قالب فشرده سازی پوسته پنکه صنعتی SMC

قالب فشرده سازی پوسته پنکه صنعتی SMC

Aoxu Mould دارای تیمی از مدیران ، مهندسان ، طراحان و تکنسین های ساخت ماهر است که موفقیت هر پروژه را چه بزرگ و چه کوچک از آن اطمینان می کند. همه ما برای همکاری شما آماده هستیم.
چت کن

جزئیات محصول

مثال کاربرد فن صنعتی:

2


ویژگی ها و مزایای پوسته فن کار SMC:

پنکه SMC

نصب سریع و آسان

حداقل نگهداری لازم است

بسیار قوی

زندگی طولانی

در مقابل نور ماوراء بنفش بسیار عالی است

عالی در برابر مقاومت در برابر باران و برف

سبک وزن


مواد اولیه SMC (ترکیبات قالب سازی ورق)

کامپوزیت قالب گیری ورق SMC یا کامپوزیت قالب ریزی و سازه ای ورق ، آماده ای برای تولید مواد پلی استر تقویت شده با فیبر شیشه ای است که در اصل در قالب فشرده سازی استفاده می شود. این ورق در رول هایی با وزن حداکثر 1000 کیلوگرم تهیه می شود. از طرفی ممکن است رزین و مواد مرتبط با آن مخلوط شوند که یک تولید کننده می خواهد کنترل بیشتری بر روی شیمی و پرکننده داشته باشد.


ترکیب قالب ورق با پراکندگی رشته های طولانی (معمولاً> 1 ”) الیاف خرد شده (معمولاً الیاف شیشه ای یا الیاف کربن در حمام رزین ترموستست (معمولاً رزین پلی استر ، رزین وینیل استر یا رزین اپوکسی)) تولید می شود. الیاف طولانی تر در SMC منجر به خاصیت استحکام بهتری نسبت به محصولات استاندارد قالب فله (BMC) می شوند. برنامه های معمولی شامل درخواست های الکتریکی ، نیازهای مقاوم در برابر خوردگی ، اجزای سازنده با هزینه کم ، خودرو و ترانزیت است.


ویژگی های اصلی قالب فشرده سازی پوسته صنعتی فن فن SMC

در طراحی قالب SMC معمولاً از پرس هیدرولیک استفاده می شود و قسمت های بالا و پایین قالب بر روی دستگاه پرس ثابت می شود. قالب شامل دو قسمت حفره و هسته است ، همان قالب تزریق است. مواد آزمایش شده روی قالب باز خواهند بود ، سپس دستگاه پرس را می بندید ، فشار ناشی از دما و فشار دادن مواد اولیه ذوب شده به داخل حفره قالب را تنظیم می کنید.

طراحی قالب SMC برای مواد ترموپلاستیک تقویت شده با پوسته ، که معمولاً برای محصولات بزرگ استفاده می شود ، و شدت چنین محصولاتی نیاز به بزرگتر است. مواد BMC برای این گروه ، سرشار از فیبر کوتاه است ، از خواص مکانیکی برتر ، کوچک شدن و پایداری رنگ برخوردار است. مواد GMT برای پلاستیک ترموپلاستیک تقویت شده با الیاف شیشه ، می تواند به طور گسترده در قطعات بدنه اتومبیل مورد استفاده قرار گیرد ، می تواند جایگزین قطعات فلزی سنتی ، کاهش وزن و کاهش هزینه ها شود. قالب SMC به جای خنک شدن نیاز به گرمایش دارد. روشهای معمول گرمایش شامل بخار ، روغن ، برق و آب پر فشار است.

قالب فشرده سازی پوسته پنکه صنعتی SMC

دماي قالب قالب SMC معمولاً بين 140 تا 160 است ، طراحي قالب هنگامي كه دماي سيستم توجه ويژه اي بكند تا تمام سطح دماي قالب سازگار باشد ، اتحاد دما مي تواند باعث كاهش ناهنجاري ، بهبود ثبات شود از نظر اندازه و یکنواختی سطح محصول در نسل جدیدی از نرم افزار قالب ، ارزیابی تولید به طور عمده شامل طراحی قالب و برآورد هزینه ساخت ، ارزیابی برای مونتاژ قالب ، سند ارزیابی تولیدی قطعات قالب ، ساختار قالب و شکل گیری ارزیابی عملکرد و غیره است. نسل جدیدی از نرم افزار همچنین باید عملکرد مونتاژ را داشته باشد زیرا عملکرد قالب فقط توسط ساختار مونتاژ قابل انعکاس است. با اتخاذ روش طراحی مونتاژ بعد ، مونتاژ قالب دیگر اجزای مونتاژ ساده یكدیگر نیست ، ساختار داده آن نه تنها می تواند عملکرد قالب را توصیف كند ، و همبستگی رابط assembly بین ویژگی مونتاژ قطعات قالب ، قطعات پیاده سازی ، بنابراین کیفیت قالب را تضمین می کند.


فرآیند آزمایش محصول SMC

1-s2.0-S0141029617328146-gr2


Taizhou Huangyan Aoxu قالب شرکت فناوری ، با مسئولیت محدود

Aoxu Mould یک تولید کننده حرفه ای SMC ، BMC ، GMT ، قالب LFT است و پس از قالب های پردازش قالب در چین مرتبط است. ما در این سالها در قالب SMC هستیم و خودمان را اختصاص می دهیم و اکنون ما پیشروترین تولید کننده قالب SMC در چین هستیم. طراحی ما براساس استانداردهای اروپایی و آمریکایی بوده و 70 درصد از آنها صادر می شود.

بزرگترین مزیت ما تکنولوژی و کیفیت نسبت به سایر شرکت ها است.

ما با سر و دست کار می کنیم. فقط اگر بتوانید به ما اعتماد کنید ، راضی خواهید شد!

بزرگترین مزایای ما:

* راه حل فنی کلی

ما نه تنها محصولات با کیفیت بالا بلکه کلی راه حل فنی و خدمات را ارائه می دهیم. آنچه را که می خواهید به ما بگویید ، ما می توانیم از نمایش پروژه ، طراحی محصول ، طراحی قالب ، تجهیزات و پارامترها تا پردازش بعد از قالب (مانند فیبرهای خنک کننده ، برش فیکسچر ، فیکسچرهای اتصال ، چک کردن فیکسچر و غیره) کمک بگیریم.

* کیفیت اروپا

مهندسین مجرب ما می دانند که از قالب ها و لوازم جانبی ، هر طرح پس از 2-4 بار بحث گروهی نهایی می شود. ما قالب ها را دقیقاً مطابق با استانداردهای اروپایی و آمریکایی طراحی و تولید می کنیم.

مهندسین مسئول که تمام وقت با قالب کار می کنند تا همه مسائل خارج از سفارش را به موقع بررسی و حل کنند. ما قالب ها و نمونه آزمایش را برای نهایی کردن کیفیت قالب بررسی می کنیم.

*زمان بین شروع و اتمام فرآیند تولید

ما 3 شیفت کاری ، 24 ساعت شبانه روز ، 7 روز در هفته کار می کنیم. این می تواند زمان سرب بسیار کوتاه تری نسبت به سایر شرکت ها تضمین کند. و بیشتر اوقات ، ما می توانیم از گرفتن اولین نمونه کاملاً خوب اطمینان حاصل کنیم.


اطلاعات تماس

1 (2)

Hot Tags: قالب فشرده سازی پوسته smc فن های صنعتی ، چین ، تولید کنندگان ، تایژو ، کارخانه ، سفارشی ، فله ، کیفیت بالا ، کم هزینه

پرس و جو

You Might Also Like