SMC فشرده سازی انفجار ضد کلاه قالب

SMC فشرده سازی انفجار ضد کلاه قالب

کلاه ایمنی ضد انفجار فشرده سازی SMC عمدتاً از پروژه نظامی و حفاظت از آتش استفاده می شود، ضد شورش خوب، ضد آب، ضد رطوبت و عملکردهای ضد آتش دارد، می تواند در برابر حمله خشونت آمیز گرانش مقاومت کند، و نمی تواند بطری احتراق و مشعل را بسوزد
چت کن

جزئیات محصول

SMC فشرده سازی انفجار ضد قالب کلاه ایمنی

ویژگی محصولات SMC

1.Green

محصول قالب ریزی SMC نوعی مواد جدید حفاظت از محیط زیست است که حاوی هالوژن و مواد مضر به بدن انسان نیست و نیازهای توسعه سبز آینده را برآورده می کند

2.مقاومت در برابر حمله شیمیایی

مواد کامپوزیتی SMC مقاومت خوبی در برابر اسید، آلکالی، نمک، حلال آلی، آب دریا و سایر ویژگی های خوردگی دارند، در حالی که مواد فلزی مقاوم به اسید نیستند و خوردگی آن آسان است.

3.قدرت بالا

استحکام خاص و مدول خاص یکی از شاخص ها برای اندازه گیری ظرفیت باربری مواد است. مدول خاص محصولات قالب شده SMC معادل آن فولاد است، اما استحکام خاص آن می تواند ۴ برابر آن فولاد باشد.

4.آتش خوب و شعله عملکرد عقب مانده

مواد کامپوزیت SMC مقاوم در برابر آتش و شعله عقب مانده است; این کلاس B مواد غیر قابل احتراق آزمایش شده توسط اقتدار ملی است.

5.مقاومت در برابر حرارت خوب

محصولات قالب گیری SMC توانایی حفظ خواص فیزیکی خود را در محیط سخت دمای بالا، با دمای کار - ۶۰ درجه سانتی گراد تا ۱۵۰ درجه سانتی گراد، و دمای تغییر شکل حرارتی بیش از ۲۸۰ درجه سانتی گراد دارند.

6. هدایت حرارتی پایین و ضریب انبساط کوچک

هنگامی که اختلاف دما وجود دارد، تنش حرارتی بسیار کوچکتر از آن فلز است، و عملکرد حفظ گرما بهتر است.

7.خواص ضد پیری عالی

محصولات قالب شده SMC خواص ضد پیری بسیار خوبی دارند. آزمایش مقاومت در برابر پیری نشان می دهد که حداکثر ضخامت پیری ۲۰ سال کمتر از ۵۰ سال است.

8.عمر طولانی

عمر خدمات محصولات قالب ریزی SMC را می توان ثابت کرد که حداقل 30 سال است

9.بهره وری تولید بالا

پس از بیش از نیم قرن توسعه، محصولات قالب گیری شده SMC به طور گسترده ای در جهان مورد استفاده قرار گرفته اند، به ویژه در خودرو، معماری، برق، کشتی، ظرف ضد خوردگی و غیره. مواد کامپوزیتی SMC دارای طراحی و تکنولوژی خوب، استحکام بالا، اندازه دقیق، مقاومت به خوردگی، پایداری خوب و سایر ویژگی ها هستند. از برخی جنبه ها به تدریج جایگزین مواد فلزی شده است و پلاستیک های سنتی به مورد علاقه جدید این صنعت تبدیل شده اند.

SMC کلاه تقاضا

کلاه ایمنی ضد انفجار عمدتاً برای محافظت از ایمنی سر مردم، کاهش آسیب نیروی خارجی استفاده می شود.

علي. دما: -۳۰ تا ۴۰ درجه سانتی گراد

b.Weight: کمتر از 1.5kg

c.Head circumference:500-620mm

d.With light weight, high strength, beautiful appearance, smooth lines, good light transmittance of mask lens, wide vision and comfortable wearing

e.Other detamailed requirements will according to your countries' standard.

SMC انفجار ضد کلاه بازار

کلاه ایمنی SMC مشکل انفجار گاز ناشی از برق استاتیک ناشی از اصطکاک پس از سقوط رنگ را حل می کند.

تقاضای زیادی برای مقالات حمایت از نیروی کار در جهان وجود دارد، و محصولات کارگری قابل مصرف است،

باید جایگزین شود و regularly.so بازارهای بزرگی هم برای ما دارد.

قالب کلاه SMC

قالب SMC دارای بلوک های پوشیدن بسیاری است که کمک به اثبات زندگی قالب.

بلوک سایش عموماً از مس بریلیوم ساخته می شود.

مس بریلیوم یک آلیاژ مس با بریلیوم به عنوان عنصر آلیاژ اصلی است که با نام برنز بریلیوم نیز شناخته می شود. بهترین ماده الاستیک درجه بالا در آلیاژ مس است. دارای یک سری خواص عالی فیزیکی، شیمیایی و مکانیکی است، مانند قدرت بالا، کشش، سختی، قدرت خستگی، تاخیر الاستیک کوچک، مقاومت در برابر خوردگی، مقاومت در برابر سایش، مقاومت سرد، هدایت بالا، غیر مغناطیسی، ضربه و بدون جرقه.11

پارامترهای:

تراکم 8.3g/cm3

سختی قبل از کوئنچ 200-250hv است، سختی پس از کوئنچ ≥ 36-42hrc، دمای کوئنچ 315 ≈ 600، زمان کوئنچ 2 ساعت، دمای نرم کننده 930، سختی پس از نرم شدن 135 ± 35hv است

مقاومت کششی ≥ 1000MPa، قدرت عملکرد (0.2٪) MPa: 1035, modulus of elasticity (GPA): 128, conductivity ≥ 18٪ IACS, thermal conductivity ≥ 105W / m.k20.

بنابراین اگر از بلوک سایش در قالب استفاده کنیم، عمر طولانی تری از قالب ها خواهد داشت.

SMC کلاه قالب طراحی

  • SMC die ejector plate thickness


ضخامت صفحه خارج کننده با توجه به اندازه، شکل و وزن قالب تعیین می شود و ضخامت ها به طور کلی کمتر از ۳۰ میلی متر نیست در غیر این صورت صفحه خارج کننده مستعد تغییر شکل و مشکلات دیگر است.

  • توزیع حفره های گرمایشی در قالب SMC


توزیع سوراخ های گرمایشی در قالب SMC ترجیحاً ۴۰ تا ۸۰ میلی متر از سوراخ های گرمایشی تا حفره قالب مورد نیاز است.توزیع سوراخ های گرمایشی باید در وسط نازک و متراکم در هر دو انتهای آن باشد، لوله های گرمایش الکتریکی باید چند برابر ۳ باشند، اتصال برق آسان است. و لوله گرمایشی نیز باید فراتر از لبه حفره باشد.

  • SMC قالب سمت قرعه کشی


هنگامی که محصول دارای یک سوراخ در کنار, باید یک هسته جانبی در قالب وجود دارد. هسته جانبی باید قبل از اینکه محصول تخریب شود بیرون کشیده شود. قالب SMC بهتر بود قرعه کشی جانبی استفاده نمی کند، اگر نه، کشیدن هسته را به عنوان کوتاه که ممکن است.

  • حالت خارج کردن قالب SMC


قالب SMC دارای میله خارج کننده است که از طریق سیستم هیدرولیکی در ماشین.یا یک سیستم هیدرولیکی دیگر در صفحه خارج کننده قالب SMC. استفاده از این روش، اخراج نامتعادل اغلب رخ می دهد، اخراج نامتعادل اغلب رخ می دهد. راه حل این است که اتصال یکی دیگر از جدا کننده روغن دنده. دو سیستم فوق بسیار مناسب هستند، و اثر خوب است. هر واحد تولیدی می تواند با توجه به موقعیت واقعی خود حالت خارج سازی مناسب را انتخاب کند.

design-1

ساختار تفاوت قالب SMC و قالب تزريقی

1.قالب فوقانی و پایینی با سپر حرارتی(از مواد فیبر شیشه ای و مواد کامپوزیت با مقاومت در برابر حرارت بالا تشکیل شده است. حاویبست مضر نیست، و می تواند در برابر دمای بالا تا ۳۰۰ درجه مقاومت کند)

2.پوشیدن bolck با سمت قالب(مس، گرافیت)

3.توقف بلوک محدود اندازه بسته شدن مرگ

4.هر محصولات نیاز به فلش cutted.

5.سیلندر هیدرولیک خارج می شود. مانند قالب وارونه

6.سیستم گرمایش:نفت و برق

7.No تغذیه

دمای قالب حدود ۱۵۰ درجه سانتی گراد است، نرخ کوچک شدن:۰٫۰۵٪، سطح تولید علائم کوچک شدن آسان نخواهد بود

چگالی 1.8g/cm3

طول فیبر 20-50mm، محتوای 20٪ - 35٪ چرخه قالب گیری از یک محصول است به طور کلی 3-5دقیقه وزن مواد، ترکیب مواد از دست دادن فشار قالب 10-20Mpa

1

پیرایش محصول

همه محصولات SMC یک فرایند تمیز کردن فلش. اگر یک مرگ با کیفیت عالی باشد، فلش بسیار نازک خواهد بود و فرایند تمیز کردن بسیار ساده است. این فرایند می تواند خودکار یا دستی عمل شود.

در فرایند تولید محصولات SMC، روش تخم گذاری مواد اولیه نیز بسیار مهم است. با توجه به ساختار محصول، جریان پذیری مواد اولیه و موقعیت قالب گیری، روش برش، اندازه و وزن مواد اولیه باید تنظیم شود. تخم گذاری نادرست منجر به شکاف محصول، کرک و مشکلات دیگر خواهد شد.

چگونه به بهبود SMC بهره وری تولید قالب

1.SMC قالب

سرعت تعادل حرارت قالب خوب می تواند مواد SMC گرمای مورد نیاز برای درمان واکنش را به سرعت در مرحله اولیه واکنش درمان دریافت کنید، به طوری که برای سرعت بخشیدن به سرعت واکنش درمان مواد ورق SMC در قالب، کوتاه کردن زمان نگه داشتن فشار محصولات، و بهبود بهره وری تولید محصولات SMC.

2.دستگاه فشرده سازی

حفظ فشار (افزایش مداوم فشار) تجهیزات مطبوعات پایدار است، و سرعت افزایش فشار و آزاد سازی فشار سریع است، که به کاهش زمان باز و بسته شدن مطبوعات و بهبود کارایی تولید محصولات SMC کمک می کند. در حال حاضر، به خصوص مطبوعات کنترل شده PLC به طور گسترده ای مورد استفاده قرار می گیرد، که تا حد زیادی کارایی تولید محصولات SMC را بهبود می بخشد

3.SMC مواد ورق

برای محصولات SMC با اشکال مختلف، لازم است که فرمول تولید مواد SMC بهینه سازی شود. افزایش نرخ درمان SMC تأثیر زیادی در کوتاه کردن زمان برگزاری محصولات SMC دارد.

4.مدیریت کیفیت

سطح مدیریت تولید، سطح بهره برداری پرسنل و همگی از عوامل مؤثر بر کارایی تولید محصولات SMC هستند.

Hot Tags: smc فشرده سازی انفجار ضد کلاه قالب

پرس و جو

You Might Also Like