قالب محافظ کابل SMC

قالب محافظ کابل SMC

مأموریت ما توسعه و تولید بالاترین کیفیت قالب های SMC ممکن با تمرکز بر روی خدمات به مشتریان و قیمت مناسب است.
چت کن

جزئیات محصول

استفاده از مواد SMC برای ساخت لوله محافظت از کابل

* مقاومت در برابر خوردگی شیمیایی و عمر طولانی

* عملکرد عالی بدنی و مکانیکی

* از آب بسیار عالی است

* انعطاف پذیری طراحی ، دوره اصلاح کوتاه

* نصب ، هزینه تعمیر و نگهداری کم

* زمینه کاربرد گسترده


مشخصات لوله محافظ کابل SMC

SMC Cable Protection Pipe Mold

* استحکام بالا ، توانایی قوی در برابر بار خارجی ، می تواند مستقیم دفن شود ، برای مستقیم دفن شده در زیر جاده مورد استفاده قرار می گیرد ، بدون پوشش بتونی ، می تواند پیشرفت ساخت مهندسی کابل را تسریع کند. لوله هایی با انعطاف پذیر و مجهز به مفصل انعطاف پذیر ، می توانند در مقابل فشار خارج و فشار تسویه ناموزون در برابر مقاومت مقاومت کنند.

* مقاومت در برابر خوردگی قوی است ، می تواند در برابر انواع اسید ، قلیایی ، شوری زیاد خاک و خوردگی آب و فرسایش مایعات مقاومت کند.

* بدون از بین رفتن جریان خورده و خوردگی الکتریکی ، عایق بندی مناسب ، تخمگذار کابل و اجرا.

* مقاوم در برابر شعله ، عملکرد مقاوم در برابر حرارت خوب است ، استفاده طولانی مدت از تغییر شکل در دمای بالا. سطح داخلی بدون براق صاف است و کابل را خراشیده نمی کند.

* نوع اتصال سوکت USES را طراحی کنید تا با انقباض گرما کوچک شود. وزن سبک ، یک فرد می تواند حمل کند ، دو نفر می توانند عملیات نصب در محل باشند ، می توانند مدت ساخت را تا حد زیادی کوتاه کنند ، هزینه نصب را کاهش دهند.

* لوله حفاظت کابل کامپوزیت FRP می تواند از طولانی بودن زمان قرار گرفتن در اثر گودبرداری در جاده ها جلوگیری کند ، بر پدیده ای مانند سفارش ترافیک شهری تأثیر می گذارد.

* عمر سرویس طولانی است ، تا 40 سال در زیر زمین استفاده کنید. عملکرد جامع و عملکرد هزینه بهتر از سایر مواد لوله کابل محافظت است.


نمای کلی قالب SMC

یک مخلوط از پیش تقویت کننده ها ، رزین ها و پرکننده های خرد شده در قالب قرار داده می شود و تحت فشار و گرما زیاد قرار می گیرد.

ترکیب قالب ورق (SMC) در عملیاتی به دور از مطبوعات ترکیب می شود. یک فرایند بسیار خودکار از ترکیب فیبرهای خرد شده و ماتریسهای رزین ، یک ورق نیمه پایدار تولید می کند که بعداً برای قالب سازی یک قسمت استفاده می شود.

SMC ها از الیافی استفاده می کنند که در سایت اندازه می گیرند. الیاف بین دو لایه سیستم گرمایشی (که شامل رزین ، کاتالیزور ، ترکیب پر کننده و مواد افزودنی است) قرار می گیرند. مواد از قبل آغشته شده از طریق یک سیستم فشرده سازی عبور می کنند که تضمین می کند که الیاف کاملاً آغشته شده باشند. پس از این ، SMC ها روکش و رول می شوند و در حین بالغ شدن ذخیره می شوند ، تا زمانی که ضخیم و به اندازه کافی چسبناک برای قالب شوند.

قطعات قالب ریزی شده فشرده سازی می توانند به پایان رساندن کلاس A برای سطوح تزئینی تولید کنند. آنها را می توان در قالب آغشته کرد و برای فرایند روکش پوشش آماده است.

* مزایا: زمان چرخه سریع. بهترین تحمل در مجموعه فرایند؛ می تواند سطح A کلاس را به پایان برساند.

* محدودیت ها: هزینه ابزار بالاتر؛ گزینه های تقویت کننده محدود به فیبر خرد شده یا تقویت موضعی با مواد کم جریان است.

chart-compression2


* فیلم به شما نشان می دهد روند ساخت:


سطح جدید سطح قطعات SMC

طیف وسیعی از پوشش های پودری با جلوه ها و خواص جدید برای پوشش SMC موجود است.

Adapta Color طیف جدیدی از پوشش های پودری را برای استفاده با SMC (ترکیبات قالب گیری ورق) راه اندازی کرده است. این شامل طیف گسترده ای از رنگ ها ، جلوه های جدید فلزی و خاصیت عملکردی ویژه ، باز کردن برنامه های جدید برای SMC های دارای پوشش پودری است که می تواند با استفاده از فرایندی که به PiMC (پوشش پودری درون قالب) گفته می شود ، تولید شود. سیستم فلزی سازی استفاده شده توسط Adapta Color (سیستم اتصال Adapta) اجازه می دهد تا به پایان برسد سطح ابتکاری ، مانند فولاد ضد زنگ تقلید ، برای محصولات SMC اعمال شود. پودرهای هوشمند در حال حاضر در دست تهیه هستند که باعث می شود عملکردهای محدوده پوشش هوشمند Adapta Color به فناوری PiMC منتقل شود.

روکش های تازه توسعه یافته اجازه می دهد تا قطعات SMC در یک عمل (PiMC) ساخته و روکش شوند که منجر به صرفه جویی قابل توجهی در هزینه می شود. علاوه بر این ، پوشش های پودری برای SMC هایی که دارای خواص بسیار خوبی در برابر آب و هوا هستند ، ایجاد شده است ، بنابراین ، از آسیب های ناشی از گچ زدن جلوگیری می کند. آزمایشگاه تحقیقاتی Adapta Color دارای مطبوعات صنعتی و قالبهای متنوعی جهت توسعه این محصولات است. سرعت فشار دادن ، دمای قسمتهای فوقانی و تحتانی قالب و زمان بسته شدن ، باز شدن و ساکن شدن قابل تنظیم است که این امکان را می دهد تا محصولاتی تولید شود که مطابق با نیازهای مشتریان خاص باشد.


طراحی و نصب بخاری کارتریج قالب SMC

بخاری کارتریج یک بخاری برقی بسیار محبوب است ، به دلیل طراحی و نصب ساده و همچنین مزیت سیم کشی آسان ، در انواع تجهیزات عناصر گرمایشی از قبیل اکسترودر ، دستگاه قالب گیری تزریقی ، دستگاه آب بندی و غیره کاربرد دارد.

در مقایسه با بخاری فلنج ، بخاری لوله‌ای و بخاری ریز ، اگرچه طراحی و نصب بخاری کارتریج قالب پلاستیکی نسبتاً ساده است ، اما جنبه های بسیاری برای توجه وجود دارد.

Plastic Molds cartridge heater

1. بین قطر بخاری کارتریج و دیافراگم سوراخ قالب ارتباط خاصی وجود دارد. از آنجا که هوا برای جلوگیری از انتقال حرارت می تواند نقشی داشته باشد ، بنابراین هنگام طراحی و نصب بخاری کارتریج قالب ، باید فاصله بین دیافراگم کارتریج و دیواره سوراخ قالب را به حداقل برسانیم.

اگر فاصله بین آنها خیلی بزرگ باشد ، اتلاف گرمای کارتریج کند خواهد بود ، این امر باعث می شود دمای داخلی بخاری کارتریج خیلی زیاد باشد و سیم مقاومت را سوزاند ، مدت زمان عمر را کوتاه کنید.

2- هنگام طراحی و نصب بخاری کارتریج قالب ، بهتر است از دمای کار پرسیده و سپس با توجه به دمای کار ، مواد بخاری کارتریج مناسب را انتخاب کنید.

مشتریان همچنین برای محافظت از عمر بخاری کارتریج قالب ، نیاز به کنترل دما دارند تا دمای بخاری کارتریج خیلی زیاد یا خیلی پایین نباشد.

۳- در آخر اینکه قبل از طراحی و نصب بهتر است از مشتریانی بپرسید که اگر بخاری کارتریج قالب دارای لرزش است یا نه در حین کار ، در صورت وجود ، به مشتری توصیه می کنیم از سیم نیکل-کروم استفاده کند که دارای انعطاف پذیری بهتری باشد.

این باعث می شود سیم مقاومت بخاری کارتریج به دلیل لرزش از شکستگی جلوگیری کند و بر طول عمر تأثیر بگذارد.


تماس با سازنده قالب SMC --- درخشش

1 (2)

Hot Tags: smc لوله محافظ کابل SMC ، چین ، تولید کنندگان ، تایژو ، کارخانه ، سفارشی ، فله ، با کیفیت بالا ، کم هزینه

پرس و جو

You Might Also Like