قالب فشرده سازی سپر SMC خودکار

قالب فشرده سازی سپر SMC خودکار

خدمات یک مرحله ای فرآیند تولید ، از جمله ساخت و طراحی ابزار و لوازم را بهینه می کند ، که باعث می شود در کل مراحل ، شما بی پروا شوید. Aoxu قالب ، انتخاب شما برای همکاری در قالب قطعات خودرو SMC است.
چت کن

جزئیات محصول

SMC ، ترکیب قالب ورق ، توسط GF ، UP ، مواد افزودنی کم انقباض ، MD و سایر مواد کمکی ترکیب می شود. اولاً در اوایل دهه 1960 در اروپا ظاهر شد ، از آنجایی که در کشورهای دیگر رواج داشت. در اواخر دهه 1980 ، چین این فناوری پیشرفته را معرفی کرد و شروع به تولید و تولید محصول SMC کرد.


مصرف فعلی SMC در کاربرد قطعات خودرو

از سال 1953 ، اولین اتوماتیک اتومبیل ساخته شده از مواد FRP - GM Corvette ، مواد کامپوزیت به انتخاب قسمت ماشین تبدیل می شوند. اما مواد FRP با تخمگذار با دست ساخته شده اند ، نمی تواند نیاز زیادی به خودروهای صنعتی را برآورده کند. در دهه 1970 ، مواد SMC به طور گسترده در اتومبیل سازی مورد استفاده قرار می گرفت. بعداً ، به منظور تقاضای حفاظت از محیط و حفاظت از انرژی ، از GMT & LTT نیز برای تولید قسمت خودرو استفاده می شود. کاربرد شامل:

* قطعات بدنه از جمله بدنه ، بدنه سانروف ، درب اتومبیل ، سقف ماشین ، مشبک رادیاتور ، بازتابنده چراغهای جلو ، سپر جلو و عقب و سایر قسمتهای داخلی.

* قطعات سازه ، شامل براکت جلو ، قاب سپر ، قاب صندلی ، کفپوش و غیره است.

* قطعات عملکردی مانند کاور موتور ، منیفولد مصرفی ، تابه روغن ، پوشش فیلتر هوا ، درپوش گیربکس ، بادگیر ، بشقاب محافظ ورودی ، پره فن ، پوشش بخاری ، قطعات مخزن آب ، محفظه outlrt ، توربین پمپ ، پنل ضد صدا موتور و غیره .

* سایر قسمت های مرتبط ، به عنوان مثال ، سیلندر گازی CNG ، کامپوننت های بهداشتی در ماشین لیمویی یا مسافری ، قطعات موتورسیکلت ، صفحه ضد تابش یا ستون ضد انعطاف پذیری یا کنار جاده در بزرگراه و غیره.

1. استفاده از موقعیت در آمریکا

کاربرد آن در آمریکا گسترده ترین و پیشرفته ترین فناوری است. 65٪ از اتومبیل های آمریکایی با استفاده از مواد SMC برای ساخت قسمتهای جلویی و قطعات گیلر رادیاتو. بیش از 95٪ از مواد BMC برای ایجاد بازتابنده چراغ استفاده می کند. مانند ماشین GM ، اتومبیل FORD ، ماشین DC و Mack ، کامیون Aero-star ، همه از کامپوزیت برای ساخت قطعات خودرو استفاده می کنند.

2. استفاده از موقعیت در اروپا

در اروپا مانند انگلیس ، آلمان ، فرانسه ، ایتالیا ، سوئد و سایر کشورها از مواد کامپوزیت برای ساخت قطعات اولیه اتومبیل استفاده می کنند. استفاده از اتومبیل ، اتوبوس و کامیون با مارک های مرسدس بنز ، BMW ، فولکس واگن ، سیتروئن ، ولوو ، تخت ، لوتوس ، مان و غیره. مواد کامپوزیتی که در قطعات خودرو به کار رفته است ، در کل استفاده 25٪ است.

3. استفاده از وضعیت در چین

از اواسط و اواخر دهه 1980 ، چین شروع به تولید فن آوری مواد کامپوزیت کرد و به پیشرفت فوق العاده ای در این صنعت دست یافت. مورد استفاده: سپر حرارت ثانویه مخزن سوخت در بنز 300C؛ سقف ، هود موتور ، گلگیر ، سپر ، حامل باتری ، و غیره در قهرمان جدی وسایل نقلیه نظامی. تریم برتر ، فنر سپتوم در اتومبیل SUV نیسان؛ براکت جلو در بهار سیتروئن؛ پاشش پایین در Roewe؛ و بسیاری موارد دیگر با استفاده از موارد

با مقررات مربوط به حفاظت از محیط زیست ، مواد کامپوزیت در ساخت قطعات خودرو نقش مهمی ایفا می کنند. بنابراین SMC به یک ماده پرکاربرد در صنعت خودرو تبدیل می شود.


قالب فشرده سازی سپر خودکار SMC

SMC Auto Bumper Mold With Thermal Oil Heating

اطلاعات اولیه:

فولاد قالب: 1.2738 ، HRC32-38

استاندارد استاندارد: DME

حفره: یکی

سیستم اژکتور: سیلندر روغن + پین اجکتور

سیستم گرمایش: گرمایش روغن حرارتی

سطح درمان: پولیش آینه

دستگاه قالب گیری: دستگاه پرس هیدرولیک

زمان چرخه: 200 ثانیه


فرآیند تشکیل قالب SMC

1. آماده سازی قبل از قالب گیری

* بررسی کیفیت مواد اولیه SMC

کیفیت SMC در فرآیند قالب سازی و کیفیت محصول تأثیر می گذارد ، بنابراین قبل از تهیه ، باید مواد را به روشنی بدانید ، مانند فرمول خمیر رزین ، منحنی ضخیم شدن خمیر رزین ، محتوای فیبر شیشه ، نوع فیبر مرطوب کننده فیبر شیشه ، یکنواختی و غیره. .

* قطع مواد اولیه

با توجه به ساختار محصول ، محل تغذیه و فرآیند ، برای تصمیم گیری در مورد شکل و اندازه برش ، سپس صفحه نمونه را به عنوان مرجع تهیه کنید. معمولاً شکل مربع یا گرد است ، اندازه آن 40-80٪ مساحت پیش بینی شده است. برای جلوگیری از آلودگی ناخالصی های خارجی ، فقط قبل از تغذیه مواد ، لایه برداری از فیلم فوقانی و پایین را مشاهده کنید.

* تهیه دستگاه پرس

با پارامترهای عملیاتی دستگاه ، به خصوص فشار کار ، سرعت حرکت ، موازی جدول و سایر جنبه ها آشنا باشید.

برای نصب قالب باید افقی باشد و از قرار گیری مکان در صفحه دستگاه پرس استفاده کنید. قبل از قالب گیری ، باید قالب را تمیز کرده و ماده ترشح را به طور متعادل اعمال کنید. برای قالب جدید ، ابتدا روغن را تمیز کنید.

2. تغذیه مواد اولیه

* مقدار مواد خوراکی

فرمول: مقدار (g) = حجم محصول (cm³) * 1.8

* سطح مواد تغذیه ای

این منطقه مسافت جریان مواد ، سرعت تراکم و کیفیت سطح محصول را تحت تأثیر قرار خواهد داد. معمولاً اگر مساحت 40-80٪ باشد ، اگر خیلی کوچک باشد ، جریان را خیلی طولانی می کند که منجر به کاهش قدرت می شود ، حتی نمی تواند پر از همه حفره باشد. اگر منطقه بیش از حد بزرگ باشد ، بر هوای هوا تأثیر می گذارد و ترک های داخلی را تولید می کند.

* محل و نوع تغذیه

معمولاً محل قرارگیری مواد در مرکز حفره قالب است ، برای برخی از محصولات پیچیده نامتقارن ، مکان باید اطمینان حاصل کند که مواد به هر قسمت از حفره قالب می توانند جریان داشته باشند. در مورد نوع تغذیه ، باید در تهویه هوا خوب باشد ، یا یک به یک لایه را بپوشاند.

3. قالب سازی

پس از جابجایی مواد به داخل حفره قالب ، دستگاه را فشار دهید و کل محصول را تشکیل می دهد. از طریق قالب ، باید پارامترهای فرایند معقول را انتخاب کنید.

* دمای قالب گیری

برای درجه حرارت ، با استفاده از سیستم تصفیه خمیر رزین ، ضخامت محصولات ، راندمان تولید و پیچیدگی ساختار محصول تصمیم گیری می شود. برای محصول ضخیم تر ، دمای قالب باید کمتر از محصول دیواره نازک باشد تا از گرمازدایی در محصولات دیواره ضخیم در دمای بالا جلوگیری شود.

هرچه دمای قالب ریزی بالاتر باشد ، زمان جامد شدن کوتاه تر است. در مقابل ، اگر دما کاهش یابد ، باید زمان جامد کردن را افزایش دهید. وزن سریعترین زمان جامد سازی و شرایط بهینه تشکیل ، انتخاب بهترین دمای قالب گیری. معمولاً دما بین 120-155 است.

* فشار قالب گیری

برای فشار قالب ، با توجه به ساختار محصول ، شکل ، اندازه و میزان ضخامت مواد متفاوت خواهد بود. برای محصول با ساختار آسان ، فشار معمولاً 5-7 می باشد و برای برخی از محصولات پیچیده ، فشار به 7-15mpa اضافه می شود. اگر درجه ضخامت مواد بیشتر باشد ، فشار قالب بزرگتر خواهد بود.

همچنین فشار قالب تحت تأثیر ساختار قالب قرار خواهد گرفت. برای قالب پارتیشن عمودی فشار قالب کمتر از قالب پارتیشن بندی افقی است. برای قالب شکاف اتصالات کوچک ، فشار قالب بالاتر از قالب شکاف اتصالات بزرگ است.

در یک دنیا ، فشار قالب تحت تأثیر عوامل بسیاری قرار می گیرد ، معمولاً 3-7mpa است.

* زمان را تثبیت کنید

این زمان جامد سازی همچنین به زمان خیساندن گفته می شود ، مربوط به سیستم پخت ، دمای قالب ، ضخامت محصول ، رنگ و سایر عوامل. معمولاً زمان 40s / mm محاسبه می شود. برای اینکه ضخامت بیش از 3 میلی متر باشد ، با اضافه کردن هر 4 میلی متر ، زمان باید 1 دقیقه اضافه کند.

4. بهره برداری از دستگاه پرس

از آنجا که مواد SMC به سرعت جامد می شوند ، بنابراین بستن سریع بسیار مهم است. اگر آهسته بسته شود ، محصول پر کننده ناقص خواهد بود. به طور کلی ، برای قالب های سنتی SMC ، زمان چرخه عبارت است از: افتتاح دستگاه 7S --- گرفتن محصول 10S --- مواد تغذیه 10S --- بستن قالب 10S --- زمان جامد شدن 73S ، کل 120S است.انتخاب دستگاه پرس هیدرولیک مناسب

انتخاب صحیح یک پرس هیدرولیک برای یک برنامه خاص از اهمیت ویژه ای برخوردار است. اگر فکر می کنید تصمیم گیری در مورد مجموعه مشخصات مورد نیاز گیج کننده است ، پس از نکات زیر را در نظر بگیرید تا به نتیجه برسید.

1. تناژ

معمولاً تناژ مورد نیاز برای انجام كار توسط پرس هیدرولیك شبیه به مطبوعات مکانیكی است. هیچ تفاوتی وجود ندارد. با این حال ، ابزار دقیق معمولاً قابل تعویض است. ممکن است کاربردهای خاصی مانند نقاشی عمیق وجود داشته باشد که در آن فشار کامل هیدرولیک فشار برق را کاهش می دهد. اما ، هیچ مورد شناخته شده ای وجود ندارد که استفاده از پرس هیدرولیک نیاز به تناژ بیشتری داشته باشد. اغلب ، انتخاب تناژ مطبوعات در اتاق مطبوعات معمولی چیزی بیشتر از حدس زدن است. به عنوان مثال ، یک کار در پرس مکانیکی 100 تنی موفقیت آمیز است. شغل ممکن است هرگز با 75 تن یا 50 تن محاکمه نشود. با استفاده از پرس هیدرولیک ، تناژ را می توان به سرعت و به راحتی تنظیم کرد ، مطبوعات را به طور دقیق تناژ مناسب برای هر کار خاص تنظیم کنید.

2. عمل ماشین

تأثیر سکته مغزی روی کار تقریباً مشابه با فشار مکانیکی در بیشتر موارد است. با این حال ، برخی از محدودیت های خاص وجود دارد. چکش های قطره ای و پرسهای مکانیکی با عملکرد واضح تر عمل کردن روی قطعات جواهرات نرم کار بهتری انجام می دهند. با این حال ، فشار کامل هیدرولیک سکته مغزی نتایج مثبتی بهتر در اقدامات مانند ترسیم عمیق و غیره ایجاد می کند.

3. نوع انتخاب را فشار دهید

بسته به شرایط مورد نیاز ، نوع انتخاب مطبوعات انتخاب می شود. به عنوان مثال ، پرسهای با شکاف باز امکان دسترسی آسان از سه طرف را فراهم می کنند. در عین حال ، پرسهای 4 ستونی توزیع حتی فشار را تضمین می کنند. علاوه بر این ، مطبوعات سمت راست سفتی لازم برای بارگیری خارج از مرکز را در برنامه های پیشرفته مرده ارائه می دهند. چندین عامل دیگر نیز در تصمیم گیری در مورد نوع مطبوعات نقش مهمی دارند. به عنوان مثال ، هرچه کار حساس تر باشد و تحمل تحمل بیشتری داشته باشد ، باید ظرفیت تناژ ذخیره نیز بیشتر باشد.

psb (27)

4. لوازم جانبی

پرس هیدرولیک با طیف گسترده ای از لوازم جانبی مانند:

* کنترل صفحه نمایش لمسی

* تایمرهای خوابگاه

* جداول کشویی و جداول فهرست دوار

* کوسن های مرده

* سیلندرهای حریق یا حذفی

* سوئیچ های حد معکوس از راه دور

* بازخورد سیستم سروو برای کنترل دقیق ، مداوم و کنترل تکرار سکته مغزی

* سوئیچ های هیدرولیک معکوس فشار

* دوچرخه سواری اتوماتیک (مداوم)

* پرده های الکترونیکی و وسایل دیگر

5. کیفیت

مطبوعاتی برای وظیفه سبک وجود دارد که قادر به خنثی کردن کار لحظه به لحظه و معکوس شدن هستند. از طرف دیگر ، ماشینهای سنگین وجود دارد که برای کاربردهای کلی فلزکاری طراحی شده اند. در اینجا فقط چند نکته ساختمانی وجود دارد که می تواند زمینه ای برای مقایسه یک دستگاه با دستگاه دیگر فراهم کند:

* قاب ساختاری-استحکام ، ضخامت تقویت کننده و ظرفیت بعدی

*سیلندر

* حداکثر فشار سیستم

* امتیاز اسب بخار

* مدت ، طول و سرعت سکته مغزی

*سرعت


برای همکاری با شاین تماس بگیرید

ایمیل: sales1@aoxumoulds.com

تلفن: +86 157 5766 8880

card-1_看图王


خوش آمدید به خرید قالب فشرده سازی سپر اتومبیل با کیفیت بالا و کم هزینه smc بصورت عمده با ما. به عنوان یکی از SMC پیشرو ، BMC و. GMT و تولید کنندگان قالب قالب چینی در چین ، ما به یک کارخانه تولیدی و حرفه ای در تایژو ، چین در خدمت شما مجهز شده ایم. برای محصولات سفارشی با ما تماس بگیرید تا هم اکنون جزئیات را به ما اطلاع دهید.
Hot Tags: SMC قالب فشرده سازی سپر اتوماتیک ، چین ، تولید کنندگان ، تایژو ، کارخانه ، سفارشی ، فله ، کیفیت بالا ، کم هزینه

پرس و جو

You Might Also Like