب فشرده سازی برای پوسته تاسیسات هوانوردی ، قالب پوسته تاسیسات هوانوردی ، قالب فشرده سازی

پرس و جو

You Might Also Like