قالب کلاه ایمنی SMC

قالب کلاه ایمنی SMC

Aoxu با استفاده از فولاد با کیفیت بسیار خوب پذیرفته شده می تواند قالب های SMC قابل اعتماد را با تکنیک های استاندارد تولید کند.
چت کن

جزئیات محصول

ویژگی های قالب گیری SMC

1. فرمول مواد کامپوزیت SMC معمولی:

30٪ الیاف شیشه + 42٪ فیلر + 15٪ رزین پلی استر + 9٪ ترموپلاست + 4٪ دیگران


2. عملکرد کامپوزیت SMC

* قدرت و سفتی

ترکیبی از الیاف ، پرکننده ها و رزین ها در سیستم مواد با سختی و مقاومت مکانیکی بسیار خوبی ایجاد می کند. رزین انعطاف پذیری ، دوام و انسجام سیستم را فراهم می کند. الیاف تا حد زیادی در استحکام و سفتی نقش دارند. استفاده از بلوک های شیشه ای ، الیاف کربن و ترکیب این دو مورد استفاده می شود.

*کاهش وزن

برای کاهش ردپای اکو و انتشار سوخت ، کامپوزیت SMC می تواند اجزای ساخت را با وزن کمتری فعال کند. خواص مکانیکی کامپوزیت SMC به کمک تعداد کمی از قطعات کامپوزیت به راحتی تعداد زیادی از قطعات فلزی را جایگزین می کند.

* دقت و پیش بینی ابعاد

SMC اولین انتخاب برای تعویض قطعات فلزی با کارایی بالا است که در آن دقت بالا با استفاده از پردازش پس از ماشینکاری حاصل می شود. تحمل محکم را می توان به طور مستقیم و بدون عملیات پس از آن تولید کرد ، نه تنها صرفه جویی در هزینه بلکه باعث افزایش سودآوری می شود.

به عنوان یک مزیت اصلی در مقایسه با پلیمرهای غیر ترموستات معادل ، توانایی جبران انقباض با مواد افزودنی ویژه باعث می شود که حتی بیشتر طراحی قطعات چالش برانگیز نیز ممکن باشد.

* در برابر درجه حرارت زیاد مقاومت می کند

بسیاری از پلیمرهای دماسنج به دلیل مقاومت عالی در برابر حرارت شناخته شده اند. با استفاده از سیستم های رزین خاص مقاومت حرارتی تا 300 حاصل می شود. از نظر فنی این مواد می توانند نسبت به ترموپلاستیکهای مهندسی برتر باشند و راه حلهای مقرون به صرفه به ویژه در مقایسه با ترموپلاستیک با کارایی بالا ارائه دهند.

برای درخواست های مهندسی بسیار مهم است که CTE (ضریب گسترش حرارتی) نزدیک به CTE فلزات باشد و ثبات بعدی را در طیف گسترده ای از دما تضمین کند.

* ایمنی بخشی از طریق مهار آتش زیاد

مقاومت زیاد در برابر آتش و تولید دود کم برای بسیاری از برنامه ها و بازارها مهم است. برای به دست آوردن این عقب ماندگی شعله زیاد می توان از تعدادی از مواد افزودنی استفاده کرد. SMC حاوی هیچ هالوژن یا سایر مقاوم در برابر شعله های خطرناک نیست. هنوز هم می توان با داشتن خواص FR بسیار عالی ، حتی با ضخامت دیواره بسیار پایین فرموله شد.

* عملکرد برق

عملکرد عالی الکتریکی مزیت اصلی استفاده از مواد ترموست به طور کلی است. SMC این خواص الکتریکی عالی ، به ویژه قدرت ، جذب آب و مقاومت در برابر سطح را دارد. علیرغم خواص عالی در عایق الکتریکی ، SMC همچنین دارای خواص کاهش مقاومت در سطح و هدایت بالا است.

* سطح عالی کلاس A

زیبایی شناسی سطح برتر را می توان از طریق فناوری منحصر به فرد برای جبران کوچک شدن مواد بدست آورد.

* انتشار کم است

قطعات داخلی در بسیاری از بازارهای استفاده نهایی نیاز به مواد آلاینده کم دارند (به عنوان مثال قطعات داخلی خودرو). کمترین میزان انتشار و بوی نامطبوع و ناراحت کننده مورد نظر است. همچنین در سیستم های روشنایی ، بازتابنده های heglamp باید عاری از هرگونه انتشار گازهای گلخانه ای باشند تا از مه گرفتگی جلوگیری شود ، این امر باعث کاهش عملکرد روشنایی می شود.


3. فرآیند تولید SMC:

43f4931fa76e58fafab00308 (1)


4. برنامه های کامپوزیت SMC

* صنعت قطار اتومبیل و پر سرعت: سپر جلو و عقب ، سایه لامپ ، ماسک ، پوشش چرخ ، کاپوت موتور ، داشبورد ، تخته پا ، روکش پنل ، محافظ کابین ، کاور تهویه هوا ، پیرایش سقف ، گلگیر ، و غیره.

* سری بهداشتی: دستشویی ، سینی حمام ، پایه حمام ، قسمت صندلی توالت ، وان ، توالت موبایل و غیره

* ساختمان و ساخت و ساز: پوشش منهول ، پوست درب ، مخزن تصفیه فاضلاب ، مخزن اسپتیک ، مخزن آب ، براکت کابل زیرزمینی ، بازتابنده آنتن و غیره.

* قطعات برقی: روکش swith ، جعبه متر و غیره

* قطعات ورزشی: میز پینگ پنگ ، تخته بسکتبال و غیره


قالب کلاه ایمنی SMC

1. اطلاعات مختصر

قالب کلاه ایمنی SMC

اندازه محصول: 225 * 300 * 162mm

فولاد قالب: 718

پایه قالب: استاندارد

حفره: مجرد

سطح مورد نیاز: لهستانی براق

محلول گرمایش: بخاری کارتریج

دستگاه قالب گیری: دستگاه پرس هیدرولیک 380T

استعلام شما استقبال می شود!


2. مسائل لازم است درباره این پروژه قالب کلاه ایمنی نگران باشند

پروژه قالب helemt توسط سه قطعه ترکیب شده است ، یکی آن شل بزرگ کلاه ایمنی ، این بدنه اصلی این پروژه است ، دو مورد دیگر نیز قطعات کوچک درون پوسته هستند. وقتی این قالب قالب را می سازیم ، با توجه به این کلاه ایمنی در تابستان استفاده می شود ، بنابراین مقداری سوراخ هوا بر روی سطح کلاه ایمنی اضافه می کنیم که مورد تحسین مشتریان بسیار است.


3. چگونه می توان کیفیت قالب کلاه ایمنی را بهبود بخشید؟

کیفیت محصول کلاه ایمنی SMC بستگی به دستگاه پرس ، قالب کلاه ایمنی SMC ، پارامترهای فنی / فرآیند و مهارت کارمندان دارد. در میان آنها ، قالب SMC helemt نقش مهمی را ایفا می کند. در ضمن ، برای اطمینان از تولید محصولات SMC مطابق با طراحی سه‌بعدی ، نحوه کنترل دقت قالب از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

دقت محصول کلاه ایمنی SMC شامل کنترل ابعاد ، شکل عملکرد و زبری سطح و غیره است. به طور معمول ، فاکتورهای فوق داوری کیفیت محصول است. البته نیازهای محصولات SMC در کاربردهای مختلف متفاوت است.

با توجه به ویژگی های قالب ریزی و سازه محصولات SMC ، موارد زیر عوامل اصلی تأثیر در صحت محصولات کلاه ایمنی SMC است:

* کوچک شدن مواد SMC

* طراحی دنده ها و درج ها

* خط پارتیشن و لبه برشی طراحی قالب

* زاویه پیش نویس

* زبری سطح قالب

در یک جهان ، طراحی قالب و دقت تولید کلید اطمینان از کیفیت قالب های SMC و همچنین محصولات قالب بندی شده SMC است.


شرکت ساخت قالب های SMC

Taizhou Huangyan Aoxu قالب شرکت فناوری ، با مسئولیت محدود ، که بیش از 16 سال تجربه در ساخت قالب های SMC دارد ، تولید کننده و صادر کننده قالب SMC عالی در چین هستند. بر اساس ابزار دقیق ، فناوری پیشرفته و طراحی قالب ذهنی برتر ، Aoxu بازارهای اصلی در آمریکا ، انگلیسی ، اسپانیا ، برزیل ، لهستان ، مکزیک ، فرانسه ، روسیه ، ایران ، هند ، پاکستان ، الجزایر و سایر کشورها را تاسیس کرده است.

Aoxu قالب

1. محل سکونت:

اردوگاه ما در رشته دریای شرق چین در منطقه Huangyan از منطقه Taizhou واقع شده است. ما در نزدیکی شماره 104 جاده ملی ، بزرگراه یونگ-تای-ون و فرودگاه تاژژو ، همچنین در کنار فرودگاه های Wenzhou و Ningbo قرار داریم. رسیدن به اتومبیل با اتومبیل به هانگزو حدود سه ساعت طول می کشد ، دو ساعت رسیدن به ونژو / نینگبو با ماشین ، سه ساعت رسیدن به شانگهای با قطار ، حدود دو ساعت برای رسیدن به گوانگژو با هواپیما. همچنین ، ما در نزدیکی بندر دریایی نینگبو یا شانگهای هستیم که برای حمل قالب مناسب است. پانزده دقیقه از ایستگاه قطار Taizhou ، ما در صورت نیاز به کمک ما آماده هستیم تا شما را انتخاب کنیم.


2. تخصص:

ما در زمینه طراحی ، قالب سازی و ساخت قالب در مناطق مختلف تخصص داریم. حدود یک سال ، ما می توانیم بیش از صد قالب را برای مشتریان خود تولید کنیم. همچنین اگر به قالب پلاستیکی ما نیاز دارید ، ما دستگاه هایی داریم که می توانند محصولاتی را برای شما تولید کنند. نمونه یا نقاشی خود را در اختیار ما بگذارید ، ما قالب ها را برای شما طراحی و ساخته خواهیم کرد.


3. توانایی و تجربه:

با معرفی نرم افزار پیشرفته CAE / CAD / CAM با امکانات وارداتی ، تیم طراحی ما کلیه قالب ها با بهترین ساختار ، ماشینکاری آسان و تعمیر شده ، صرفه جویی در هزینه را به اتمام می رساند که برای دستیابی به حداکثر مزایا خواهد بود. همچنین مدیر پروژه ما از کلیه پردازش شده از تأیید سفارش تا تحویل و حتی خدمات پس از فروش مراقبت می کند. ما می توانیم هر نوع قالب را مطابق با نیاز شما تولید کنیم. با استفاده از فولاد با کیفیت بالا و مورد قبول ، می توانیم با تکنیک های استاندارد محصولات معتبر تولید کنیم.


4. خدمات:

* خدمات قبل از خدمات: هنگام دریافت استعلام شما هزینه را محاسبه می کنیم و در 24 ساعت یک برگه سهمیه را برای شما تهیه خواهیم کرد. اگر هرگونه سردرگمی دارید ، می توانیم تا زمانی که همه نکات به توافق برسند ، با شما بطور آنلاین بحث کنیم.

* ضمن خدمت: به شما گزارش هفتگی روند کار را با فیلم یا عکس ارائه می دهید تا وضعیت قالب ها را نشان داده و زمان کار را به خوبی ترتیب دهید تا در اسرع وقت پروژه به پایان برسد.

* خدمات پس از فروش: هرگونه سؤالی در مورد قالب و تولید دارید ، به محض اطلاع ما به شما پاسخ خواهیم داد ، همچنین در صورت نیاز به خرید قطعات یدکی ما ، می توانیم به شما کمک کنیم.


5. تماس: درخشش

ایمیل: sales1@aoxumoulds.com

کارت-1_ 看图


Hot Tags: smc قالب کلاه ایمنی ، چین ، تولید کنندگان ، Taizhou ، کارخانه ، سفارشی ، فله ، با کیفیت بالا ، کم هزینه

پرس و جو

You Might Also Like