قالب برای محصول مرکب قالب بندی ورق

قالب برای محصول مرکب قالب بندی ورق

بیشتر قالب های اکسو به آمریکا ، برزیل ، کانادا ، فرانسه ، هند ، روسیه ، اسپانیا و عربستان سعودی صادر می شوند. ایمیل: leila@aoxumoulds.com
چت کن

جزئیات محصول

قالب برای محصول مرکب قالب بندی ورق

ظرفیت فعلی Aoxu در قطعات SMC لوازم آرایشی و ساختاری با افزودن پرسهایی که قابلیت رقابت ما در این زمینه را گسترش می دهد ، ارتقا می یابد.

SMC با خرد کردن شیشه روینگ روی یک کمربند متحرک از خمیر رزین قابل پخش ایجاد می شود که حاوی پرکننده های ترموپلاستیک و مواد معدنی با مشخصات کم است. ماتریس که بین دو فیلم حامل پلی اتیلن ساخته شده است ، فشرده می شود ، روی یک رول استفاده می شود و &. ذخیره شده به "بالغ" (ضخیم).

در آماده سازی برای قالب گیری ، فیلم حامل برداشته می شود و مواد برش خورده در اندازه گیری می شوند: شارژ ". هندسه این قسمت شکل و ترتیب بارها را در قالب حفره فولادی گرم شده با CNC حکاکی شده نشان می دهد. در مطبوعات با تناژ بالا جمع شده و به این ترتیب گرما چسبندگی شارژ را تغییر می دهد و فشار آن را پراکنده می کند و تقویت شیشه در کل حفره ایجاد می کند. تزریق زیر فشار به شکاف بین قسمت و حفره تزریق می شود ، پس از پختن قبل از نقاشی ، ضروری است تا اطمینان حاصل شود که استایرن به دام افتاده به طور کامل از قسمت خارج شده است.

دنده ها و کارفرمایان را می توان در دو طرف قسمت قالب بندی کرد. اکثر قطعات به شکل خالص هستند و به پیرایش کمی احتیاج دارند. سطوح کلاس "A" مشخصه این فرآیند است. حداقل ضخامت: 2 میلی متر. زمان چرخه در حدود 2.5-5 دقیقه "دکمه-دکمه" است. ابزارآلات از فولاد P20 ساخته شده با CNC ، سخت شده و اندود شده ، با هزینه های مشابه قالب تزریق می باشد. بر این اساس ، حداقل حجم اقتصادی در محدوده 10،000 قطعه در سال است. فشار در محدوده 1000psi ، درجه حرارت قالب در محدوده 300'F است.


ترکیب قالب ورق چیست؟

قالب مرکب ورق از مقاومت عالی و عایق الکتریکی ارائه می دهد

1 Thermoset Sheet Moulding Complement (SMC) ترکیبی از رزین پلیمر ، پرکننده های بی اثر ، تقویت کننده فیبر ، کاتالیزورها ، رنگدانه ها و تثبیت کننده ها ، مواد ترشح کننده و ضخیم کننده ها بوده و از خواص دی الکتریک قوی برخوردار است. تولید ترکیبات قالب ریزی و سازه یک فرایند مداوم درون خطی است. برای جلوگیری از چسبندگی خودکار ، این مواد هر دو قسمت بالا و پایین را با یک فیلم پلاستیکی پلی اتیلنی یا نایلونی پوشانده اند. خمیر به طور یکنواخت روی فیلم پایین پخش می شود. الیاف شیشه ای خرد شده به طور تصادفی روی خمیر قرار می گیرند. فیلم برتر معرفی شده و ساندویچ درون ضخامت از پیش تعیین شده قرار می گیرد. ورق مجاز است برای 48 ساعت بلوغ شود.

SMC - Composites Advanced
Tricel تولید کننده بسیار مستقر و گسترده ای از طیف گسترده ای از محصولات تولیدی سفارشی است که ما با استفاده از یک فرآیند قالب گیری فشرده سازی که با مشخصات دقیق انجام می شود ، توسعه می دهیم. با توجه به نسبت مقاومت بالا به وزن مواد ، این ماده برای قطعات سازه بزرگ و همچنین اجزای دقیق تر کوچک بسیار مناسب است. ما برای بسیاری از شرکتهای برجسته دنیا مانند رولز رویس ، اوپل و انگلیس هوا فضا محصولات نوآورانه تولید و تولید می کنیم.
این محصولات با استفاده از ترکیب قالب ورق (SMC) خود ما تولید می شوند.

SMC یک کامپوزیت برای تولید ورق تقویت شده با فیبر با استحکام بالا است که در درجه اول از یک رزین ترموستات ، الیاف شیشه ای و مواد پرکننده تشکیل شده است ، که در هنگام ترکیب ، یک تسهیل کننده قالب فوق العاده قوی ایجاد می کند. همانطور که محصول پایه خودمان را تولید و تولید می کنیم می توانیم طیف وسیعی از مواد اولیه فایبرگلاس را در مقادیر متناسب با نیاز مشتریان علاقه مند تهیه کنیم.

Tricel در زمینه پلاستیک های تقویت شده موقعیت منحصر به فردی را اشغال می کند. این شرکت تخصص فنی بیش از 40 سال در صنعت قالب سازی و کامپوزیت های مطبوعات را با طراحی پیشرفته و امکانات تولیدی در انگلستان و ایرلند ترکیب می کند.

مواد SMC تولید گسترده ای از محصولات مبتنی بر قالب سازی سفارشی را برای طیف وسیعی از مشاغل در بخش صنعت گسترده امروز تولید می کنند. این یک انتخاب ایده آل برای تولید محصولات نوآورانه است و تطبیق پذیری آن به معنای این است که می تواند در کلیه محیط های بخش صنعتی و تجاری به صورت یکپارچه مفید باشد.

مزایای استفاده از ترکیب قالب ورق (SMC)
محصولات حاصل از این ماده از مقاومت بالا در برابر ضربه ، فشاری و استحکام خمشی برخوردار هستند.

SMC به دلیل تعدد قابلیت های متنوعی مانند؛ مقاومت الکتریکی برای تأمین عایق ، رسانایی و خاصیت ضد استاتیک آن. چنین ویژگی هایی برای محصولات الکتریکی بسیار تخصصی ایده آل است.

این ماده همچنین در بخش خودرو و ترانزیت مورد استفاده قرار گرفته است تا از اقلام پرقدرت بزرگ مانند صندلی های واگن استفاده شود.

فرمولاسیون SMC به معنای رنگ آمیزی رنگ است ، بنابراین محصول نهایی به هر طرح رنگی که مصرف کنندگان ما انتخاب می کنند تحویل داده می شود. همچنین از لحاظ مشخصات ظاهری سطح عالی دارای مشخصات کم و ضعیف است و نمای بیرونی مناسبی برای نقاشی بعد از تولید است.

از دیدگاه ایمنی ، این ترکیب دارای خصوصیات کم دود و مسمومیت و مقاومت شیمیایی بسیار خوبی است. در اصل ، این ماده یک انتخاب ایده آل برای طیف گسترده ای از مصارف در بسیاری از بخش های تجاری است.

تماس با ما

2Hot Tags: قالب برای محصول مرکب قالب بندی ورق

پرس و جو

You Might Also Like