قالب کنترل هوشمند SMC برای آبیاری

قالب کنترل هوشمند SMC برای آبیاری

خانه کنترل هوشمند برای آبیاری ، قسمتهای زیادی وجود دارد که نیاز به سفارشی سازی قالبها دارد. قسمت مسکن ، قسمت درب ، قسمت سقف و غیره. با تهیه نمونه خود ، می توانیم در مورد نحوه سفارشی سازی با تعداد قالب کمتر و پول کمتری به شما مشاوره دهیم. قالب های SMC چیست؟ قالب های SMC ...
چت کن

جزئیات محصول

خانه کنترل هوشمند برای آبیاری ، قسمتهای زیادی وجود دارد که نیاز به سفارشی سازی قالبها دارد. قسمت مسکن ، قسمت درب ، قسمت سقف و غیره. با تهیه نمونه خود ، می توانیم در مورد نحوه سفارشی سازی با تعداد قالب کمتر و پول کمتری به شما مشاوره دهیم.


قالب های SMC چیست؟

SMC Molding Intelligent Control House For Irrigation

قالب های SMC از مواد کامپوزیتی که در دمای بالا و فشار زیاد قالب ریزی شده اند استفاده می کنند تا شکل نهایی قطعه با دقت هندسی بالا ساخته شود. وزن م finalلفه نهایی در مقایسه با اجزای ساخته شده از فولاد و آلومینیوم سبک تر است. اجزای ساخته شده از ترکیب SMC / BMC همچنین توانایی مقاومت در برابر گرما و ایجاد مقاومت ، یکپارچگی مکانیکی را در مقایسه با ترموپلاستیک دارند.

SMC و BMC مخلوطی از رزین ، پرکننده ها و تقویت کننده ها هستند که در قالب گرم شده پردازش می شوند تا یک جز a پخته شده را تشکیل دهند. SMC یک ورق متشکل از رزین نباشیده تقویت شده با الیاف شیشه است که در قالب قرار می گیرد و از قالب فشرده سازی استفاده می شود. BMC یک است مخلوط عمده ای از رزین پخته نشده تقویت شده با الیاف شیشه ، که به قالب تزریق می شود.

SMC دارای طول الیاف طولانی تری نسبت به BMC و محتوای فیبر بالاتر است که منجر به مقاومت خمشی و مقاومت کششی بیشتری می شود. SMC برای قطعات مسطح بزرگتر ، اجزای سازنده با نیازهای ساختاری بالاتر و قطعاتی که نیاز به مواد آرایشی خوب دارند استفاده می شود. قطعاتی که در آن از SMC استفاده می شود ، شامل پانل های بدنه خودرو ، پانل های نمای ساختمان ، درب عرشه و کابینت الکتریکی و غیره است.


خانه کنترل هوشمند برای آبیاری چیست؟

این نوع تجهیزات غالباً در مزرعه دیده می شوند که فن آوری اصلی برای حل راحت مسائل آبیاری و صرفه جویی در وقت است. هشت ماژول اصلی وجود دارد: ماژول اندازه گیری آب ، ماژول میزان هزینه آب ، ماژول مدیریت پروژه ، ماژول انتقال حقوق آب ، ماژول بیانیه مالی گروه ، ماژول مدیریت کارت IC ، ماژول نشانگر نقشه و ماژول اطلاعات پایه.

این شهر همچنین یک شهر چاه هوشمند نامیده می شود ، زیرا از فناوری مدرن برای کنترل عملکرد اساسی استفاده می کند. کشاورز با کشیدن کارت در منطقه خود ، آب مزارع را به طور خودکار آبیاری می کند ، که می تواند باعث صرفه جویی در زمان پرداخت پول شود ، همچنین می تواند با استفاده از وضعیت آب را به شما اطلاع دهد و همزمان در مصرف آب صرفه جویی کند.

در همین حال ، کنسول کنترل می تواند موقعیت هر خانه را بشناسد ، از شرایط استفاده ، در صورت نیاز به تعمیر و یا موارد دیگر ، شرایط مصرف آب استفاده کند ، که برای آبیاری مزرعه بزرگ بسیار مناسب است.


مشخصات خانه کنترل هوشمند

مشخصات بسیاری از خانه وجود دارد ، از جمله یک درب منفرد یا دو درب ، درب کوچک یا درب بزرگ ، درب قابل جمع شدن یا نه ، می تواند بلند شود و سقوط کند یا می تواند&# 39؛ t ، و غیره. طول و اندازه های زیادی وجود دارد عرض ، مانند 400 ، 680 ، 780 ، 800 ، 1200 و غیره

2

اگر شما به ما نیاز دارید که چنین قالبهای SMC را سفارشی کنیم ، در مرحله اول ما را با نقاشی یا نمونه اثبات می کنیم ، ما می توانیم اندازه و جزئیات را بررسی کنیم و قیمت خوبی به شما بدهیم.


درمان سطح معمول قالب --- آبکاری کروم

به منظور بهبود مقاومت در برابر سایش و مقاومت در برابر خوردگی سطح قالب ، اغلب تحت تیمار سطح مناسب قرار می گیرد.

آبکاری کروم یکی از پرکاربردترین روش های درمان سطح است. لایه آبکاری کروم توانایی انفعال قوی در جو را دارد ، می تواند درخشش فلزی را برای مدت طولانی حفظ کند و هیچ واکنش شیمیایی در محیط های مختلف اسیدی رخ نمی دهد. سختی پوشش 1000HV معادل HRC65 است ، بنابراین دارای مقاومت عالی در برابر سایش است. لایه آبکاری کروم همچنین از مقاومت در برابر حرارت بالایی برخوردار است و در صورت گرم شدن تا 500 درجه در هوا ، شکل ظاهری و سختی آن تغییر چندانی نکرده است.

نیتریدینگ دارای مزایای درجه حرارت پردازش (به طور کلی 550 ~ 570 درجه) ، تغییر شکل قالب بسیار کم و سختی زیاد لایه نفوذی (تا 1000 ~ 1200HV ، معادل HRC65 ~ 72) است ، بنابراین برای درمان سطح نیز بسیار مناسب است قالب های قالب محصولات پلاستیکی. فولادهای حاوی عناصر آلیاژی مانند کروم ، مولیبدن ، آلومینیوم ، وانادیوم و تیتانیوم از ویژگی های نیتریدسازی بهتری نسبت به فولادهای کربنی برخوردار هستند. درمان نیتریدینگ در صورت استفاده به عنوان قالب SMC می تواند مقاومت در برابر سایش را تا حد زیادی بهبود بخشد.


چه تاثیری بر طول عمر قالب SMC خواهد داشت؟

1. دقت مکانیسم هدایت قالب. هدایت دقیق و قابل اطمینان ، برای کاهش سایش قسمتهای کاری قالب ، برای جلوگیری از ضربه قالبهای محدب و مقعر ، به ویژه قالب خالی و کوچک شکاف ، قالب کامپوزیت و قالب مترقی چند ایستگاه موثرتر است. برای بهبود عمر قالب ، طراحی باید بر اساس ماهیت فرآیند و دقت قطعات ، انتخاب صحیح فرم راهنما و دقت مکانیسم راهنما باشد.

2. پارامترهای هندسی قالب (محدب ، قالب مقعر). شکل قالب های محدب و مقعر ، فاصله متناسب و شعاع فیله نه تنها تأثیر زیادی در شکل گیری قطعه مهر زنی دارد بلکه در سایش و عمر قالب نیز تأثیر بسزایی دارد. به عنوان مثال ، فاصله مطابق قالب به طور مستقیم بر کیفیت ورق و عمر قالب تأثیر می گذارد. برای نیاز به دقت بالاتر ، باید مقدار شکاف کمتری در طراحی انتخاب شود. در غیر این صورت ، می توان شکاف را به طور مناسب افزایش داد تا عمر قالب بهبود یابد.


پیشنهادات مربوط به نگهداری قالب SMC

به منظور افزایش طول عمر قالب ، کیفیت قالب مهم است ، اما نگهداری قالب جنبه دیگری برای ماندگاری بیشتر قالب است. برای مشتریان ما ، پس از ورود قالب به کارگاه خود ، لطفا روش زیر را برای نگهداری قالب به یاد داشته باشید.

1. پس از استفاده طولانی مدت از قالب ، لبه برش باید تیز شود. پس از آسیاب کردن ، سطح لبه برش باید از بین برود و نمی تواند مغناطیسی باشد ، در غیر این صورت ، به راحتی مواد را مسدود می کند. سازنده قالب بایستی سوابق مفصلی را ثبت کرده ، کاربرد آن را مورد مراقبت قرار دهد (روغن کاری ، تمیز کردن ، جلوگیری از زنگ زدگی) و آسیب دیدگی ، و بدین وسیله می فهمد که قطعات و اجزای آن آسیب دیده و درجه سایش و پارگی برای ارائه اطلاعات جهت کشف و حل مشکلات . و پارامترهای فرآیند قالب گیری قالب و مواد مورد استفاده در محصول برای کوتاه شدن زمان آزمایش قالب و بهبود کارایی تولید. خصوصیات مختلف قالب باید تحت عملکرد طبیعی دستگاه قالب گیری تزریقی و قالب آزمایش شود و اندازه قطعه پلاستیکی نهایی قالب گیری شده اندازه گیری شود. از طریق این اطلاعات می توان وضعیت موجود قالب را تعیین کرد و حفره ، هسته ، سیستم خنک کننده و آسیب سطح جدا کننده و غیره ، با توجه به اطلاعات ارائه شده توسط قطعات پلاستیکی ، می تواند وضعیت آسیب دیدن اقدامات قالب و نگهداری.

bmc_smc

2. فنرها و سایر قطعات الاستیک در هنگام استفاده بیشتر در معرض آسیب هستند و معمولاً شکستگی و تغییر شکل ایجاد می شود. روش اتخاذ شده جایگزینی آن است. در روند تعویض ، باید به مشخصات و مدل های فنر توجه کنیم. مشخصات و مدل های فنر با رنگ ، قطر خارجی و طول تأیید می شوند. فقط وقتی هر سه مورد یکسان باشند می توان جایگزین کرد. فنر به کیفیت ورودی ترجیح داده می شود.

3. در طول استفاده از قالب ، پانچ مستعد شکستن ، خم شدن و خرد شدن است و آستین مشت زدن به طور کلی خرد می شود. آسیب به منگنه و آستین به طور کلی با قطعاتی از مشخصات مشابه جایگزین می شود. پارامترهای پانچ عمدتا شامل اندازه قطعه کار ، اندازه قطعه نصب شده و اندازه طول است.

4. قطعات را ببندید و بررسی کنید که آیا قطعات بست آزاد یا آسیب دیده اند. روش یافتن قطعات با مشخصات یکسان برای تعویض است.

5. فشار دادن قطعات مانند صفحه فشار ، چسب برتر و غیره ، تخلیه قطعات مانند صفحه استریپینگ ، مواد رویه پنوماتیک و غیره در حین تعمیر و نگهداری ، لوازم جانبی هر قطعه را بررسی کنید و اینکه آیا آسیب دیده است ، قسمت آسیب دیده را تعمیر کنید ، بررسی کنید مواد بالایی پنوماتیک برای نشت هوا ، و برای شرایط خاص اقدامات لازم را انجام دهید. اگر لوله هوا خراب است آن را تعویض کنید. انجام ردیابی و بازبینی کلید در چندین قسمت مهم قالب ضروری است: عملکرد جهش و هدایت قطعات اطمینان از حرکت باز و بسته شدن قالب و بیرون انداختن قطعات پلاستیکی است. اگر هر بخشی به دلیل خرابی گیر کرده باشد ، منجر به توقف تولید می شود ، بنابراین باید مرتباً آن را نگه دارید. انگشت و پایه راهنمای قالب را چرب کنید (از مناسب ترین روان کننده استفاده کنید) ، و به طور مرتب انگشت ، ستون راهنما و غیره را از نظر تغییر شکل و آسیب سطح بررسی کنید. پس از یافتن ، به موقع آن را تعویض کنید. پس از اتمام چرخه تولید ، روی سطح قالب کار کنید. ، ورزشی ، قطعات راهنمای پوشش داده شده با روغن ضد زنگ حرفه ای ، به ویژه محافظت از مقاومت الاستیک قطعات تحمل با چرخ دنده ، قفسه و قالب و قالب فنر برای اطمینان از اینکه همیشه در بهترین شرایط کار است ؛ با ادامه زمان تولید ، کانال خنک کننده رسوب ، زنگ زدگی ، لجن و جلبک ها را آسان می کند تا قسمت عبور خنک کننده کوچکتر شود ، مجرای خنک کننده باریک تر شود ، نرخ تبادل حرارت بین خنک کننده و قالب بسیار کاهش یابد و هزینه تولید شرکت افزایش می یابد ، بنابراین مسیر جریان پاک می شود. باید به آن توجه شود؛ برای قالب های دونده گرم ، نگهداری سیستم گرمایش و کنترل برای جلوگیری از خرابی های تولید مفید است ، از این رو از اهمیت ویژه ای برخوردار است.


با شاین تماس بگیرید

202001061412588260475

خوش آمدید برای خرید خانه کنترل هوشمند قالب گیری smc با کیفیت بالا و کم هزینه برای آبیاری به صورت عمده با ما. به عنوان یکی از SMC&پیشرو. تولید کنندگان و تامین کنندگان قالب BMC در چین ، ما در خدمت شما مجهز به یک کارخانه تولیدی و حرفه ای در Taizhou ، چین هستیم. برای محصولات سفارشی ، با ما تماس بگیرید تا هم اکنون جزئیات را به ما اطلاع دهید.
Hot Tags: smc قالب خانه کنترل هوشمند برای آبیاری ، چین ، تولید کنندگان ، Taizhou ، کارخانه ، سفارشی ، فله ، با کیفیت بالا ، کم هزینه

پرس و جو

You Might Also Like