قالب کامپوزیت رزین کامپوزیت منهول پوششی

قالب کامپوزیت رزین کامپوزیت منهول پوششی

ما معتقدیم که تخصص و کیفیت ما همکاری بیشتر ما را تضمین می کند.
چت کن

جزئیات محصول

قالب کامپوزیت رزین کامپوزیت منهول پوششی

BMC (ترکیب قالب ریزی و سازه فله)

مواد قالب گیری فله (BMC) یا کامپوزیت قالب گیری فله ای آماده تولید قالب ، مواد پلی استر ترموستت تقویت شده با الیاف شیشه ای است که در درجه اول در قالب گیری تزریق و قالب سازی فشرده سازی مورد استفاده قرار می گیرد. مواد به صورت عمده یا سیاهههای مربوط تهیه می شود.

BMC با مخلوط کردن رشته ها (> 1 ”) الیاف شیشه خرد شده در میکسر با رزین ترموست (معمولا رزین پلی استر ، وینیل استر یا رزین اپوکسی) تولید می شود. الیاف شیشه ای در BMC باعث مقاومت بهتری نسبت به محصولات ترموپلاستیک استاندارد می شوند. برنامه های معمولی شامل درخواست های الکتریکی ، نیازهای مقاوم در برابر خوردگی ، لوازم خانگی ، خودرو و ترانزیت است.


مشخصات و ویژگی منهول BMC

1. عملکرد عالی

خاصیت سخت مشابه چدن ، در حالی که در بازیابی کشش یک مزیت اساسی دارد

هیچ مقدار سرقت وجود ندارد

ضد زنگ ، خوردگی ، آب ، گرد و غبار ، به خوبی آب بندی شده

رسانای غیر الکتریکی و هدایت گرمایشی

2. ظرفیت بار بالا

ظرفیت بار A15 ، B125 ، C250 ، D400 است

3. وزن سبک

وزن مخصوصاً پوشش منهول SMC از چدن و بتون سبک تر است

4- ماندگاری خدمات

بیش از 30 سال عمر بدون ترک و رنگ محو می شود

5. دقت بالا

پوشش منهول ما تحت قالب با دمای بالا و فشار شکل گرفته است

6. بدون سر و صدا

Manhole Cover کامپوزیت بر مشکل ایجاد نویز غلبه کرده است

7. طراحی انعطاف پذیر


نه تنها شکل مربع ، بلکه می توانیم مطابق با نمونه خودتان شکل گرد ، شکل مستطیل با اندازه های مختلف درست کنیم. با ارسال عکس یا نمونه محصول خود ، قالب و محصول فشرده سازی را طراحی کرده و قالب ها را برای شما قرار می دهیم. ارسال ایمیل به sales1@aoxumoulds.com.

2


چگونه منهول BMC را تولید کنیم؟

ماده موردنظر برای قالب گیری در قالب باز قرار می گیرد. هنگام پردازش کامپوزیت های گرمانرم ، مواد اغلب با دمای مورد نیاز گرم می شوند. مواد ترموستات معمولاً سرد می شوند ، اگرچه ممکن است قالب از قبل گرم شود. پس از قرارگیری مواد در قالب ، مطبوعات بسته شده و مواد برای درمان (در صورت ترموست) یا ادغام (در صورت ترموپلاستیک) مجاز می باشند. سپس قالب می تواند باز شود و قسمت آن برداشته شود.

3


محدودیت تولید در قالب BMC

* برای هر چیزی به غیر از قالب های مسطح ، ابزار فلز سازگار احتمالاً هزینه قابل توجهی خواهد داشت. این ممکن است قابلیت تولید آن را برای حجم کم تولید محدود کند.

* ابزار فلزی همسان به معنای دستیابی به ویژگی های هندسی خاص مانند زیرپوش ها ، بدون اصلاحات خاص نیست.

* ظرفیت و ابعاد مطبوعات محدودیت های بالایی را در اندازه قطعه ای که می توان قالب بندی کرد ، دارند.

* برخلاف خلاء ، فشار مطبوعات فقط در یک جهت اعمال می شود. این بدان معنی است که احتمالاً وجود یکپارچه سازی متغیر در یک قسمت شکل وجود دارد. سطوح عمود بر جهت بسته شدن مطبوعات ممکن است سطوح بالاتر از ادغام نسبت به سطوح موازی با جهت بسته شدن داشته باشند.


با ما تماس بگیرید

1 (2)

Hot Tags: قالب رزین کامپوزیت رزین کامپوزیت ، چینی ، تولید کنندگان ، تایژو ، کارخانه ، سفارشی ، فله ، کیفیت بالا ، کم هزینه

پرس و جو

You Might Also Like