قالب Cover Cover Manhole SMC

SMC Manhole Cover Cover ، سازنده قالب فشرده سازی در چین.
چت کن

جزئیات محصول

قالب Cover Cover Manhole SMC


محصولات فایبرگلاس (بخش قالب فشرده سازی)

محصولات فایبرگلاس ، هنگامی که به طور صحیح با قالب سازی فشرده سازی تولید می شوند ، می تواند مزایای بسیاری از جمله دوام و مقاومت عالی در برابر دمای شدید و شرایط شور یا مرطوب را ارائه دهد. شاید بزرگترین مزیت قطعات قالب ریزی شده فشرده سازی برای ساخت پنل خودرو این باشد که تعمیر آنها بسیار آسان است. در اینجا ما مزایای بیشتر محصولات فایبرگلاس را ذکر کردیم.

1.Ennomical

با انتخاب Aoxu به عنوان تأمین کننده محصولات تولیدی فشرده سازی ، در هزینه صرفه جویی می کنید. ما از مزیت کامل توسعه قالب و قابلیت ساخت قالب در خانه برای کنترل هزینه های ابزار دقیق ، دقت قالب ریزی و چرخه تولید صحبت می کنیم.

سالهاست که Aoxu با بسیاری از تأمین کنندگان برجسته در چین همکاری کرده است تا اطمینان حاصل کند که ما فقط بهترین مواد اولیه را با کمترین قیمت ممکن دریافت می کنیم. بنابراین ، ما می توانیم هزینه های تولید را کاهش دهیم و پس انداز بیشتری را نیز به مشتریان منتقل کنیم.

2. زمان صرفه جویی

با درگیر شدن در هر مرحله از تولید محصولات فایبرگلاس ، از ایجاد قالب های فشرده سازی منحصر به فرد گرفته تا قطعات فایبرگلاس قالب گیری فشرده سازی ، ما قادر به کنترل زمان چرخه هستیم. ممکن است تولید کنندگان دیگر مشاغل ابزاری خود را ارسال کنند ، اما ما این کار را نمی کنیم. در Aoxu ، ما می توانیم سفارشات عجله و همچنین سفارشات کوچک و بزرگ را تکمیل کنیم.

3. شرکت وابسته

Aoxu ابزاری و سازنده قالب با اخلاق کاری سخت است. این مأموریت ما ارائه تعالی در کیفیت است ، به طوری که مشتریان رضایتمند ما دوباره از خدمات ما استفاده کنند. این به خودی خود بزرگترین تعارفی است که می توانستیم دریافت کنیم.

مواد پریمیوم

ما از پلاستیک های فایبرگلاس بالای خط استفاده می کنیم تا قطعات قالب ریزی شده فشرده سازی ، از جمله مواد SMC و BMC را بسازیم.


Aoxu چه کاری می تواند برای شما انجام دهد؟

با سالها تجربه در خدمت صنعت قالب فشرده سازی مبتنی بر فایبرگلاس ، ما قادریم برای تولید کم و پر حجم شما قالبهای فشرده سازی را طراحی ، توسعه و ساخت قالب های فشرده سازی کنیم. ما برای شرکتهای جدید راه اندازی در قالب ابزار قالب سازی پشتیبانی فنی ارائه می دهیم و برخی از بهترین تامین کنندگان را برای پرس هیدرولیک ، فایبرگلاس SMC و شیشه فیبر BMC توصیه می کنیم.

در Aoxu Mold Technology ، ماموریت ما این است که عملکرد قالب گیری فشرده سازی خود را اجرا و اجرا کنید. حتی اگر قابلیت قالب ریزی داخلی هم ندارید ، می توانیم قالب های فشرده سازی را تولید و اجرا کنیم تا قطعات فایبرگلاس مورد نظر خود را تولید کنیم.


مبانی فشرده سازی Aoxu

T8EUAXNHJ2_LGU3F3CB0) DH

درجه فولادی: P20 ، 718 ، S136 ، 1.2311 ، 1.2344 ، NAK80 ، S50C و غیره

اجزاء: حفره قالب ، هسته قالب ، پین راهنما ، پین های بخاری و سیستم گرمایش قالب و غیره

روش گرمایش: بخاری روغن حرارتی ، بخاری کارتریج (برق).


بازرسی قالب و. آزمایش

1

اگر قالب درست و یا مشکلی با روند تولید قطعات قالب ناقص ایجاد نکند ، مشتریان نمی توانند هزینه را بپردازند و ما هم نمی توانیم. به همین دلیل است که بازرسی کیفیت برای ما بسیار مهم است و به ما کمک می کند تا مشکلات را پیش از این که خیلی دیر شود بیان کنیم.

در ابزار قالب پیچیده و طراحی قطعات ، ساخت وسایل اندازه گیری با ابزارهای معمولی کاملاً خرد است. Aoxu Mold Technology برای اطمینان از دقت و کیفیت قالب ، ابزارهای پیشرفته بازرسی و برنامه های تست را خریداری می کند. تیم بازرسی با کیفیت و متخصص ما مهارت لازم را در زمینه اجرای این ماشین ها برای آزمایش و آزمایش هر ابزار قالب دارند ، بنابراین مشتریان می توانند اطمینان حاصل کنند که از ابزارهای با کیفیت استفاده می کنند.


مهندسی معکوس

برای مشتریانی که نقشه های طراحی قالب را ارائه نمی دهند ، ابعاد قسمت قالب ارائه شده توسط مشتریان را اندازه می گیریم و طراحی قسمت آنها را مهندس معکوس می کنیم. با استفاده از CAD ، CAM و CAE می توانیم یک مدل رایانه ای از قالب ایجاد کنیم.


مزایای قالب گیری فشرده سازی SMC

1. قالب سازی فشرده سازی یک فرایند مقرون به صرفه برای دقت متوسط است. این فرایند برای تولید آرماتورهای فایبرگلاس و تولید قطعات بسیار بزرگ با استحکام کششی بیش از 250ibs مناسب است.

2. کامپوزیت های مبتنی بر فایبرگلاس مانند SMC می توانند ضمن دستیابی به جهت گیری بهینه فیبر ، در حفره قالب باقی بمانند. نتیجه آن استحکام و استحکام بالا در یک جهت فیبر است. این فرایند محدود به جایی نیست که دروازه قالب در آن واقع شده باشد.

3. مواد مختلف مختلفی را می توان برای بهبود استحکام قطعات از جمله تشک های شیشه ای فیبر و شیشه های تک قطره به حفره اضافه کرد.

4. فرایند بسیار اقتصادی برای تولید کم حجم (کمتر از 1000 واحد). تولید قالب های بزرگ با قالب های فشرده سازی چند حفره نیز امکان پذیر است.


با ما تماس بگیرید

2Hot Tags: قالب جلد منهول smc ، قالب smc ، قالب جلد منهول

پرس و جو

You Might Also Like