آنتن رفلکتور SMC فشرده سازی ریخته گری

آنتن رفلکتور SMC فشرده سازی ریخته گری

Aoxu Mold سه نوع قالب SMC را ارائه می دهد: بزرگ، متوسط و کوچک، به نیازهای روزانه و طبقات صنعتی طبق استفاده آنها تقسیم می شود. در سال های اخیر، ما هر ساله قالب برای مشتریان آمریکای شمالی، اروپایی، خاورمیانه و سایر مکان ها صادر می کنیم.
چت کن

جزئیات محصول

آنتن دیش نقش مهمی در زندگی مدرن ما ایفا می کند. بدون آنتن ظرف، ارتباطات روزانه، تحقیقات نظامی و حتی فضایی امکان پذیر نخواهد بود. چنین تسهیلات مهمی به ویژه مواد قابل اطمینان نیاز دارد تا خدمات 24 ساعته خود را بدون توقف متوقف کند.

SMC بهترین مواد برای ساخت بازتابنده های آنتن آن است زیرا نور است اما دارای مقاومت بسیار مکانیکی است. UV پایدار است؛ مقاوم در برابر مواد شیمیایی است؛ این ضد آب است و رطوبت را جذب نمی کند. این مزایای استثنایی باعث می شود که آنتن بشقاب SMC در مقابل باد، باران، برف، یخ، گرد و غبار، اشعه یواسبی، دمیدن شن و غیره، برنده شود. برای انجام کارکرد بازتابی از ظروف یک مش فلزی (معمولا مشبک آلومینیومی) در SMC واقع شده است قالب در فرآیند قالب گیری. این تکنولوژی برای سالها توسعه یافته است و اکنون بسیار بالغ است.

Taizhou Huangyan Aoxu قالب شرکت فناوری، با مسئولیت محدود ، واقع در زادگاه از قالب --- Huangyan، با حمل و نقل راحت و خدمات یک مرحله ای، می تواند به شما قالب قالب با کیفیت به ارمغان بیاورد . ما سه نوع قالب SMC را ارائه می دهیم: بزرگ، متوسط و کوچک، که به نیازهای روزانه و طبقات صنعتی طبق استفاده آنها تقسیم می شود. در سال های اخیر، ما هر ساله قالب برای مشتریان آمریکای شمالی، اروپایی، خاورمیانه و سایر مکان ها صادر می کنیم.

مشتریان، کیفیت و خدمات به اهداف عالی ما، ما به دنبال و نوآوری، و همه را از جنبه های کیفیت کلاس اول، طراحی کامل، پردازش دقیق، قیمت رقابتی و در زمان تحویل، ارائه قالب های مختلف را نگه دارید.

خوش آمدید به شما خوش آمدید به Aoxu قالب، و خوشحال به شانس با شما کار می کنند. برای اطلاعات بیشتر با Shine تماس بگیرید (ایمیل: sales1@aoxumoulds.com تلفن: +86 157 5766 8880)


فرایند ریخته گری SMC

ca6

ریخته گری SMC، یا SMC قالب گیری فشرده سازی، فرایند قالب گیری بسته است. مطبوعات هیدرولیک، یک ابزار سخت افزاری ساخته شده از فولاد سخت و مواد تشکیل دهنده ورق (SMC) مورد نیاز است. ابزار نصب و راه اندازی بر روی فشار هیدرولیک قفل می شود و تا 150 درجه سانتیگراد گرم می شود، مواد SMC به وسیله دستی یا رباتیک به وسیله ابزار باز می شود. بستن ابزار، فشار دادن تا 10MPa / cm2 را اعمال کنید و بین 1 تا 10 دقیقه زمان چرخه منتظر بمانید، یک کامپوننت کامل با پایان عالی روی هر دو سطح دریافت خواهید کرد. زمان چرخه بسته به اندازه و ضخامت جزء متفاوت است. فرایند ریخته گری SMC یک فرآیند کارآمد است که برای تولید کامپوزیت با حجم بالا مناسب است. با تشکر از توانایی جریان فوق العاده مواد SMC، این فرایند همچنین می تواند برای تولید محصولات پیچیده استفاده شود. برای صرفه جویی در هزینه و بهبود قدرت مکانیکی، درج فلز، لوازم جانبی را می توان به اجزای تشکیل شده است.


مزایای سفارشی SMC قالب سازی

* طرح های منحصر به فرد برای نیازهای خاص شما

* متخصصان Huayuan (Aoxu) آماده برای شما هستند

* پشتیبانی فنی از طریق مسنجر برای شما آماده است

* قابلیت بهینه سازی محصول امکان پذیر است

امکانات تست آماده برای شما


آنتن رفلکتور SMC فشرده سازی ریخته گری

Dish Antenna Reflector SMC Compression Molding

قطر بازتابنده: 1.2 متر

شکل بازتابنده: بیضی شکل

قالب فولاد: H13

پایه قالب: P20

حفره: 1

نوع گرمایش: گرمایش روغن حرارتی

قالب گیری: ماشین پرس هیدرولیک


انتخاب SMC راست SMF فولاد

با توجه به زندگی قالب شما نیاز دارید، ما می توانیم فولاد قالب مناسب را برای شما انتخاب کنیم.

* 1 فولاد اصلی قالب باید شرایط کار خود را برآورده کند:

مقاومت سایشی

اطمینان

کیفیت شکستگی خستگی

دوام بالا درجه حرارت

مقاومت خفنی گرم و سرد

مقاومت در برابر خوردگی

* 2 فولاد قالب باید با تکنولوژی پردازش ملاقات:

روش های پردازش قالب عمومی شامل جعل، برش و گرما است. به منظور تضمین کیفیت قالب و کاهش هزینه، فولاد قالب باید ویژگی های قالب بندی، ماشینکاری، سخت شدن، و آسان برای برش را داشته باشد.

* 3 فولاد قالب باید با خواسته های اقتصادی ملاقات:

هنگام انتخاب فولاد قالب، باید در نظر گرفته شود تا اقتصاد به حداقل ممکن کاهش یابد. با توجه به این که فولاد قالب می تواند تمام شرایط کار را برآورده کند، فولاد با هزینه کم باید انتخاب شماره 1 باشد.


طراحی قالب SMC خوب

هنگام طراحی قالب SMC، آنچه ما نیاز داریم در مورد:

کلیه-ماشین-ماشین-کاما

* زاویه پیش نویس

برای ساخت محصولات به طور مساوی و جلوگیری از آسیب رساندن به محصولات در هنگام تخلیه، هنگام طراحی SMC قالب، در داخل و خارج از سطح که در طول مسیر تخلیه همه باید پیش نویس کافی داشته باشد.

* زاویه گرد

گوشه بهتر از زاویه دور استفاده می شود، زاویه راست باعث ایجاد استرس می شود. با استفاده از زاویه گرد می توانید از تمرکز استرس جلوگیری کنید، قدرت مواد و زیبایی را از بین ببرید، همچنین هنگام خشك كردن و كار كردن، قالب به علت غلظت استرس از بین نمی رود.


با استفاده از سیستم گرمایشی SMC مناسب

دمای قالب SMC به طور مستقیم بر کیفیت قالب بندی و بازده تولید محصول تاثیر می گذارد، بنابراین قالب نیاز به اضافه کردن یک سیستم گرمایش برای دستیابی به درجه حرارت مورد نظر است.

سیستم گرمایش به گرمایش کارتریج، گرمایش بخار و گرمایش روغن حرارتی تقسیم می شود.

گرمایش کارتریج شایع ترین نوع حرارت استفاده می شود، مزایای آن عبارتند از: تجهیزات ساده و جمع و جور، سرمایه گذاری کمتر، نصب آسان، تعمیر، استفاده، تنظیم درجه حرارت آسان، آسان به طور خودکار کنترل.

* گرم بخار، گرمایش سریع، درجه حرارت نسبتا یکنواخت است، اما کنترل آن آسان نیست، هزینه نسبتا بالاتر از گرمایش کارتریج؛

* گرمایش حرارت روغن، دمای یکنواخت و پایداری، گرمایش سریع، اما آلودگی محیط کار.

با توجه به اندازه قالب و پیچیدگی حفره، ما می توانیم سیستم حرارت مناسب را برای ساخت قالب SMC تعیین کنیم.


ماشینکاری SMC قالب در CNC پیشرفته

کشویی 2کشویی 1

با مقدار ماشین های پیشرفته، Aoxu می تواند قالب خود را با اندازه دقیق و کیفیت تولید کند. با کارکنان با تجربه با تجربه قوی، هیچ خطایی رخ نخواهد داد.


روش اصلی QC:

* فولاد سختی سنجی و اندازه گیری بازرسی

* بازرسی الکترودهای قالب

* بازرسی ابعاد قطعات قالب

* قالب بازرسی قبل از مجمع

* گزارش دادرسی نمونه و بازرسی نمونه ها

* بازرسی نهایی حمل و نقل قالب


تحویل نهایی

دریافت تأیید و تعادل از مشتریان، ما قالب را به دریا تحویل می دهیم.

اگر ما به تولید انبوه نیاز داریم، می توانیم تولید کنیم.

ca3IMG_1344


اگر شما هر پروژه ای را در قالب SMC دارید، با تماس با Shine تماس بگیرید (ایمیل: sales1@aoxumoulds.com)

card-1_ 看图 王Hot Tags: آنتن رینگ بازتابنده smc قالب گیری فشرده سازی، چین، تولید کنندگان، Taizhou، کارخانه، سفارشی، فله، با کیفیت بالا، هزینه کم

پرس و جو

You Might Also Like