SMC قسمت مواد تشکیل دهنده فشرده سازی

SMC قسمت مواد تشکیل دهنده فشرده سازی

قالب SMC قالب بندی قالب قالب مشخصات قالب معرفی قالب قالب فشرده سازی یکی از روش های پردازش اصلی برای تولید قطعات پلاستیکی است که در ابتدای صنعت پلاستیک توسعه یافته است. در واقع، آن را به طور گسترده ای در صنعت نانوایی برای ...
چت کن

جزئیات محصول

SMC قسمت مواد تشکیل دهنده فشرده سازی

مشخصه های قالب 20190411160627

مواد محصول

SMC + 20٪ UV

هسته و حفره فولاد

1.2344

قالب استاندارد

هسکو

شماره حفره

یکی

گرمایش راه

بخاری کارتریج، بخاری روغن حرارتی

زمان چرخه

120 ثانیه / عدد

زمان برگزاری ابزار

60 روز

زندگی قالب

500،000 بار

گزارش عرضه کننده

گزارش ارزیابی فروشنده

مقدمه ای بر قالب فشرده سازی

قالب گیری فشرده یکی از روش های اصلی پردازش برای تولید قطعات پلاستیکی است که در ابتدای صنعت پلاستیک ساخته شده است. در حقیقت، قبل از اینکه مواد پلاستیکی وجود داشته باشد، آن در صنایع نانوایی برای قالب گیری کوکی یا کیک به طور گسترده ای مورد استفاده قرار گرفت.

با وجود اینکه این نیز برای ترموپلاستیک ها قابل استفاده است، قالب گیری فشرده سازی معمولا در تولید قطعات پلاستیکی ترموستات استفاده می شود. مواد خام برای قالب بندی فشرده معمولا به صورت گرانول، توده های بتونه یا پیش ساخته می باشند. آنها برای اولین بار در یک حفره قالب باز و داغ قرار می گیرند. قالب سپس بسته و فشار برای اعمال ماده برای پر کردن حفره اعمال می شود. برای تولید نیروی کافی در طول فرایند ریخته گری، اغلب هیدرولیک استفاده می شود. گرما و فشار تا زمانی که مواد پلاستیکی از بین بروند، حفظ می شوند.

1 ترکیب ریخته گری در حفره قالب باز و گرم قرار داده شده است.
2 قالب بسته است و پس از آن فشار برای اعمال ماده به منظور پر کردن کل حفره قالب اعمال می شود. مواد بیش از حد توسط شیارهای سرریز هدایت می شوند. گرما و فشار تا زمانی که مواد پلاستیکی از بین بروند، حفظ می شوند.
3 بخش نهایی پس از قالب برداشته می شود.

دو نوع مختلف از ترکیبات اغلب در قالب بندی فشرده سازی استفاده می شود: ترکیب قالب گیری فله (BMC) و ترکیب ورق ریخته گری (SMC). SMC هزینه بیشتر است، اما می تواند قبل از برش برای مطابقت با سطح سطح قالب. مواد به طور مساوی تر و گسترده تر از سطح قالب، معمولا در طول مرحله فشرده سازی جهت گیری جریان کمتر و در نتیجه، انطباق محصول بالاتر است.

قالب گیری فشرده معمولا برای ساخت قطعات الکتریکی، وسایل آشپزخانه، چرخ دنده ها، دکمه ها، دستگیره ها، دستگیره ها، دستگیره ها، موارد دستگاه های الکترونیکی، مسکن دستگاه و ظرف بزرگ استفاده می شود.

قالب سازی دمای قالب فشرده سازی

دمای قالب بستگی به سیستم پخت رب خمیر، ضخامت محصول، بازده تولید و پیچیدگی ساختار محصول دارد. دماي قالب ريزي بايد از آغاز سيستم خشك كردن، پيشرفت صاف واكنش الكتريكي و تكامل كامل مطمئن شود.

به طور کلی، بخشی که دارای یک ضخامت بزرگ است، باید دمای قالبگیری پایین تر از بخش نازک دیواره داشته باشد، که مانع از گرمای بیش از حد گرما در داخل قسمت ضخیم ایجاد می کند. اگر ضخامت محصول 25-32 میلیمتر باشد، دمای قالب گیری 135-145 درجه سانتیگراد است. بخش نازک می تواند در دمای 171 درجه سانتیگراد تشکیل شود.

افزایش درجه حرارت قالب گیری می تواند مدت زمان مربوطه را کاهش دهد؛ برعکس، هنگامی که درجه حرارت قالب پایین می آید، مدت زمان مربوطه باید تمدید شود. درجه حرارت ریخته گری باید بین سریع ترین سرعت درمان و شرایط قالب گیری مطلوب انتخاب شود. به طور کلی اعتقاد بر این است که دمای قالب گیری SMC بین 120 تا 155 درجه سانتی گراد است.

تحولات اخیر در تکنولوژی قالب سازی ورق ورق

ریخته گری قطعات ترموستات تقویت شده با فیبر یک فرایند پیچیده است که شامل یک واکنش شیمیایی بسیار ایزوترمی است که در حضور جریان و گرادیان حرارتی رخ می دهد. جریان به نوبه خود با زمان و ویژگی های وابسته به دما وابسته است. این صنعت به طور عمده بر مبنای تحولات تجربی افزوده است. با این حال، مشکلات متعددی باقی می مانند که نیاز به درک بیشتر برای راه حل دارد. این گزارش کارهایی را که در آزمایشگاه های متعددی انجام می شود بررسی می کند تا جریان و درمان SMC و پدیده های مرتبط با این فرآیند مانند گرایش، خواص مکانیکی، استرس های باقی مانده، پر شدن قالب و نقص های سطح را بررسی کند.

شبیه سازی عددی محدود ساختار خط جریان مواد و جوش در قالب SMC فشرده سازی

SMC (ترکیب قالب گیری ورق) از رزین پلی استر غیر اشباع و دیگر مواد افزودنی تقویت شده با رشته های فایبر گلاس خرد شده به طور تصادفی توزیع شده است. از آنجا که سفتی بالاتر در واحد جرم، SMC به عنوان یک جایگزین برای فولاد برای پانل های بیرونی فولاد استفاده می شود. بدین ترتیب، درک ویژگی های جریان در ساخت SMC اهمیت دارد زیرا شکل گیری جوش بستگی به جریان مواد دارد. در مطالعه حاضر، شبیه سازی قالب گیری فشاری SMC در قالب های مسطح و T شکل انجام شد. در طی شبیه سازی، جریان ترجیحی ترجیحی در سرعت بسته شدن قالب پایین بود در حالی که جریان سوپاپ برای سرعت بستن قالب بالاتر مشاهده شد. وقتی جریان ترجیحی مشاهده شد، خط جوش در مرحله نهایی دیده شد. برای شبیه سازی، روش عنصر محدودی با استفاده از سیکل ویزوپلاستی استفاده شد. الگوریتم خودکشی نیز برای پیش بینی شکل گیری خط جوش استفاده شده است. نتایج شبیه سازی با نتایج تجربی موجود در ادبیات مقایسه شد. timg (1)

SMC قالب در صنعت کامیون های سنگین

AOXU Mold، به عنوان یک حرفه ای S MC Mold سازنده در چین، ارائه SMC قالب و همچنین راه حل در صنعت کامیون سنگین است.

SMC (سازه ورق ریخته گری) به خوبی برای قطعات کامیون سنگین کار می کند، به ویژه آنهایی که نیاز به پیچیدگی، مقاومت و مقاومت دارند. یکی از پروژه های MDC در حال کار بر روی یک کامیون سنگین با این قطعات SMC است، از جمله اسپویلر سقف و فرمت های کامیون کامیون مسافر. هر یک از این قطعات SMC به دلیل کاربرد پیچیده آن بسیار پیچیده است. در زیر تصویری از یکی از پسوندهای بالادست SMC است.

تکنولوژی تولید SMC

ترکیب قالب سازی ورق (SMC) یک نوع قالب ریخته گری ورق است که به وسیله اشباع فیبر یا فیبر خرد شده با خمیر رزین و پوشش پلی اتیلن در دو طرف، که متعلق به طیف prepreg احساس می شود، ساخته شده است. این یکی از مواد رایج در جهان است.

SMC، به عنوان یک نوع جدید از قالب سازی با توسعه سریع، دارای ویژگی های بسیاری است: (1). این قابل بارزاری خوب است و تحت تاثیر اپراتورها و شرایط خارجی نیست؛ (2). عملیات و درمان مناسب؛ (3) محیط کار تمیز و بهداشتی است، بهبود شرایط کار؛ (4) دارای سیالیت خوب است و می تواند محصولات خاص شکل بگیرد. یکنواخت کیفیت خوب، مناسب برای فشار دادن محصولات نازک دیواره با تغییرات کمی در مقطع. (5) سطح پایان محصول به دست آمده بالا است، (6) بازده تولید بالا است، و دوره تشکیل کوتاه است.

خدمات ارائه شده:

گزارش پیشرفت 1.Mold و برنامه ابزار به صورت هفتگی ارائه می شود.
2. اولین نمونه آزمایشی برای بازرسی خریدار و ایجاد شرایط لازم بهبود خواهد یافت.
3. قالب تست ویدیو، نقاشی دو بعدی و طراحی قالب 3D قبل از حمل و نقل ارائه می شود.

اسناد برای حمل و نقل قالب

1. لیست چک ابزار
2. ابعاد فولاد گزارش
3. ورق روند قالب قالب.
4. ابزار رسم نقاشی چاپ.
5. بخش نقاشی و آخرین ابعاد گزارش

چرا مشتریان ما را انتخاب می کنند؟

1. تجربه طراحی برای سالهای زیادی
2. قدرت ظرفیت تولید، می تواند 200 تا 300 مجموعه در سال و تحویل در زمان عرضه
3. کیفیت خوب
4. مهارت های مناسب برای یادآوری و خدمات خوب با مشتریان، برنامه ریزی شده است
گزارش های هفتگی با عکس های جداگانه، ارسال شده به مشتریان برای نظارت
5. ما نه تنها عرضه قالب پلاستیکی، بلکه نمونه های سریع را عرضه می کنیم
6. تولید کم حجم برای اطمینان از کیفیت قالب قبل از حمل و نقل

2
Hot Tags: قالب قالب ماسک SMC قالب

پرس و جو

You Might Also Like