قالب فشرده سازی جعبه متر برقی

قالب فشرده سازی جعبه متر برقی
چت کن

جزئیات محصول

قالب فشرده سازی جعبه متر برقی


مواد ویژه SMC برای قالب جعبه سنج الکتریکی

جعبه متر SMC ، جعبه ارتباط SMC ، قالب قالب SMC دارای عملکرد عایق عالی ، ضد نشت ، حفظ خواص دی الکتریک خوب در فرکانس های بالا ، منعکس کننده و مانع انتشار مایکروویو نیست. زنگ نمی زند و خورد نمی کند. برای مکانهای شلوغ در فضای باز و بدون شوک الکتریکی مناسب است.
مقاومت در برابر خوردگی خوب ، عدم جذب آب ، مقاوم در برابر: بنزین ، الکل ، نمک الکترولیتی ، اسید استیک ، اسید کلریدریک ، ادرار ترکیب سدیم و پتاسیم ، آسفالت ، اسید و خاک قلیایی و آب باران. این خاصیت ضد پیری خوبی دارد و می تواند در معرض آفتاب طولانی مدت قرار گیرد. برای مکانهای بیرونی با سرما و گرمای شدید مناسب است. فاقد رسانش گرما ، مقاومت در برابر درجه حرارت بالا ، تغییر شکل ، مقاومت در برابر درجه حرارت کم ، ترک خوردگی و پیری و شکنندگی نیست. این می تواند با انواع شرایط شدید آب و هوایی سازگار شود و دمای بالا و پایین منهای 50 تا 160 قابل اجرا است.
تحت اثر ترکیبی ساختار مولکولی شبکه سه بعدی که در طی فرآیند پخت مواد تقویت شده با الیاف شیشه و مواد پلیمری تشکیل شده است ، مواد SMC مقاومت خوبی در برابر ضربه دارد و تغییر شکل نخواهد داد. مقاومت خمشی بالا و مقاومت کششی. در عین حال ، ماشین کاری آن آسان است و روشهای مختلف پردازش مانند برش ، حفاری ، اتصال و سنگ زنی قابل اجرا است. این بهترین ماده برای جایگزینی فولاد است. این مواد قابل بازیافت نیست و قابل استفاده مجدد نیست و همچنین ماده ای عالی برای پیشگیری از سرقت در فضای باز است.
عملکرد بازدارنده شعله به استاندارد ملی ، سطح UL استاندارد آمریکایی ، سطح FV0 ، بدون هالوژن ، بدون فرمالدئید ، بدون دود ، غیر سمی ، بی مزه و برای بدن انسان بی ضرر است. این ماده ای سبز است.


دستگاه گرمایش قالب

دستگاه گرمایش قالب از قالب SMC مدلی با بازده گرمایی بالا ، گرمایش یکنواخت ، کنترل دقیق دما ، دقت کنترل دما ± 0.5 ± است ، دارای صرفه جویی در انرژی و صرفه جویی در انرژی بیش از 30٪ صرفه جویی در انرژی است. قالب SMC دستگاه گرمایش قالب حرارت قالب کنترل لمسی رایانه را تصویب می کند ، عملیات ساده و آسان است. خط لوله از طراحی گرمایشی منحصر به فرد و منحصر به فردی از دستگاه استفاده می کند و دما به طور خودکار کنترل می شود تا به سرعت به درجه حرارت و درجه حرارت مورد نیاز محصولات مختلف برسد ، بهره وری تولید را بهبود بخشد و کیفیت و کیفیت محصول را تضمین کند.

23

با توجه به شرایط پیچیده کنترل دما مورد نیاز افزایش درجه حرارت مرحله ای ، عملکرد دمای قالب گرمایش قالب SMC می تواند به طور خودکار میزان گرمایش و سرمایش را از طریق PLC کنترل کند ، در نتیجه دما را به طور دقیق و دقیق کنترل می کند و می تواند به سرعت به دمای تنظیم شده برسد ، مقدار تعیین شده و مقدار واقعی به طور جداگانه نمایش داده می شوند ، که مناسب تنظیمات و تنظیمات کاربر است. مناسب برای انواع مکان های دقیق کنترل دما.عملکردهای اصلی دستگاه دمای قالب گرمایش قالب عبارتند از:
1. پیش گرم شدن دستگاه دمای قالب حرارت قالب SMC قالب پلاستیکی تقویت شده با الیاف شیشه می تواند دمای مواد را هنگام ورود به قالب افزایش دهد و زمان رسیدن مواد به بهترین سیالیت و چرخه قالب را کوتاه کند.
2. بهبود یکنواختی دمای داخلی مواد ، کاهش اختلاف دما بین مواد و قالب و بهبود یکنواختی سیالیت ماده&# 39 ؛ که می تواند فشار قالب را کاهش دهد و باعث بهبود فیزیکی و مکانیکی شود. قدرت محصول
3. انرژی پیش گرم دستگاه دمای قالب می تواند رطوبت و محتوای فرار را کاهش دهد ، که می تواند فشار قالب را کاهش دهد.


با ما تماس بگیرید

2

Hot Tags: قالب فشرده سازی جعبه کنتور برقی ، قالب جعبه کنتور ، قالب فشرده سازی جعبه کنتور

پرس و جو

You Might Also Like