قالبهای صندلی امکانات SMC

قالبهای صندلی امکانات SMC

Aoxu Mold به مشتریان جهانی پیگیری دقیق و به موقع را برای هر پروژه ارائه می دهد ، پروژه SMC خود را به ایمیل ارسال کنید: sales1@aoxumoulds.com
چت کن

جزئیات محصول

قالب SMC است محصولات رده بالا در حال حاضر با استفاده از عملیات حرارتی هوشمند ، ما می دانیم که قالب SMC شامل ساختار قالب ، مواد مورد استفاده ، فناوری عملیات حرارتی ، در فرآیند گرمایش مورد نیاز دما ، استرس است. فناوری عملیات حرارتی ضمانت عملکرد قالب SMC است ، این یک فرایند بسیار مهم است. این تأثیر مستقیم بر عملکرد قالب SMC دارد. تأثیر استحکام قالب SMC: اگر فرایند عملیات حرارتی به طور نادرست تدوین شود ، عملیات عملیات حرارتی استاندارد نیست یا شرایط تجهیزات عملیات حرارتی مناسب نیست ، ممکن است باعث شود که مقاومت قالب (SMC) قالب SMC (سختی) به حد لازم نرسد. .


1. تاثیر دقت تولید قالب SMC:

اگر سازمان به طور ناهموار تغییر کند ، نه به طور کامل ، استرس باقیمانده در فرآیند عملیات حرارتی خیلی بزرگ خواهد بود که باعث می شود قالب SMC پس از پردازش عملیات حرارتی ، مونتاژ و تغییر شکل فرآیند استفاده از قالب ، باعث کاهش دقت قالب SMC ، حتی قراضه شود.

برای عمر قالب SMC ، ساختار عملیات حرارتی بسیار مهم است ، اما همچنین اندازه دانه بسیار مهم است ، اگر این محدوده را برآورده نکند ، ممکن است بر سختی قالب SMC و عملکرد دیگر تأثیر بگذارد.

قالب SMC یک عملیات حرارتی هوشمند است که همچنین از ساختار قالب واضحی برخوردار است و استفاده از مواد و فناوری عملیات حرارتی ، فرآیند گرمایش قالب مورد نیاز دما و استرس لازم را دارد. بنابراین برای تکنولوژی پردازش گرما قالب SMC که همه درک می کنند ، لطفاً به معرفی دقیق زیر مراجعه کنید.


2. اهمیت فرایند عملیات حرارتی قالب SMC:

فناوری عملیات حرارتی یک فرآیند مهم برای اطمینان از عملکرد قالب SMC است. تأثیر مستقیمی بر خصوصیات زیر قالب SMC دارد. استحکام قالب SMC: فرایند عملیات نادرست گرما ، عملیات حرارتی استاندارد نیست یا وضعیت تجهیزات عملیات حرارتی مناسب نیست ، و در نتیجه درمان قدرت قالب SMC (سختی) مطابق با الزامات طراحی نیست.

* دقت تولید قالب SMC:

این سازمان تغییر ناهموار ، ناقص و استرس باقیمانده ایجاد شده توسط عملیات حرارتی باعث می شود قالب SMC پس از پردازش عملیات حرارتی ، مونتاژ و اعوجاج فرآیند استفاده از قالب ، در نتیجه دقت قالب SMC ، حتی ضربدری را کاهش می دهد.

* عمر کاری قالب SMC:

ساختار نامعقول عملیات حرارتی و بیش از حد اندازه دانه منجر به از بین رفتن خصوصیات اصلی مانند سفتی قالب SMC ، عملکرد خستگی سرد و گرم و مقاومت در برابر سایش می شود که بر عمر کاری قالب SMC تأثیر می گذارد.

* هزینه ساخت قالب SMC:

به عنوان یک فرآیند تولید قالب SMC در میانه یا فرایند نهایی ، عملیات حرارتی ناشی از ترک خوردگی ، تغییر شکل و عملکرد ضعیف ، اکثر موارد باعث قراضه قالب می شوند ، حتی اگر از طریق ترمیم بتواند به استفاده خود ادامه دهد ، ساعات کار را افزایش می دهد ، زمان تحویل را افزایش داده و هزینه های ساخت قالب را بهبود بخشید.


3. مزایای استفاده از مواد SMC

قالب SMC از قالبهای فشرده سازی برای تولید انبوه عناصر مختلف محصول برای چندین شرکت با نام تجاری پیشرو استفاده می کند. این فرآیند امکان تولید قطعات بسیار قوی و پیچیده را فراهم می آورد: آنها می توانند در برابر ضربه مقاومت کرده و بارهای سنگین را تحمل کنند. با این حال آنها سبک هستند.

SMC همچنین ماده ای بادوام است زیرا از نظر گرما ، شیمیایی و مقاوم در برابر آب و هوا است. بدون توجه به شرایط آب و هوایی ، زنگ نمی خورد و خراب نمی شود. اگر می خواهید محصول شما در برابر اشعه ماوراء بنفش مقاوم باشد ، می توانید این ویژگی را به عنوان گزینه اضافه کنید.

با تشکر از اجزای آن ، SMC به دلیل خاصیت غیر رسانا بودن و مقاومت در برابر آتش بسیار شناخته شده است.

فرمولاسیون SMC همچنین امکان رنگ آمیزی رنگ را فراهم می کند ، به این معنی که تمام محصولات نهایی می توانند با رنگ مشخص شده باشند تا بتوانند با هر نوع پروژه نیاز داشته باشند. این ترکیب همچنین از خصوصیات دود و سمیت کم برخوردار است.

در صورت درخواست ، می توانیم ماده SMC (اتلاف الکترواستاتیک) استاتیک ساکن را نیز برای محصولات فراهم کنیم. استفاده از اتلاف الکترواستاتیک برای استفاده با همه انواع قطعات الکترونیکی توصیه نمی شود ، زیرا ممکن است داده های مغناطیسی را پاک کند.


رفتار درمان از ترکیب قالب قالب

ویسکوزیته یون به عنوان مقاومت مستقل از فرکانس (ρDC) توصیف شده است. در بیشتر موارد ، ویسکوزیته یون به نسبت ویسکوزیته مکانیکی در مرحله اولیه پخت متفاوت است و نشان دهنده حالت درمانی در مرحله دوم پخت است.

ویسکوزیته یون به دست آمده از داده ها در یک فرکانس واحد ، منحنی توصیف وضعیت درمان را به دست می دهد. شکل 1 و 2 رفتار پخت ترموست معمولی با یک مرحله رمپ دما و یک مرحله نگه داشتن دما را نشان می دهد.

نمودار نشان دهنده یک رفتار ویسکوزیته معمولی یون یک ترموستور پخت

شکل 1. رفتار ویسکوزیته معمولی یون یک ترموستور پخت

نمودار نشانگر منحنی ویسکوزیته یونی و شیب ویسکوزیته یون یک ترموستور پخت

شکل 2. منحنی ویسکوزیته یون و شیب ویسکوزیته یون یک ترموستور پخت

ویسکوزیته یون در ابتدا با افزایش دما به دلیل ذوب ترموست کاهش می یابد. افزایش دمای ماده سرعت واکنش را تسریع می کند. پس از مدتی ، شروع به کار اتصال متقابل باعث افزایش ویسکوزیته یون با وجود افزایش دما می شود. به این نقطه حداقل ویسکوزیته یونی گفته می شود که در زمان حداقل ویسکوزیته مکانیکی نیز اتفاق می افتد.

پس از حداقل نقطه ، یک افزایش مداوم در ویسکوزیته یون وجود دارد تا زمانی که غلظت مونومرهای بدون واکنش با کاهش سرعت واکنش کاهش یابد. در نتیجه کاهش شیب ویسکوزیته یون تا زمان تکمیل فرآیند پخت وجود دارد که در این مرحله شیب ویسکوزیته یونی صفر خواهد بود.

منحنی درمان دی الکتریک با چهار نکته مهم مشخص می شود:

* CP (1) یک سطح از ویسکوزیته یونی تعریف شده توسط کاربر برای تعیین میزان شروع جریان مواد در شروع درمان است.

* CP (2) حداقل ویسکوزیته یونی است که نشان دهنده شروع اتصال متقابل و افزایش مربوط به ویسکوزیته است.

* CP (3) نقطه انعطاف پذیری است که در آن واکنش متقاطع شروع به کاهش می کند و به طور کلی به عنوان نشانه ای استفاده می شود که می تواند مربوط به ژل باشد.

* CP (4) یک شیب تعریف شده توسط کاربر است که قادر به تعریف پایان درمان است. شیب با کاهش سرعت واکنش کاهش می یابد.

تغییرات در ماده حاصل فراتر از آن نقطه که اندازه گیری مکانیکی ویسکوزیته غیرممکن است با منحنی درمان دی الکتریک قابل مشاهده است.


Taizhou Huangyan Aoxu قالب شرکت فناوری ، با مسئولیت محدود

ارزش اصلی ما:

مشتری اول - تضمین کیفیت - پیشرو فناوری - پیگیری تعالی - یکپارچگی کامل

1 (1)

Aoxu Mould یک شرکت عمیق و ریشه متخصص در قالب فشرده سازی SMC ، طراحی و توسعه قطعات خودرو است. ما به فناوری حرفه ای ، خدمات مشتاق و توسعه با کیفیت بالا رعایت کرده ایم. ما در تلاش هستیم تا بهترین خدمات مشتری را ارائه دهیم.

قابلیت اطمینان ، سخت کوشی و کارآیی و همچنین مسئولیت پذیری همان چیزی است که امیدواریم با پشتیبانی از محصولات باکیفیت و بهترین خدمات ، مشتری ها را تحت تأثیر قرار دهد.

برای دستیابی به بهترین بازخورد ها و نتایج حاصل از مشتریان ، ما به دنبال حرفه ای شدن در محصولات و خدمات هستیم و خود را وقف طراحی و توسعه محصول می کنیم. ما از خدمات عالی توجه و نگرش مسئولیت پذیر قدردانی می کنیم.

ما صداقت را گرامی می داریم و همیشه عمل را با کلمات متناسب می کنیم.


تماس با شاین

1 (2)

Hot Tags: smc قالب های صندلی امکانات عمومی ، چین ، تولید کنندگان ، تایژو ، کارخانه ، سفارشی ، فله ، کیفیت بالا ، کم هزینه

پرس و جو

You Might Also Like