قالب فشرده سازی صفحه تبلیغات SMC

قالب فشرده سازی صفحه تبلیغات SMC

16 سال تمرکز ، صادرات به آمریکای شمالی ، آمریکای جنوبی ، اروپا ، آسیا
چت کن

جزئیات محصول

قالب فشرده سازی صفحه تبلیغات SMC


مشخصات قالب

نام قالب: قالب فشرده سازی صفحه تبلیغاتی SMC

قالب فولاد برای حفره: 1.2311

فولاد برای هسته: 1.2344

سطح: کروم

Ejection Cylinder: مارک HPS

محلول گرمایش: بخاری روغن حرارتی

اجزای قالب: استاندارد HASCO

مادام العمر: 500000 قطعه

قالب زمان تمام شده: 55 روز


قالب گیری فشاری چیست؟

قالب گیری فشاری یکی از قدیمی ترین تکنیک ها برای پردازش پلیمرها است. همانطور که از نام آن مشخص است ، این فرآیند قالب گیری یک محصول با استفاده از یک پرس تغذیه شده برای انجام فشرده سازی است.

این پرسهای قالب را می توان از طریق الکتریکی یا هیدرولیکی با بارهای فشرده سازی کنترل شده تأمین کرد. غلظت بیشتر الیاف تقویت کننده و الیاف طولانی تر نیز می تواند با مواد قالب گیری فشرده سازی گنجانده شود.

محصولات تولید شده از این فرآیند دارای خواص مکانیکی قابل توجه و نسبت مقاومت به وزن بالا هستند.

روشی از قالب سازی که در آن مواد قالب گیری که معمولاً از قبل گرم می شوند ، ابتدا در یک حفره قالب گرم و باز قرار می گیرند. قالب با یک نیروی بالا یا عضو پلاگین بسته می شود ، فشار وارد می شود تا مواد مجبور به تماس با تمام مناطق قالب شوند ، و گرما و فشار حفظ می شوند تا زمانی که مواد قالب خوب شود. این فرآیند از رزین های حرارتی در یک مرحله تا حدی پخته شده ، یا به صورت گرانول ، توده های بتونه مانند یا پری فرم استفاده می کند. قالب سازی فشاری یک روش با فشار بالا و با حجم بالا است که برای قالب گیری تقویت کننده های فایبرگلاس با مقاومت بالا و پیچیده مناسب است. ترموپلاستیک های کامپوزیت پیشرفته همچنین می توانند با نوارهای یک جهته ، پارچه های بافته شده ، حصیر الیافی یا رشته ای خرد شده به صورت تصادفی قالب گیری فشاری شوند. مزیت قالب فشرده سازی توانایی قالب گیری قطعات بزرگ و نسبتاً پیچیده است. قالبهای فشاری خطوط گره کمتری دارند و تخریب طول فیبر کمتر از قالب تزریقی دارند.


روند کار چیست؟

پردازش با قرار دادن مواد SMC در قالب گرم و باز آغاز می شود. سپس قالب بسته می شود و فشار وارد می شود تا SMC با تمام مناطق قالب در تماس باشد در حالی که گرما و فشار را به طور مساوی حفظ می کند تا مواد بهبود یابد.

این فرایند برای تولید انبوه محصولات با کیفیت بالا و با دوام و همچنین محصولات کاملاً تخصصی یا خاص صنعت ایده آل است. شرکت AOXU بطور منظم توسط صنایع مختلفی در سراسر جهان برای ارائه مجموعه ای از راه حلهای سفارشی مورد استفاده قرار می گیرد.


تخصص ما در قالب گیری فشرده سازی SMC

شما در کنار Tricel برای توسعه پروژه خود کار می کنید ، شما علاوه بر تیم متخصص طراحان و مهندسان ما بهره خواهید برد. سالها فعالیت در صنعت پلاستیک و کامپوزیت بینش استثنایی در مورد محصولات تخصصی و بهترین در فرآیندهای ساخت کلاس فراهم می کند.

ما نقشه های CAD ، نمونه های اولیه و نمونه های کامل CAD را برای پشتیبانی از مرحله توسعه محصول در اختیار شما قرار خواهیم داد. به همین ترتیب ، مشتریان ما مطمئن باشند که هر محصول به هر مشخصات عملکردی یا دقیق که انتخاب می کنند ، می رسد. علاوه بر این ، ورودی مداوم در تمام مراحل توسعه رضایت کامل از نتیجه ارائه شده را تضمین می کند.

پیشرفت های محصول SMC به طور کلی مراحل ذکر شده در زیر را دنبال می کند:

مشاوره اولیه طرح / مشاوره: آغاز هر پروژه با مشاوره با یکی از کارشناسان فنی ما شروع می شود تا تمام نیازها را به پایان برساند و مناسب ترین فرآیند را برای تولید ایجاد کند.

توسعه و طراحی محصول: هنگامی که از طرح کلی پروژه خود راضی بودید ، ما روی مفهوم و طراحی صنعتی محصول و همچنین مشخصات / توابع / فرم آن کار می کنیم. سپس ساخت و آزمایش آن را نیز تعیین می کنیم.

مدل سازی سه بعدی: با استفاده از مدل سازی سه بعدی ، ما یک نمایش / شبیه سازی از محصول نهایی را جمع آوری می کنیم و بنابراین می بینیم که چگونه می توان آن را بهبود بخشید.

نقاشی CAD: ما از نقاشی CAD استفاده می کنیم تا رندر دقیق محصول را با تمام محاسبات بدست آوریم.

ساخت قالب: وقتی نقشه ها تمام شد ، ما شروع به تولید قطعات SMC لازم برای محصول نهایی می کنیم.

نمونه اولیه و آزمایش: برای تأیید اعتبار محصول نهایی ، نمونه های اولیه ای ساخته و آزمایشات را انجام می دهیم.

تغییر: ما می توانیم در صورت لزوم ، پس از آزمایش و بررسی نمونه های اولیه ، اصلاحاتی را انجام دهیم

برنامه ریزی قبل از تولید: وقتی نمونه اولیه کامل تشخیص داده شد ، ما شروع به برنامه ریزی برای هر نوع نیاز مربوط به تولید اصلی کالای شما می کنیم.

تولید کامل: پس از اتمام برنامه ریزی پیش تولید ، ما سپس تولید کالای شما را با توجه به نیاز شما آغاز می کنیم.

کنترل کیفیت: ما با آزمایش نمونه ای از خروجی بر خلاف مشخصات ، اطمینان حاصل می کنیم که استانداردها را در تمام محصولات تولید شده حفظ کنیم.

تحویل محصول: پس از بررسی کیفیت محصولات شما ، آنها را به موقع به شما تحویل می دهیم. خدمات پس از فروش برای رسیدگی به هرگونه س followingال زیر در دسترس است.


بازخورد خوب از مشتری

Aoxu Mold Technology قالب SMC را در ماه ژوئیه به مشتری Franch ارسال کرد ، مشتری ما دیروز برای همه قالب ها تولید کرد ، خبر خوب از مشتری که آنها محصول بسیار خوبی از قالب های ما ساخته اند.

GG quot ؛ شغل عالی ، لیلا و کارخانه شما!"؛

با تشکر فراوان از اعتماد طولانی مدت مشتری ، ما معتقدیم که می توانیم در آینده همکاری خوبی با آنها داشته باشیم.

بنابراین اگر شما در ساخت قالب برای قطعات پلاستیکی یا SMC علاقه مند هستید ، لطفا با ما تماس بگیرید ، تیم ما قالب های با کیفیت و خدمات عالی را به شما ارائه می دهد.

12

Aoxu Mold Technology سطوح مختلفی از پشتیبانی مهندسی طراحی را به عنوان یک سرویس ارزش افزوده ارائه می دهد. برای طراحی محصولات جدید یا بازنگری / به روزرسانی های طراحی ، می توانیم تجزیه و تحلیل دقیق طرح ها را ارائه دهیم و پیشنهادات جدیدی را برای طراحی ارائه دهیم که می تواند قابلیت تولید را با هزینه کمتری بهبود بخشد.

گروه مهندسی طراحی ما با مهندسانی کار می کند که بخشی یکپارچه و کاملاً متمرکز در سازمان AOXU هستند - نه ارائه دهندگان خدمات قسمت سوم. این منبع برای مدت زمان پروژه شما و ایده آل برای پروژه های بعدی شما در دسترس است.

از طریق"؛ جلسات آنلاین"؛ مشتریان برای بهینه سازی طرح ها برای تولید ، هزینه ، کیفیت و کاهش کلی زمان با مهندسان AOXU در جلسات ایده و بررسی طراحی همکاری می کنند.

خدمات طراحی ما از مشتری DFM پشتیبانی می کند که نیاز به مهارت بسیار ماهر مهندسی دارد - 100٪ بر روی کامپوزیت های DFMA متمرکز هستند.


طراحی با SMC

  • دنده ها را به قسمت خود قالب بزنید.

قالب گیری فشاری با ترکیب قالب ورق (SMC) ذاتی استحکام ذاتی ، همراه با قابلیت افزایش بیشتر ویژگی ها با ویژگی های خاص را ارائه می دهد. دنده های طراحی شده راهی است که می توانید سختی پیشرفته را به یک قسمت SMC اضافه کنید. ترکیب آنها در طراحی به شما امکان می دهد ضخامت اسمی ، زمان چرخه و کل زمان را بهینه کنید. این می تواند به طور مستقیم و مثبت تأثیر بگذارد.

دنده ها می توانند ساختاری یا زیبایی باشند. دنده های سازه ای باید از شعاع های ورودی سرب بزرگتر برای بهبود عملکرد خود استفاده کنند. پانل های کلاس A نیاز به تعادل شعاع و ضخامت دنده با ضخامت کلی پانل دارند. با این کار جریان شیشه به درون دنده بدون خطر وجود علائم غرق شدن به حداکثر می رسد.

  • راهنمای طراحی برای ترکیب دنده ها.

نکات مثبت در استفاده از ریبس با علائم بالقوه کاهش نزول در سطح همراه است.

علائم غرق شدن علامت شایع یک دنده ضعیف طراحی شده و دشمن پانل های کلاس A است. برای جلوگیری از وجود علائم غرق شدن روی سطح ، اطمینان حاصل کنید که پایه دنده از ضخامت اسمی قطعه (3/4 ماده دیواره) نازک تر باشد. به عنوان مثال ، یک صفحه با ضخامت اسمی 4 میلی متر دارای دنده هایی با ضخامت 3.0 میلی متر از ریشه است که به سمت نوک آن کاهش می یابد. این مخروطی برای افزودن پیش نویس به دنده مورد نیاز است. در حالت ایده آل ، حداقل پیش نویس باید یک درجه در هر طرف باشد تا بتواند قالب های فشرده سازی بدون مشکل و کاملاً&باز و بسته شوند و&را پر کنید. سطح مقطع

دنده های SMC می توانند از نظر ضخامت ، عمق و کشش متفاوت باشند. دنده های نازک ساخت قالب را دشوار می کند و می تواند منجر به قالب با زمان سرویس محدود شود.

دنده های بیش از حد عمیق نیز مشکلاتی را ایجاد می کنند و بعید است به درستی با لیوان پر شوند. چاره ای برای این امر افزودن شعاع به ورودی است که باعث جریان بهتر مواد در دنده می شود. این ضخامت به ریشه دنده اضافه می کند ، که در نتیجه باعث جمع شدن بیشتر می شود ، اما به الیاف شیشه اجازه می دهد تا در عمق پر شوند و باعث بهبود مقاومت می شوند. هرچه دنده عمیق تر باشد ، شیشه در انتهای آن کمتر می شود - جهت فیبر بیشتر اتفاق می افتد - که می تواند آوندی ایجاد کند. مانند هر ماده ای ، پر از شیشه یا خیر ، افزودن شعاع به هندسه قطعه می تواند جریان&# 39 را برای جابجایی رزین در شعاع های منحنی و فیله ها ساده تر از یک بند تیز کند. الیاف شیشه در SMC را می توان بصورت سیاهههای مربوط به رودخانه مشاهده کرد. آنها می توانند در ابتدا چند جهته باشند ، اما هرچه مسیر طولانی تر جریان یابد. هنگامی که مسیرهای رودخانه تغییر جهت می دهد ، اگر صعود منحنی وجود داشته باشد ، به زاویه تیز تبدیل شود ، سیاههها جریان بهتری خواهند داشت. یک زاویه تیز می تواند یک: logjam&"، تأثیر جریان الیاف در این جهت را ایجاد کند. روش دیگر ، فیله های ساخته شده در یک دنده به عنوان راهنمای هدایت الیاف شیشه به سمت پایین دنده عمل می کنند.


بسته&آمپر ؛. حمل و نقل

10


چرا SMC را انتخاب می کنیم؟

مزایای استفاده از SMC بی شمار است. برخی از این مزایا در زیر ذکر شده است:

SMC برای سیستم های مدولار ایده آل است. در واقع ، می توان آن را در طیف گسترده ای از اشکال و اندازه ها متناسب با تمام نیازهای مشتری قالب بندی کرد.

در طراحی شما انعطاف پذیری ایجاد می کند و برای محصولات سفارشی مناسب است.

این مقرون به صرفه است ، ابزار بسیار مقرون به صرفه است (در مقایسه با فرآیند ساخت فلز معمولی).

با قالب گیری فشرده سازی SMC همچنین می توان حجم کمی از تولید را به منظور ایجاد نمونه های اولیه اجرا کرد.

درزهای فلزی نیز می تواند موجود باشد.


مزایای استفاده از SMC

Tricel از قالب های فشرده سازی برای تولید انبوه عناصر مختلف محصول برای چندین شرکت پیشرو با نام تجاری استفاده می کند.

این فرایند امکان تولید قطعات بسیار قوی و پیچیده را فراهم می کند: آنها می توانند در برابر ضربه مقاومت کنند و بارهای سنگینی را تحمل می کنند. با این وجود وزن کمی دارند.

SMC همچنین یک ماده با دوام است زیرا در برابر گرما ، شیمیایی و هوا مقاوم است. زنگ نمی زند ، مهم نیست که شرایط آب و هوایی باشد و خراب نشود. اگر می خواهید محصول شما در برابر اشعه ماورا بنفش مقاوم باشد ، می توانید این ویژگی را به عنوان گزینه اضافه کنید.

با تشکر از اجزای سازنده ، SMC به دلیل خواص غیر رسانا و بازدارنده آتش بسیار شناخته شده است.

فرمولاسیون SMC همچنین امکان ایجاد رنگدانه های رنگی را فراهم می کند ، به این معنی که تمام محصولات نهایی می توانند رنگی باشند که مطابق با هرگونه نیاز پروژه باشد. این ترکیب همچنین دارای دود کم و کیفیت سمیت کم است.

در صورت درخواست ، ما می توانیم مواد استاتیک پخش کننده SMC (اتلاف الکترواستاتیک) را برای محصولات تهیه کنیم. استفاده از اتلاف الکترواستاتیک برای همه انواع الکترونیکی توصیه نمی شود ، زیرا ممکن است داده های مغناطیسی را پاک کند.


تأمین کننده شریک

تامین کنندگان فولاد

7

تامین کنندگان قطعات قالب

5

خدمات پس از فروش

امکانات کاملاً سرویس شده می توانند 24 ساعته و در 7 روز هفته کار کنند

خدمات ارتباطی م Directثر مستقیم و تک نقطه ای

تجزیه و تحلیل علت جامع راه حل های موثر بر هزینه و بازیابی سریع خدمات تولید


با ما تماس بگیرید

اگر س questionsالی دارید یا می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد قالب فشرده سازی SMC ما ، و چگونگی مشارکت در پروژه شما کسب کنید ، اکنون با تیم فروش فنی ما تماس بگیرید.

ایمیل: leila@aoxumoulds.com

Mob (برنامه&# 39؛ s): +86 13606826958

شرکت TAIZHOU HUANGYAN AOXU MOLD TECHNOLOGY. ، LTD.

2Hot Tags: قالب فشرده سازی تابلو تبلیغاتی smc ، قالب فشرده سازی smc ، قالب smc

پرس و جو

You Might Also Like