قالب فشرده سازی بهداشتی

قالب فشرده سازی بهداشتی

قالب فشرده سازی بهداشتی
چت کن

جزئیات محصول

قالب فشرده سازی بهداشتی


مشخصات قالب

نام قالب: قالب فشرده سازی بهداشتی

مواد محصول: SMC

فولاد برای حفره قالب&. هسته: 718

درمان سطح: کروم

گزینه گرمایش: بخاری روغن حرارتی

طول عمر: 300،000 عدد

6


طراحی قالب SMC

طراحی ابزار تولید SMC از قوانین مشابه هر فرآیند تولید دیگر در صنعت پلاستیک پیروی می کند. ابزار تولید باید از بالاترین کیفیت برخوردار بوده و در طول عمر مورد انتظار تولید ، بتواند قطعات را به طور مداوم و اقتصادی تولید کند. در حین قالب گیری فشاری ، پر شدن حفره به محض بسته شدن قالب صورت می گیرد. نتیجه این است که لبه های برشی در امتداد محیط حفره ابزار ، در امتداد تمام دیافراگم های ابزار و همچنین در هسته های متحرک یا اسلایدها وجود دارد. برای جلوگیری از خطوط گره خورده ، سوراخ ها و گودال های شکاف درون ابزار قرار نمی گیرند بلکه در فرایندهای عملکرد ثانویه تولید می شوند. چیدمان کلی یک ابزار ، فشار داخلی را در طی فرآیند 100 بار امکان پذیر می کند.


عملکرد برتر برای قالب فشرده سازی

قالب فشرده سازی SMC دارای مقاومت در برابر خوردگی ، وزن سبک و طراحی مهندسی آسان و انعطاف پذیر است. خواص مکانیکی آن را می توان با برخی از مواد فلزی مقایسه کرد ، محصولات آن دارای استحکام خوب ، مقاومت در برابر تغییر شکل ، استفاده از طیف گسترده ای از مشخصات دما است.

قالب فشرده سازی برای SMC ماده ای است با ویژگی های الکتریکی برتر ، مقاومت در برابر خوردگی ، وزن سبک و طراحی آسان مهندسی ، انعطاف پذیری و غیره . پل فایبرگلاس قالب کامپوزیت SMC نوع جدیدی از سینی کابل فرورفتگی است. پل فایبرگلاس قالب کامپوزیت SMC دارای ماندگاری بالا (به طور معمول عمر طراحی 30 سال) است ، نصب آن آسان است و در مقایسه با سینی کابل شیاردار آهنی هزینه کمی دارد. (این نسبت فقط 1/4 از فولاد کربنی است و در حین ساخت نیازی به حرکت نیست. آتش سوزی) بدون نگهداری و مزایای دیگر ، مقاومت بالا ، خواص عایق خوب ، مقاومت شیمیایی و سایر مزایا.

فرآیند تولید پل پلاستیکی تقویت شده با الیاف شیشه قالب کامپوزیت SMC با استفاده از ساخت فرآیند قالب گیری مواد کامپوزیت SMC. ماده اولیه اصلی شامل GF (نخ مخصوص) ، UP (رزین اشباع نشده) ، افزودنی های جمع شدگی کم ، MD (پرکننده) و مواد افزودنی مختلف است. فرآیند قالب گیری کامپوزیت SMC از بیشترین بازده ها در بین کامپوزیت های FRP است.

7


مزیت فرآیند قالب گیری مواد کامپوزیت SMC

1. چرخه قالب گیری کوتاه ، مناسب برای تولید انبوه.

2. قالب قالب بسته ، پراکندگی استایرن و فیبر شیشه ، محیط کار خوب.

3. فرایند قالب گیری ساده است ، آسان برای مکانیزه و اتوماسیون ، حتی بدون کارگران ماهر می تواند شکل دهد.

4. تشکیل محصولات بزرگ. محصولات قالب SMC دارای اندازه دقیق ، سطح صاف ، از نظر شکل و اندازه قابل تولید مجدد هستند و ساختارهای پیچیده نیز می توانند یک بار و در مرحله دوم بدون آسیب رساندن به محصولات قالب ریزی شوند. وسایل گرمایشی و غیره


خدمات ما

1. مجهز به CNC ، EDM ، برش سیم ، آسیاب ، تراش ، فرز ، دستگاه های تزریق از 50T تا 1200T ، AOXUMOULD می تواند شما را با هر دو آمپر قالب&تأمین کند. قطعات قالب شده
2. ارائه نمونه های اولیه CNC ، طراحی قالب ، ساخت قالب ، تست قالب ، قطعات قالب تزریق ، مونتاژ محصولات ، بسته بندی ، حمل و نقل و غیره.
3. AOXUMOULD با حدود 16 سال تجربه در ساخت قالب و قطعات قالب ، می تواند به سرعت راه حل های مناسب را به شما ارائه دهد.
4. حجم کم / سفارشات کوچک / تولید با حجم بالا قابل قبول است.
5. فقط پروژه های OEM / ODM / مشتری را بپذیرید.

تمام محصولات پلاستیکی ساخته شده توسط مشتریان ما سفارشی هستند

6. زمان تولید ساخت قالب: حدود 35 ~ 60 روز ، با اولین گزارش آزمایش آزمایشی قالب و نمونه های عقب قالب.

با ما تماس بگیرید

2

Hot Tags: قالب فشرده سازی بهداشتی ، قالب فشرده سازی ، قالب لوازم بهداشتی

پرس و جو

You Might Also Like