پارک صندلی نیمکت SMC طهرمستّنج پلاستیک قالب

پارک صندلی نیمکت SMC طهرمستّنج پلاستیک قالب

ما کنترل کیفیت دقیق را در هر فرآیند از مواد اولیه ورودی ، قطعات ماشینکاری ، مونتاژ ، نمونه برداری به حمل و نقل نهایی برای اطمینان از قوام کیفیت انجام می دهیم.
چت کن

جزئیات محصول

برای پارک نیمکت صندلی SMC طهرمستّنج پلاستیک ، بسیاری از حقایق برای نفوذ در قالب زندگی شات وجود دارد ، مانند عملیات حرارتی دارای ۵۲/۲ ٪ ، مواد خام دارای ۱۷/۸ ٪ ، استفاده دارای 10 ٪ ، ماشینکاری دارای ۸/۹ ٪ ، جعل نگه ۷/۸ ٪ ، و طراحی دارای ۳/۳ ٪ است.

تقویت قالب و سخت بودن تکنولوژی

به منظور بهبود قالب زندگی شات ، تقویت و سخت کننده بسیار مهم است. پس چگونه برای بهبود این تکنولوژی, در اینجا من می خواهم به شما برخی از پیشنهادات را:

* رفع دمای بالا و معتدل:

فولاد داغ می میرند 5CrMnMo باید ۸۵۰ درجه برای رفع فولاد قالب استفاده کنید, و شکل است مورفولوژی مارتنزیت عمدتا. اگر درجه حرارت به ۹۰۰ درجه افزایش یابد ، ساخت همگن austenite کامل ، بنابراین می تواند مورفولوژی مارتنزیت شکل را به دست آورد. این می تواند مقاومت در برابر خلق و خوی فولاد را بهبود بخشد, چقرمگی ضربه, و شکستن سرسختی, که می تواند قالب زندگی شات افزایش.

2. سریع و کوتاه مدت رفع در دمای بالا

تحت شرایط حرارت سریع ، فولاد با کربن بالا خواهد شد یکنواخت austenitizing ، کاربید undissolved باقی می ماند در بافت ، که مفید است برای اطلاع رسانی مورفولوژی شکل مارتنزیت ، این می تواند افزایش دوام کار.

3. رفع دمای پایین از کربن بالا آلیاژ فولاد بالا

با استفاده از رفع دمای پایین ، حلالیت از عناصر کربن و آلیاژی در austenite کاهش خواهد یافت ، نقطه MS افزایش خواهد یافت ، که می تواند مورفولوژی مارتنزیت شکل بیشتر به دست آورید ، این می تواند قدرت قالب و قالب زندگی شات را افزایش دهد.

4. ترمو-مکانیکی درمان یک تکنولوژی است که می تواند قدرت فولاد را افزایش است.


تکنولوژی سطح درمان قالب

از جمله گاز آمونیوم ، lonic آمونیوم ، تقویت سطح توسط جرقه الکتریکی ، boronising ، روش TD ، روش PVD ، روش کروم سخت ، افزایش سطح لیزر ، روش جوشکاری رویه ، پاشش پلاسما ، و غیره


مرکز مهندسی

m6

* استاندارد فرآیند اروپا

* کامل در خانه طراحی تسهیلات & طراحی قالب 3D

* CAD/نرم افزار طب مکمل و جایگزین: Unigraphics

* پشتیبانی از کارهای جامد/Catia./Pro/e ، و غیره

* تجزیه و تحلیل فرآیند کامپوننت قبل از ماشینکاری

* تجزیه و تحلیل جریان قالب

* نقل قول های ارائه شده با طراحی قالب اولیه/نقاشی طرح

* 3D به روز رسانی داده ها و تایید قبل از مرحله طراحی

ما فکر می کنیم طراحی قالب و ساخت و ساز یک گام مهم برای ساخت قالب است. برای تضمین قطعات پلاستیکی با کیفیت بالا ، ما تجزیه و تحلیل و تعیین ساختار قالب از گیتس ، دوندگان ، سیستم خنک کننده و به لحاظ قطر سیستم مطمئن شوید که بهترین راه حل استفاده می شود. همچنین ، ما توجه بیشتری به جزئیات ، مانند قالب فولاد ، پایه قالب ، لوازم جانبی قالب ، انتخاب مواد خام پلاستیکی و غیره پرداخت می کنیم. ما همیشه یک راه حل طراحی قالب و نقاشی به مشتریان برای تصویب قبل از شروع ابزار ارسال.

 

تعمیر و نگهداری قالب SMC روزانه

* آموزش کارکنان قالب د-قالب گیری و نگهداری

* تمیز کردن مواد زائد و قطعه ، دمیدن و یا شستشو گرد و غبار.

* چک کردن آسیب قالب یا نقص.

* با توجه به حفاظت پیشگیرانه ، و می تواند عامل انتشار قالب در صورت نیاز اضافه کنید.

* ضبط استفاده از قالب ، داده های نگهداری ، و نیازهای دیگر تعمیر و نگهداری مورد نیاز است.

* بازیابی قالب در هنگام ذخیره ، بهتر سطح خارج را نشان نمی دهد.


فرایند قالب گیری SMC/BMC

مواد قالب گیری SMC (مانند SMC) برای تولید قطعات خودرو استفاده می شود. با این اوصاف, پانل های سخت تر از فولاد با استفاده از مشت زدن می میرد ساخته شده. در زیر لیستی از قطعات خودرو است که می تواند با قالب های فشرده سازی تولید شده است.

قطعات خارجی خودرو: پوشش سپر ، mudguards ، چرخ را پوشش می دهد ، اسپویلر ، و درب های عقب.

قطعات داخلی خودرو: پانل ابزار ، پانل درب ، جعبه دستکش ، صندلی خودرو و پانل های حفاظتی مختلف.

اجزای ساختاری و عملکردی: مخزن سوخت ، مخزن خنک کننده ، پوشش فیلتر هوا ، تیغه های فن ، لوله ورودی و سر سیلندر.

علاوه بر قطعات خودرو ، قالب گیری فشرده سازی نیز برای تولید لوازم جانبی حمام ، لوازم جانبی مخزن آب ، لوازم جانبی موتور سیکلت ، قطعات تجهیزات تناسب اندام و مکان های متر استفاده می شود.

1

قالب گیری BMC (ترکیب قالب گیری فله) برنامه های کاربردی شامل موتورها ، ایستگاه های رادیویی ، ابزار ، ساخت ماشین آلات ، ساخت و ساز ، حمل و نقل و صنایع دفاعی است. علاوه بر این ، این فرایند قالب گیری بسیار مناسب برای ساخت تجهیزات شیمیایی و مهندسی برق است.

MDC با شرکت های پیشرو در صنعت کار می کند برای کمک به توسعه و ساخت قالب آنها. قالب فشرده سازی می تواند مورد استفاده قرار گیرد به شکل قطعات خودرو ، قطعات لوازم خانگی ، و قطعات حمام.

مزایای قالب گیری SMC و BMC:

1. چرخه ریخته گری کوتاه ، مناسب برای تولید انبوه. تولید انبوه نیز ممکن است با استفاده از قالب چند حفره.

2. تشکیل قالب بسته ، مواد به طور مساوی توزیع شده است. مواد مختلف را می توان به حفره اضافه شده برای افزایش قدرت از مولفه.

3. فرایند قالب گیری ساده است ، آسان به مکانیزه و به طور خودکار ، حتی بدون کارگران ماهر است.

4. محصولات بزرگ را می توان تشکیل شده است. محصولات SMC تولیدات دارای ابعاد دقیق ، سطوح صاف ، ظاهر خوب ، و تکرارپذیری ابعادی ، و می تواند ساختارهای پیچیده در یک زمان شکل ، و می تواند دو بار بدون آسیب رساندن به محصولات پردازش شده است.


قالب aoxu دارای سابقه ای طولانی در صنعت ریخته گری فیبر شیشه ای است. ما متعهد به طراحی ، توسعه ، و تولید stampers ، و همچنین ارائه پشتیبانی فنی به مشتریان در سراسر جهان ، هدف ما این است که تبدیل به بهترین تامین کننده پایدار ، با کارایی بالا قالب SMC و قالب BMC.


تماس با شاین

202001061412588260475

Hot Tags: پارک نیمکت صندلی smc طهرمستّنج پلاستیک ، چین ، تولید کنندگان ، Taizhou ، کارخانه ، سفارشی ، فله ، با کیفیت بالا ، کم هزینه

پرس و جو

You Might Also Like