قالب SMC برای محوطه الکتریکی

قالب SMC برای محوطه الکتریکی
1. استاندارد طراحی اروپا
2. سطح کیفیت اروپا
3. تحمل قالب: ± 0.05mm, ارائه گزارش قالب CMM از شخص ثالث
چت کن

جزئیات محصول

قالب SMC برای محوطه الکتریکی


مشخصات قالب

نام قالب: قالب SMC برای محوطه الکتریکی

کاربرد: محوطه جعبه برق

Steel For Mold Cavity &. هسته: P20

فولاد برای پایه قالب: XC48

راه گرمایش: حرارت روغن حرارتی

راه قالب سازی: قالب سازی فشرده سازی

قالب به پایان رسید زمان: 45 روز

طول عمر قالب: 300,000pcs


فرایند قالب ریزی مطبوعات SMC چیه؟

54

پس اس ام سي چيه؟ بیایید معرفی مواد SMC اول، آن را از resin، عامل درمان، پر کننده، ضخیم کننده، عامل انتشار قالب، خمیر رنگ و عامل کوچک شدن کم و نخ ویژه SMC تشکیل شده است.

فرایند قالب گیری SMC ترکیب قالب گیری ورق را در حرارت به دمای مشخص شده قالب قرار می دهد، ترکیب قالب گیری ورق ذوب پر از حفره به طور مساوی توسط فشار هیدرولیک، و سپس پس از یک دوره از حرارت فشار درمان SMC خواص الکتریکی برتر، مقاومت در برابر خوردگی، نور و طراحی مهندسی انعطاف پذیر آسان برای یک مزیت صبر کنید، خواص مکانیکی آن می تواند قابل مقایسه با بخشی از مواد فلزی، آن را به طور گسترده ای در وسایل نقلیه حمل و نقل ساخت برق / الکترونیک و صنایع دیگر استفاده می شود.


سود قالب ریزی SMC

روش قالب گیری دارای مزایای درجه بالای اتوماسیون، کارایی تولید بالا، هزینه پایین، و مناسب برای تولید انبوه است. محصولات قالب گیری شده دارای ظاهر خوب و دقت ابعادی بالا هستند، اما نیاز به کیفیت بالای قالب دارند، و اندازه و شکل قطعات محدود است. این فرایند به طور گسترده ای در زمینه های خودروسازی، برق، و معماری مانند هودهای خودرو، پانل های درب خودرو، مسکن تجهیزات الکتریکی، و قالب های ساختمانی مورد استفاده قرار می گیرد.


با توجه به مواد SMC برای برق &. کاربردهای الکترونیکی

SMC مواد یک انتخاب عالی برای کاربردهای الکتریکی و الکترونیکی با توجه به خواص عایق ذاتی خود را، در حالی که رقابت پلاستیک commom است. این ارائه راه حل های عملکرد بالا اقتصادی برای چالش های پیچیده مهندسی برق.

5

مقاوم در برابر دما ایده آل برای عایق سیستم های الکتریکی مانند کابینت توزیع کابل در برنامه های کاربردی در فضای باز است. ترموست های SMC حداکثر حفاظت از آتش را با استفاده از ترکیبات معدنی سازگار با محیط زیست فراهم می کنند و در طیف گسترده ای از دماها و فرکانس های بدون wmbrittling پایدار است را می توان حتی پایین تا -40 درجه مشاهده کرد. یکی دیگر از مزایای ثبات ابعادی است: ماده می تواند در برابر گرمای تولید شده توسط سیستم های الکتریکی و به تنش های مکانیکی بلند مدت مقاومت کند.

SMC را می توان برای تخلیه بارهای الکتریکی در محوطه های ضد سابق سفارشی کرد. محیط های کاربردهای ضد سابق شامل بارهای مکرر دما، قرار گرفتن در معرض فضای باز، شرایط آب و هوایی خشن و حمله شیمیایی است. دکل های اکتشافی خارج از ساحل و محیط های معدن چالش برانگیزترین نمونه ها هستند. بیشتر کاربردهای رایج مسکن لامپ های ضد اکسپروف، جعبه های ترمینال، پلاگین ها، سوکت ها و اجزای ضد اکسپروف برای توزیع انرژی هستند.


سرویس آوکسو

AOXUMOLD فراهم می کند یک توقف خدمات از ساخت قالب محوطه، قالب به پردازش ثانویه، به حداقل رساندن نرخ قراضه و کوتاه کردن زمان تحویل برای شما.

در ابتدای پروژه قالب محوطه، ما محوطه پلاستیکی سفارشی خود را طراحی، از جمله اندازه محوطه، ساختار، انواع مواد پلاستیکی، روش مونتاژ و روش های درمان سطح. سپس ما یک قالب محوطه مناسب برای شما با توجه به الزامات دقت محوطه، حجم تولید، بهره وری تولید، و غیره را.

اگر شما یک تقاضای بزرگ برای محوطه SMC، پس از آن با کیفیت بالا و با دوام قالب محوطه SMC ضروری است. پس از ساخت قالب سفارشی, شما نیاز به اجرای قالب بر روی مطبوعات, و در نهایت, تکمیل محوطه پلاستیکی سفارشی.


تکنولوژی / طراحی

یک محصول با کیفیت از یک طراحی قالب smc خوب می آید. تیم با تجربه ما از مهندسان کار با آخرین ابزار مهندسی و نرم افزار کمک به شما ساخت یک بخش پلاستیکی با کیفیت. این همچنین اجازه می دهد تا مهندسین ابزار ما برای ایجاد بهترین و مقرون به صرفه ترین ابزار برای مورد نیاز پروژه خود را.

ما می توانیم فایل های کانادا و یا نقاشی های بخشی خود را بررسی و ارائه بازخورد در مورد مسائل با کیفیت ممکن و یا مناطق نیاز به بهبود. ما پشتیبانی از فرمت های فایل های متعدد از جمله نرم افزار بزرگ.

AOXU همچنین می تواند یک مدل سه بعد کامل از بخش مورد نظر خود را ایجاد کنید و یا ما می توانیم نقاشی های 2-D خود را به یک مدل CAD جامد 3-D تبدیل.


تماس با ایالات متحده

1. پرس و جو شما مربوط به محصولات و یا قیمت های ما خواهد شد در عرض 24hours توسط RDS پکن پاسخ داده شده است.

2. کارکنان با تجربه برای پاسخ به تمام سوالات خود را به زبان انگلیسی روان با دانش حرفه ای.

3. آنچه ما برای شما عرضه شده است نه تنها محصولات بلکه بهترین خدمات و اعتماد به نفس است.

4. حفاظت از تمام اطلاعات کسب و کار خصوصی خود را.

5. یک بار همکاری، شرکای طولانی مدت.

6. در صورت هر گونه مشکل کیفیت، ما اولا مشتری جبران و اجازه نمی دهد مشتری از دست داده است.

7. ما به شما هر گونه اخبار به روز رسانی در مورد وضعیت سفارش خود را ارائه.

2

Hot Tags: قالب smc برای محوطه الکتریکی، قالب smc، قالب محوطه الکتریکی

پرس و جو

You Might Also Like