SMC فایبر گلاس ریخته گری گلوله قطار قاب پنجره

الزامات عملکرد امروز برای صنعت قطار جهانی تقاضا می کنند که قطارها سریع تر مسافرت کنند و حمل مسافر و مسافر بیشتری داشته باشند. همچنین برای بهبود ایمنی خواص آتش، دود و مسمومیت (FST) نیز بهبود یافته است، زیرا سیستم های ریل به طور روزانه بیشتر مردم را حمل می کنند. در اتحادیه ...
چت کن

جزئیات محصول

الزامات عملکرد امروز برای صنعت قطار جهانی تقاضا می کنند که قطارها سریع تر مسافرت کنند و حمل مسافر و مسافر بیشتری داشته باشند. همچنین برای بهبود ایمنی خواص آتش، دود و مسمومیت (FST) نیز بهبود یافته است، زیرا سیستم های ریل به طور روزانه بیشتر مردم را حمل می کنند. در ایالات متحده در سال 2007، 10.3 میلیارد نفر در ریل ها در 34 میلیارد سفر در هفته رانندگی کردند، که منعکس کننده 50 ساله است. f149ec00-84da-4e79-af6f-c9b9ce0291f6

برای رفتن آسان تر، بیشتر و بیشتر مردم قطار گلوله را انتخاب می کنند. برآوردهای بازار برای SMC / BMC / GMT / FRP در قطعات داخلی و خارجی متفاوت است، اما به طور کلی، تقاضا برای چند سال آینده رشد مثبت و مثبت است. تأکید بیشتر بر روی نظارت بر محیط زیست نیز این صنعت را به مواد با مواد شیمیایی سبز ترجیح می دهد به عنوان جایگزینی برای مواد سنتی، از قبیل روابط متقابل کامپوزیت، به نام "خواب"، به جای جایگزینی برای چوب های چوبی با استفاده از کرووزوت.

SMC / BMC با الزامات صنعت حمل و نقل سریع با توجه به تولید دود کم و درجه پایین اشتعال پذیری مطابقت دارد، و آنها را برای حمل و نقل سریع، راه آهن حومه، و برنامه های کاربردی الکتریکی راه آهن ارزان تر راه اندازی می کند. این مواد کامپوزیتی دارای عایق الکتریکی بالایی و مقاومت در برابر حرارت می باشند که به آنها اجازه می دهد تا با قرار گرفتن در معرض دمای بالا و ولتاژ بالا در برنامه های حمل و نقل مواجه شوند.

مواد Thermoset دارای شاخص ردیابی مقایسه (CTI) بیش از 600 ولت و قدرت دی الکتریک بیش از 15kv / mm است. این، همراه با ویژگی های حرارتی عالی آن، باعث می شود BMC، SMC و STC® یک انتخاب ایده آل برای نیازهای عایق بندی صنعت حمل و نقل سریع باشد. کامپوزیت های BMC و SMC ترموستات برای حمل و نقل سریع برای این برنامه ها ایده آل هستند:

  • مقره های بتنی سوم

  • سقف راه آهن سوم

  • مقره های جدا شده

  • پیمانکاران

  • دارندگان قلم موی کششی

  • قطار toliet سری

  • قطار بدن


جعبه SMC قطب فلش قالب قالب

این قالب برای مشتری روسی ما ساخته شده است. اندازه های مختلف دستگاه مطبوعات هیدرولیک از کوچک به بزرگ وجود دارد که می تواند انواع مختلف محصولات SMC را تولید کند. محصولات خود را در سیستم HAVC استفاده می شود، کامیون های سبک و کامیون، حمل و نقل سریع، قطعات الکتریکی و ...

1. شرح قالب 2

نمونه: بله، توسط مشتری ارائه شده است

طراحی: بله، طراحی محصول

3D طراحی قالب: Aoxu را

قالب فولاد: S136

پایه قالب: LKM

اندازه قالب: 1830 * 2560 * 1620mm

وزن قالب: 2600T

نوع گرمایش: گرمایش روغن حرارتی

زمان سرب: 45 روز

ماشین مناسب: 2000T


2. SMC روند قالب

فرایند قالب گیری فشرده دارای چهار مرحله اصلی است:

Compression_moulding_of_SMC

* شارژ قالب با SMC. یک ورق قالب ریخته گری روی ورقه گرم زن قرار داده می شود.

* بستن قالب. طرف سر گرم قالب (پلاگین) بسته شده است، و مجبور کردن قالب ریخته گری ورق را به حفره های قالب. گرما از قالب، در ابتدا ورقه ریخته گری ورق را نرم تر می کند به طوری که آن را به هر بخش از قالب به سرعت وارد می شود، سپس ترکیب می شود.

* درمان ترکیب. قالب تا زمانی که گرما از قالب تولید می شود بستگی دارد، و معمولا در حدود 2 تا 3 دقیقه، ترکیب را سخت می کند.

* صرفه جویی در محصول هنگامی که SMC به اندازه کافی درمان و سخت شده است، محصول قالب پلاستیکی از قالب خارج می شود.


3. تولید SMC

اگر می خواهید ما به شما کمک کنیم، ما همچنین ماشین پرس هیدرولیکی را تولید می کنیم.

30_030_1ca3

قالب و محصول را با هم به شما تحویل دهید.


Taizhou Huangyan Aoxu قالب شرکت فناوری، با مسئولیت محدود

1. شرکت Inforamtion

برای بیش از 10 سال، Aoxu Mold در حال توسعه فرمولاسیون برای قالب های بالا SMC / BMC / GMT / FRP و محصولات قالب سازی مربوط به برنامه های کاربردی مختلف: خودرو، کامیون، تجهیزات کشاورزی، راه آهن، برق و الکترونیک، ساخت و ساز، بهداشت، ورزش و اوقات فراغت، که می خواهد یکی از بهترین شرکت هایی باشد که می توانند این گونه قالب ها و محصولات را در چین ایجاد کنند. خدمات مشتری و رضایت، بهبود مستمر فنی و کیفی، همواره اهداف کلی Aoxu بوده است.


2. کنترل کیفیت

QC 3 گام اصلی:

* کنترل کیفیت ورودی:

ما روش های بازرسی و کنترل زمان، برچسب گذاری فروشگاه و تخصیص منطقه را ایجاد می کنیم و همچنین شامل استاندارد سازی جزء، بعد فولاد، سختی فولاد و کیفیت فولاد اسکن می باشد. کلیه مواد فولادی و اجزای استاندارد برون سپاری مورد بررسی قرار خواهد گرفت تا اطمینان حاصل شود که آنها با نیازهای قالب پلاستیکی سفارشی مطابق با روش بازرسی استاندارد / SIP مطابقت داشته باشند.

* کنترل کیفیت در فرایند:

مطابق با سیستم تولید و اصل مدیریت کیفیت، تمام فرآیند ماشینکاری و مونتاژ تحت کنترل است، ما تیم QC را برای بررسی و نظارت بر ابعاد ابزار اندازه گیری قطعات قالب، و سطح پردازش را برای برآورده شدن الزامات خاص، ثبت اندازه گیری داده ها و نظارت بر انحراف ابعاد؛ بازسازی هر جزء که بدون تحمل ابعاد قطعی باشد، هرگز اشتباه را به گام بعدی ابزارگزین ندهید. ایجاد سیستم آموزش کارکنان فنی در خصوص تکنیک های عملیات و اجرای برنامه تعمیر و نگهداری ماشین آلات، بازرسی و پذیرش افراد QC.

* کنترل کیفیت نهایی برای Mold Assembly:

یک تیم بازرسی، که شامل مدیر پروژه، مهندس تولید، بازرس QC خواهد شد بررسی کامل برای اندازه اصلی و جمع و جور اتصالات. به خصوص، سیستم تزریق / سیستم دونده داغ، سیستم خنک کننده قالب و سیستم تخلیه / هیدرولیک را به صورت جداگانه بررسی کنید.


3. ماشین آلات اصلی

slider-2slider-1

ما ماشین آلات با سرعت بالا پیشرفته برای اطمینان از قالب قالب دقیق و ارائه قالب با کیفیت خوب به مشتریان.


4. بخش طراحی

*طراحی محصول
تعیین ویژگی محصول، ساختار محصول، قابلیت اطمینان و انتخاب مواد، صرفه جویی در وقت، هزینه اقتصادی، کارایی پردازش، طول عمر محصول و سازگاری با محیط زیست
تعیین تعداد دروازه ها، محل دروازه و اندازه، موقعیت خط جوش، ضخامت دیواره، جهت گیری فیبر و تحمل فشار
اجتناب از شکست های ظاهری (عکس های کوتاه، نشانه نزول ...) و اثرات عملکرد در قالب قالب گیری تزریق
تعریف زمان تزریق بهینه، زمان خنک کننده و زمان چرخه
تعیین ساختار قالب و غیره
* طراحی قالب
تعیین سیستم تزریق، سیستم دونده و سیستم تخلیه / تخلیه
تعیین پایه قالب، مواد فولادی قالب، اجزای استاندارد
تعیین محل تقطیر، محل جابجایی و تهویه هوا
بهینه سازی اثر خنک کننده، بازده تولید و زمان چرخه
اتصال قالب-ماشین

تشکیل ساختار قالب


5. تماس بگیرید

ایمیل: sales1@aoxumoulds.com

تلفن: +86 157 5766 8880

card-1_看图王
خوش آمدید به خرید با کیفیت بالا و کم هزینه smc فایبر گلاس ریخته گری قاب شیشه ای قطار به طور عمده با ما. به عنوان یکی از SMC پیشرو، BMC &. GMT قالب تولید کنندگان و تامین کنندگان در چین، ما با یک کارخانه تولیدی و حرفه ای در Taizhou، چین در خدمت شما مجهز شده است. برای محصولات سفارشی، با ما تماس بگیرید تا ما را از جزئیات مطلع کنید.
Hot Tags: smc فایبر گلاس ریخته گری قالب گلوله قطار، چین، تولید کنندگان، Taizhou، کارخانه، سفارشی، فله، با کیفیت بالا، هزینه کم

پرس و جو

You Might Also Like