جعبه گاز SMC قالب

جعبه گاز SMC قالب

جعبه گاز SMC قالب
چت کن

جزئیات محصول

جعبه گاز SMC قالب


مزایا و کاربرد قالب های فشرده سازی

· قطعات قالب قابل فشار بسیار بزرگ (> 250 پوند) با حداقل تخریب فایبرگلاس تولید می شوند و قویترین قسمت های کلیه مراحل پردازش را به دست می آورند.

· می توان مواد را در حفره قرار داد تا به جهت گیری بهینه فیبر در نقاط قدرت بحرانی برسد - این فرآیند توسط مکان های دروازه محدود نمی شود.

برای بهبود مقاومت بخشی ، مواد غیر قابل مقایسه مانند قالب تشک یا شیشه یک طرفه در قالب قرار داده می شوند.

· انتخاب اقتصادی برای حجم های کوچک (کمتر از 1.000) تا حجم بسیار زیاد با استفاده از ابزار حفره ای یک یا چند.

قطعات قالب گیری پرس در بسیاری از مناطق از قبیل راکت ، هواپیما ، راننده گلف ، خودرو ، ساخت و ساز ، سرویس بهداشتی ، حمام ، جعبه متر ، لوازم خانگی و غیره استفاده شده است.

ما با کیفیت عالی ، قیمت رقابتی ، خدمات عالی و در زمان تحویل ، Aoxu Mould می تواند ابزار آزمایش ، تولید کمیت و ابزار تولید سریال را در اختیار مشتریان قرار دهد. در همین حال ، Aoxu قالب فناوری نه تنها به پشتیبانی فنی كمك می كند ، بلكه تولیدكننده مواد و پرس ماشین آلات را نیز توصیه می كند تا در صورت تجربه كمتر در این زمینه ، از تولید مقدار زیادی برای مشتریان اطمینان حاصل كنید.


سرویس Aoxu

هزاران سازنده قالب در چین وجود دارد و همه سازندگان قالب در حال ترویج قالب و کیفیت خاص خود هستند. با این وجود ، چگونه بهترین مورد را انتخاب کنید تا به منبع تأمین کننده قالب اعتماد خود تبدیل شوید و رابطه ای طولانی مدت با آن برقرار کنید؟ این یک چالش بزرگ است.

Aoxu Mold Technology با سایر تامین کنندگان قالب متفاوت خواهد بود زیرا می دانیم که شما فقط نگران کیفیت کوپل های چینی نیستید ، یا اینکه چند قالب را ساخته ایم. شما بیشتر نگران چگونگی به دست آوردن بهترین خدمات در قیمت خرید قالب هستید ، ما اطمینان داریم که خدمات باکیفیتی را به شما ارائه می دهیم.

پیش خدمت مرحله اول است.  

تیم فروش Aoxu پس از دریافت استعلام از شما ، نرخ بهره قالب را به موقع در اختیار شما قرار می دهد. ما به عنوان یک تولید کننده قالب با تجربه در چین ، ما همچنین می توانیم یک سری توصیه ها ، تجزیه و تحلیل امکان سنجی قالب گیری پلاستیک ، انتخاب مدل مواد قابل استفاده را ارائه دهیم.

سرویس دوم بروزرسانی پیشرفت و خدمات مرتبط با آن در طی سفارش قالب است و ما تمام تلاش خود را برای جلب رضایت شما انجام خواهیم داد. اجازه دهید AOXU شما در لیست تامین کنندگان قالب چینی پیروز شود.

سومین و مهمترین سرویس خدمات ما- خدمات پس از فروش قالب.

Aoxu یک سازنده قالب خوب خواهد بود و همچنین آماده ارسال قطعات قالب و آماده سازی مجدد کلیه قطعات قطعات قالب شکسته برای خدمات مادام العمر خواهد بود. در عین حال ، برای کمک به مشتری بی تجربه ما ، تیم مهندسی ما می توانند برای آموزش کارکنان به کارخانه کشور مقصد بروند. این می تواند به مشتریان نحوه استفاده از قالب ها برای ایجاد روابط طولانی مدت با AOXU را آموزش دهد. این امر باعث شده تا برند AOXU یک برند منحصر به فرد در بین تهیه کنندگان قالب چینی باشد.


اسناد و مدارک برای حمل و نقل قالب

0

1. لیست چک ابزار.

2. گواهینامه های فلزی.

3. گزارش ابعاد فولاد.

4- ورق فرآیند امتحان قالب.

5- چاپ نقاشی مونتاژ ابزار.

6. گزارش بخشی و آخرین ابعاد گزارش.

7. CD شامل نقشه قالب 2D و 3D ، داده الکترود و تمام اطلاعات فوق است.


نگهداری رویه قالب

برای اطمینان از این که قالب در طول عمر طولانی به اندازه برنامه ریزی شده خوب کار می کند ، تهیه یک برنامه نگهداری برای قالب مهم است.

برای جلوگیری از اینکه هرگونه مسائل خارجی در حین آزمایش یا تولید متوقف شود و شکافهای مربوط به مونتاژ خارج نشود ، لازم است که یک صفحه محافظ در بالای قالب قرار دهید. از طرف دیگر ، هنگامی که سیلندرهای هیدرولیک در بالای قالب قرار گرفته اند ، میله های آنها باید توسط ورق آهن محافظت شوند تا در برابر تصادف احتمالی قلاب جرثقیل بالابر ، محافظت نشود.

هنگامی که قالب در کارخانه تزریق باقی می ماند ، باید برنامه نگهداری روزانه ، هفتگی و سالیانه آن را تهیه کنیم تا در شرایط مناسب کار خود را حفظ کرده و در هر زمان مورد نیاز آماده تولید باشد. موارد نگهداری با انواع مختلف قالب قالب متفاوت است. در اینجا ، موارد زیر برخی از روشهای معمول نگهداری به عنوان درک بهتر است.

1) پین های اجکتور ، بالابرهای زاویه ای و آسانسورهای مستقیم (در صورت وجود) را در موقعیت بیرون کشیدن کاملاً رو به جلو بررسی کنید. اطمینان حاصل کنید که آنها سست و عاری از پرت شدن بر روی میله ها نیستند.

2) در صورت بروز هرگونه خسارت ، منطقه زراعت را بررسی کنید.

3) ماده ضد انعطاف پذیری را درون قالب اسپری کنید.

4) خاموش كردن آب در فشار هوا در خطوط آبي باقي مانده است

5) به طور مرتب کلیه قسمتهای روغن کاری غیر خودی مانند بوشهای راهنما ، صفحات مکان زاویه یا صفحه سایش را چرب کنید.

6) سطح قالب را با ماده تمیز کننده مناسب تمیز کنید یا قالب را با فشار زیاد هوا منفجر کنید.

7) اگر پین اژکتور آلودگی دارد ، از پارچه نرم با ماده تمیز کننده برای پاک کردن و تمیز کردن استفاده کنید. سپس بیرون کشیدن آنها را آزمایش کرده و چندین بار برگردانید.

8) در صورت وجود هرگونه نشت در قالب ، مرتباً سیستم دونده داغ را بررسی کنید.

9) محافظت از سیم ها را بررسی کنید.

10) برنز را با استفاده از گرافیت آغشته شده در هر زمان روغن کاری نکنید. در غیر این صورت ، سطح خود روانکاری آن آسیب خواهد دید.

11) کلیه صفحات شناسایی را بررسی کنید که آیا آنها خوانایی ، در موقعیت هستند یا خیر.

12) قالب را در محل برنامه ریزی شده با محافظت مناسب روی کلیه قسمت های در حال قرار دهید.

13) یک رکورد روزانه ، هفتگی ، سالانه تهیه کنید. در صورت بروز هر وضعیت غیر طبیعی ، فوراً گزارش دهید.

برای یک طراح قالب باید این نکته را در نظر داشته باشید که دسترسی به کلیه قطعات قالب بخش مهمی از طراحی قالب مناسب است. علاوه بر این ، برای تسهیل در جایگزین کردن اجزای نامعتبر در اسرع وقت ، استفاده از قطعات استاندارد یا ساخت قطعات یدکی برای مشتریان به شدت توصیه می شود.


با ما تماس بگیرید

2


Hot Tags: قالب smc جعبه گاز ، قالب جعبه گاز ، قالب smc

پرس و جو

You Might Also Like