قالب فشرده سازی اسکی SMC Jet

قالب فشرده سازی اسکی SMC Jet

قالب فشرده سازی اسکی SMC Jet
چت کن

جزئیات محصول

قالب فشرده سازی اسکی SMC Jet


Thermoset-SMC

بررسی اجمالی

یک مخلوط از پیش تقویت کننده ها ، رزین ها و پرکننده های خرد شده در قالب قرار داده می شود و تحت فشار و گرما زیاد قرار می گیرد.

ماده خام

ترکیب قالب ورق (SMC) در عملیاتی به دور از مطبوعات ترکیب می شود. یک فرایند بسیار خودکار از ترکیب فیبرهای خرد شده و ماتریسهای رزین ، یک ورق نیمه پایدار تولید می کند که بعداً برای قالب سازی یک قسمت استفاده می شود.

ابزار سازی گرافیکی-فشرده سازی2

با توجه به فشارهای ناشی از فشار زیاد تناژ ، معمولاً فقط از فولاد P20 برای ایجاد قالب های دو تکه استفاده می شود. آلومینیوم و سایر فلزات نرمتر برای نمونه های اولیه استفاده می شوند اما از عمر مفید قابل توجهی کوتاه تر برخوردار هستند.

به پایان رساندن

قطعات قالب ریزی شده فشرده سازی می توانند به پایان رساندن کلاس A برای سطوح تزئینی باشند. آنها را می توان در قالب آغشته کرد و برای فرایند روکش پوشش آماده است.

فواید

 • زمان چرخه سریع

 • بهترین تحمل در مجموعه فرایند

 • می تواند سطح سطح A را ایجاد کند

محدودیت ها

 • هزینه ابزار دقیق تر

 • گزینه های تقویت کننده محدود به فیبر خرد شده یا تقویت موضعی با مواد کم جریان است.

تولید قالب SMC

طراحی قالب SMC مانند سایر مراحل تولید با صنعت پلاستیک قواعد مشابهی را دنبال می کند. اما قبل از ساختن قالب SMC ، موارد خاصی وجود دارد که باید در نظر گرفته شود. اولین و مهمترین آن ، لبه برشی است.

 • کوچک شدن قالب
  دو قالب کوچک برای قالب SMC وجود دارد. طبقه پایین کلاس A دارای کوچکترین 05/0٪ تا 0٪ است.

 • سیستم دما
  SMC و BMC به جای خنک شدن به کانال گرمایش احتیاج دارند. دمای کار قالب معمولاً از 140 درجه تا 160 درجه است. هنگام طراحی سیستم دما ، مهم است که دمای سطح را در پارامترهای بسیار نزدیک نگه دارید. قالب ساده تر خواهد شد و قطعاتی را با صفحه کمتر و ظاهر یکنواخت تولید می کند. قالب را می توان با بخار ، روغن ، یا برق یا حتی آب فشار قوی گرم کرد.

 • سیستم خلاء
  برای دستیابی به ظاهر بهتر بخشی به کمک خلاء نیاز دارد. برای اطلاعات بیشتر با تکنسین ما تماس بگیرید

 • قالب SMC تولیدی
  قالب تولید باید از بالاترین کیفیت و قابلیت ساخت قطعات به طور مداوم و اقتصادی برخوردار باشد. Ningguang قالب به شما کمک می کند تا به این هدف برسید.


درباره شرکت

Aoxu Mold Technology یک شرکت متخصص در ساخت SMC ، BMC ، قالب GMT است ، تجربه زیادی در زمینه طراحی قالب و ساخت قالب دارد. ما دارای سیستم کنترل کیفیت دقیق و تیم کاری با راندمان بالا هستیم. انواع مختلفی از پرس هیدرولیک و کنترل کننده دمای روغن را در اختیار شما قرار می دهد. مطمئن باشید که آزمایش قالب گیری فشرده سازی و تولید قطعات به خوبی پیش می رود. ما در ساخت قالب های SMC ، BMC ، GMT بسیار حرفه ای هستیم.

مشتری ما از بیش از 25 کشور جهان است. ما بیشتر از اروپا ، آمریکای شمالی ، اقیانوسیه می آیم. ما برای شرکت در نمایشگاه های بین المللی و کاوش در بازار جهانی ما به خارج از کشور می روند. ما دائماً توسط مشتری برای بازدید از گیاهان خود ، برای دیدن نحوه عملکرد قالب های ما دعوت می شویم.

فقط وقتی درک بهتری در مورد نیاز مشتری داشته باشیم می توانیم خدمات بهتری و سفارشی ارائه دهیم.

حفظ کار نفیس کار ما را کامل می کند. هر تلاشی که امروز انجام می دهیم فردای بهتری را برای شرکت Aoxu رقم می زند.

منطقه ماشینکاری CNC ما به طور کامل برای فرز ، حفاری ، برش کانتور ، کسل کننده ، فرز کانتور 5 محور و ماشینکاری تخلیه الکتریکی (EDM) درگیر بود. پیچیدگی ابزارهای فشرده سازی SMC توسط بدنه اصلی تنه ، گلگیر ، تنه داخلی ، درب و سپر که برای فولاد P-20 ایجاد کردیم نشان داده شد و با استفاده از ابزار SPI به پایان رسید سطح قطعات برای نقاشی شده ، همه با تحمل ابزار 3 0.003 "". این قطعات برای صنعت موتور سیکلت / اوقات فراغت مورد آزمایش دقیق قرار گرفته است ، از بازرسی قطعه اول تا آزمایش عملکرد.

ما به قابلیت های ماشینکاری CNC خود افتخار می کنیم و به ما این امکان را می دهد تا این پروژه پیچیده قالب سازه های فولادی ساخته شده توسط سفارشی را انجام دهیم. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این پروژه یا اینکه دریابید شرکت ما چگونه می تواند به شما کمک کند ، لطفاً مستقیماً با شرکت قالب سازی Snider تماس بگیرید.

با ما تماس بگیرید

2Hot Tags: قالب فشرده سازی جت smc ، قالب فشرده سازی smc ، قالب اسکی جت

پرس و جو

You Might Also Like