قالب گیری فشرده سازی مشبک SMC

قالب گیری فشرده سازی مشبک SMC

قالب گیری فشرده سازی مشبک SMC
چت کن

جزئیات محصول

قالب گیری فشرده سازی مشبک SMC


مزیت محصول SMC

1. عمر طولانی؛
2. محصول می تواند انواع مختلفی از رنگهای روشن و روشن داشته باشد؛
3. قالب ریزی و سازه یک تکه ، طراحی محصول بدون درز ، ایمن یا راحت؛
4. اندازه و شکل محصول نامحدود است؛
5- ترکیب سریع و سبک است.
6. محصولات آن می تواند در مقیاس بزرگ تولید شود.
7. درجه حرارت بالا
8. عایق
9- سختی بالا

3

قالب گیری فشرده سازی با استفاده از ترکیب قالب ورق در یک فرایند ترموستات ، نسبت قدرت به وزن بیشتری نسبت به قطعات فولادی و آلومینیوم ایجاد می کند. قالب فشرده سازی برای تولید حجم بالا استفاده می شود ، قادر به اشکال دقیق / پیچیده است و نیاز به استفاده را از بین می برد. prts ثانویه در فرآیند مونتاژ (در حالی که هنوز سطح کلاس A تمام می شود). از طرف دیگر ، قالب سازی باز (قالب دراز کردن / اسپری کردن) یک راه حل مقرون به صرفه برای قسمتهای پایین تر / قطعات بزرگ ساختاری است. Aoxu Mold Technology طیف گسترده ای از ترکیبات را ارائه می دهد که می توان در انواع کاربردها از جمله قطعات قطعات موتور ، محفظه های الکتریکی و پنل های بدنه خارجی استفاده کرد.

تایپ کنید
کاربرد
SMC-A (برقی)
محصولات با مقاومت بالا مکانیکی مانند جعبه سوئیچ ولتاژ بالا / پایین ، صفحات عایق
SMC-B (مقاوم در برابر شعله)
استحکام مکانیکی بالا و محصولات مقاوم در برابر شعله مانند لامپ های سیگنال ، سینی کابل
SMC-C (مقاومت بالا)
محصولات ویژه با مقاومت مکانیکی بالا از قبیل دسته چکش
SMC-D (هدف کلی)
محصولات غیر برقی مانند صندلی ، مخزن آب


پرس قالب گیری ظرفیت بزرگ

2

در اینجا آنچه را که در تجهیزات قالب گیری فشرده سازی و تأمین کننده ما مشاهده می کنید آورده شده است:

  • بیش از 10 پرس فشرده سازی

  • تناژ از 150 تا 2500 تن

  • سایزهای بسیار بزرگ برای تولید قطعات بسیار بزرگ

  • چندین سلول رباتیک و ماشینکاری برای فرآیند ثانویه


SMC چیست؟

ترکیب قالب ورق یک ماده جامد پلیمری تقویت شده با شیشه است که در درجه اول در قالب گیری فشرده سازی مورد استفاده قرار می گیرد (ایده آل برای پانل های بدنه موتور ، صندلی های مکانیکی و سایر اجزای سازنده دیگر). SMC از نظر وزنی با سطح کلاس A از وزن و وزن برتر برخوردار است.

ترکیب قالب ورق ، یک رزین پلی استر / وینیل استر ضخیم است که با الیاف شیشه خرد شده ترکیب شده و در یک ورق پایدار از مواد تشکیل می شود. SMC در یک فرایند ترکیب ساخته می شود که پرکننده ها ، مواد ضخیم کننده ، مواد ترشح کننده ، رنگدانه ها و الیاف شیشه خرد شده با هم ترکیب شده و در یک ورق با ضخامت مشخص پیکربندی می شوند. پس از ترکیب ، SMC باید برای مدت زمان "بالغ" شود تا اجازه دهد روند ضخیم شدن ویسکوزیته را افزایش دهد. در صورت آماده شدن ، یک بار از پیش وزن SMC در حفره ابزار وارد می شود. مجموعه ابزار تحت فشار مطبوعات بسته شده است ، SMC در حفره قالب جریان می یابد و تحت فشار قالب در محدوده دمای 3500-4000 درمان می شود.


درباره شرکت

تصویر


شرکت Aoxu به اتمام کار رسید. تیم مهندسی ما با توجه به مشخصات مشتری و مدلهای CAD 3D CAD ، ما را در زمینه طراحی قالب ، ایده پردازی و کمک به طراحی محصول به شما کمک می کند. با استفاده از این ، ما قالبهایی با حداکثر طول 75 '، حداکثر عرض 55' '، حداکثر ارتفاع 40' 'و حفره قالب 1 تا 2 ساختیم. وزن تخمین زده شده ابزار از 3500 رو 40،000 IBS متغیر است و اندازه نوع ابزاری را که می سازیم نشان می دهد.

منطقه ماشینکاری CNC ما به طور کامل برای فرز ، حفاری ، برش کانتور ، کسل کننده ، فرز کانتور 5 محور و ماشینکاری تخلیه الکتریکی (EDM) درگیر بود. پیچیدگی ابزارهای فشرده سازی SMC ما توسط قالب های اصلی تنه ، گلگیرها ، صندوق های داخلی ، درب و سپر که برای فولاد P20 ایجاد کردیم نشان داده شد و با استفاده از ابزار SPI به پایان رسید سطح قطعات نقاشی شده ، همه با یک ابزار تحمل 0.003. این قطعه ها برای صنعت به شدت مورد آزمایش قرار گرفتند ، از بازرسی قطعه اول تا آزمایش عملکرد.

ما به توانایی های ماشینکاری CNC ما افتخار می کنیم و به ما این امکان را می دهد تا این پروژه پیچیده قالب سازه های فلزی ساخته شده توسط سفارشی را انجام دهیم.


قابلیت های طراحی گسترده محصولات

ما به شما کمک می کنیم طراحی محصول خود را به قسمت هایی با کیفیت آماده برای بازار تبدیل کنید.

آیا می توانید اجزای سازنده در برابر سختی های استفاده مکرر مقاومت کنند؟ آیا از مواد استفاده شده پایدار / زیست محیطی ، با دوام / غیر قابل تخریب استفاده می شود. سبک وزن ، مقرون به صرفه (بهبود حاشیه) ، یا کمتر سمی است؟ آیا به شکل های پیچیده ای مانند شکاف های عمیق ، دنده ها و منحنی ها نیاز دارید؟ چگونه می توان این قطعات را آزمایش کرد تا از یک محصول درجه یک نهایی اطمینان حاصل شود؟ مهندسان ما برای ایجاد قطعات سفارشی با تیم طراحی شما همکاری خواهند کرد ، نیاز به مونتاژ ثانویه و کاهش هزینه های پروژه را کاهش می دهند.

مرحله 1: مفهوم

مرحله 2: ابزار &. مفهوم

مرحله 3: محصول نهایی

شما به راحتی می توانید از قسمت های ضخیم تا نازک از طرف خود ، کارفرمایان و دنده های عمیق ، منحنی ها و شکل های دیگر طراحی کنید و به desingers شما توانایی ایجاد محصول نهایی را که در واقع می خواهند ، طراحی کنید.


تماس با ما

با همکاری با متخصصان طراحی ما ، محصول خود را در بازار بخرید تا قطعات قوی تر ، سریع تر ، ارزان تر و ظاهر بهتری داشته باشند. از طریق اطلاعات زیر با ما تماس بگیرید:

2

Hot Tags: قالب گیری فشرده سازی مشبک SMC

پرس و جو

You Might Also Like