قالب تیغه SMC Fan Blade for Industrial used

قالب تیغه SMC Fan Blade for Industrial used

شرکت قالب Aoxu یک تامین کننده قالب حرفه ای از تایژو ، چین است. قالب SMC ، قالب BMC و قالب GMT 3 منطقه بزرگ در کارخانه ما است.
چت کن

جزئیات محصول

بعد از سالها برقراری ارتباط با مشتریان ، می دانیم مشتریان واقعاً به چه چیزی اهمیت می دهند:

1. چگونه می توان از ساییدگی و کنترل دقیق قالب فشرده سازی جلوگیری کرد؟

مدیریت آکسو در انتخاب و ساخت ماشین آلات بسیار دقیق است. و همچنین سخت شدن فولاد را انجام خواهیم داد و همچنین خدمات تعمیر و نگهداری مناسب را ارائه می دهیم.

2. چگونه می توان از تمیز بودن قالب فشرده سازی اطمینان حاصل کرد؟

Aoxu هنگام ساخت ، صیقلی با سطح قالب خواهد بود. علاوه بر این ، ماده ضد زنگ قبل از ارسال قالب اسپری می شود تا از بین رفتن قالب در هنگام استفاده کاسته شود.

3. چگونه مهلت تحویل قالب فشرده سازی را تضمین کنیم؟

برای هر پروژه ، Aoxu یک مدیر پروژه را برای کنترل کلیه مراحل از سفارش قالب تا حمل و نقل قالب تعیین می کند ، که سالها در ساخت قالب حرفه ای است.

اگر پروژه ای در قالب SMC دارید ، آزادانه با Aoxu Mould تماس بگیرید ( ایمیل: sales1@aoxumoulds.com ) و ما خوشحالیم که شریک زندگی شما در آینده شدیم.


ترکیب قالب

1. SMC چیست؟

ترکیب قالب ورق نوعی از پلی استر تقویت شده است که حاوی شیشه یا الیاف کربن است. الیاف ، که به طور معمول 1 اینچ یا طول بیشتری دارند ، در حمام رزین به حالت تعلیق در می آیند - معمولاً اپوکسی ، وینیل استر یا پلی استر. الیاف بلند و رزین محکم یک ماده قوی و مقرون به صرفه تولید می کنند.

9ebb5ac4de3a81dade03d7c6863a3517

روشی که توسط آن SMC تولید می شود ، ادغام کامل الیاف و رزین را تضمین می کند. رزین به شکل خمیر بر روی فیلم اعمال می شود؛ بعد ، الیاف برش داده شده و به خمیر اضافه می شوند. این ماده بین دو فیلم فشرده می شود. تا زمانی که به ضخامت و بافت مورد نظر برسد ، فشرده می شود. ترکیب مناسب قالب برای تولید ورق باید چند روز برای "درمان" نگهداری شود تا زمانی که بتواند فروخته شود و مورد استفاده قرار گیرد. توجه به این نکته ضروری است که مواد در هنگام ذخیره سازی به طور کامل درمان نمی شوند ، هنگامی که گرما و فشار بر روی آن اعمال می شود ، "درمان نهایی" صورت می گیرد.

SMC معمولاً به صورت رولت به فروش می رسد که به قطعات کوچکتر با عنوان "هزینه" بریده می شود. گرما و فشار در فرایندی معروف به قالب سازی فشرده سازی ، بر روی اتهامات اعمال می شود و از طرح های ساده گرفته تا قسمت های پیچیده چیزی ایجاد می کند.


2. فرایند قالب گیری فشرده سازی

قالب گیری فشرده سازی در دستگاهی به نام "پرس قالب سازی فشرده سازی" صورت می گیرد که معمولاً از حالت هیدرولیکی استفاده می شود. بیشتر پرسهای قالب ریزی و سازه ای فشرده سازی نیاز دارند که بارگذاری SMC در قالب و بارگیری محصول نهایی به صورت دستی توسط یک اپراتور ماهر انجام شود.

مطبوعات معمولاً از نیمی از قسمتهای بالای و پایین قالب که بین دو صفحه گرم شده قرار می گیرند تشکیل شده است. SMC از قبل گرم شده در نیمه پایین قالب قرار می گیرد. سپس بشقاب فوقانی پایین می آید و فشار 2000 میلی لیتری فشار را بر روی قالب اعمال می کند.

استفاده مداوم از گرما و فشار باعث می شود تا SMC گسترش یابد و هر قسمت از قالب را به درستی پر کند. از این رو می توان از قالب فشرده سازی برای ایجاد قطعات حتی پیچیده و دقیق با دقت بسیار بالا استفاده کرد.

تصاویر زیر به شما نشان می دهد که چگونه محصول SMC را تهیه کنید:

1. توزیع مواد SMC2. برش مواد SMC

1. پخش مواد SMC 2. برش مواد SMC

3. وزن مواد SMC4- شارژ و تغذیه SMC

3. وزن SMC وزن 4. شارژ و تغذیه SMC

5. قالب پرس داغ6. بیرون کشیدن پانل

5. قالب پرس داغ 6. بیرون کشیدن پانل

7. خارج کردن پانل فشرده شده8. پیرایش

7. حذف پانل فشار یافته 8. پیرایش


3. مزایای استفاده از SMC

مزایای استفاده از SMC بیشمار است. برخی از این مزایا در زیر ذکر شده است:

* SMC برای سیستم های مدولار ایده آل است. در واقع ، می توان آن را در طیف وسیعی از شکل ها و اندازه ها قرار داد تا متناسب با تمامی نیازهای مشتری باشد.

* این به شما قابلیت انعطاف پذیری در طراحی شما را می دهد و در محصولات ایده آل مناسب است.

* مقرون به صرفه است ، ابزارآلات بسیار مقرون به صرفه است (در مقایسه با روند ساخت فلز معمولی).

* با قالب گیری فشرده سازی SMC می توان حجم کم تولید را نیز به منظور ایجاد نمونه های اولیه اجرا کرد.

* درج فلزی نیز می تواند گنجانده شود.


چگونه Aoxu قالب تیغه فن SMC خود را برای استفاده های صنعتی توسعه می دهد؟

* طرح اولیه / مشاوره طراحی: شروع هر پروژه با مشورت با یکی از کارشناسان فنی ما شروع می شود تا کلیه نیازها را تعیین کرده و مناسب ترین فرآیند را برای تولید برقرار کند.

* توسعه و طراحی محصول: هنگامی که شما از طرح کلی پروژه خود راضی هستید ، ما شروع به کار بر روی مفهوم و طراحی صنعتی محصول شما و همچنین مشخصات / عملکردها / فرم آن می کنیم. سپس ما نیز تولید و آزمایش آن را برنامه ریزی می کنیم.

2

* طراحی CAD: ما از نقاشی CAD استفاده می کنیم تا با تمام محاسبات ، یک محصول دقیق ارائه دهیم.

* مدل سازی سه بعدی: با استفاده از مدل سازی سه بعدی ما یک بازنمایی / شبیه سازی محصول نهایی را کامپایل می کنیم و بنابراین می بینیم که چگونه می توان آن را بهبود داد.

* ساخت قالب: پس از اتمام نقشه ها ، شروع به تولید قالب SMC لازم برای محصول نهایی می کنیم.

* تست: بعد از پرداخت و مونتاژ قالب ، قالب را آزمایش می کنیم و نمونه را می گیریم تا بررسی شود همه خوب است یا خیر.

* حمل و نقل قالب: اگر مشتری تایید نمونه خوب است ، ما برای حمل و نقل آماده می کنیم.


تماس با شاین

1 (2)

Hot Tags: smc فن تیغه فن برای مصارف صنعتی ، چین ، تولید کنندگان ، تایژو ، کارخانه ، سفارشی ، فله ، کیفیت بالا ، کم هزینه

پرس و جو

You Might Also Like