قالب SMC برای پایه دوش

قالب SMC برای پایه دوش

SMC قالب برای دوش {0}}} سال تمرکز ، صادرات به آمریکای شمالی ، آمریکای جنوبی ، خاورمیانه ، اروپا ، آفریقا.
چت کن

جزئیات محصول

قالب SMC برای پایه دوش


پس از پردازش& ؛. روش تمیز کردن قالب

Post {0}} .پس پردازش محصول

انقباض قالب از ترکیب قالب SMC بسیار اندک است ، و صفحه جنگی محصول به دلیل کوچک شدن جدی نیست. در مورد برخی از محصولات ، اگر پدیده فوق رخ دهد ، می توان با قرار دادن آن در فر برای خنک کردن آهسته از بین رفت.

Fin {0}} اتمام محصولات

از آنجا که محصولات قالب ریزی شده SMC اغلب برخی از فلاش ها را به آنها متصل می کنند ، باید حذف شوند. ضخامت فلش باید به محدوده 0 باشد.. {1}} mm. اگر ضخامت فلاش خیلی بزرگ است. نه تنها حذف آن دشوار خواهد بود ، بلکه ضایعات مواد نیز بسیار بزرگ خواهند بود ، و هزینه مواد Jiangyin SMC نیز بسیار افزایش خواهد یافت. در صورت اجازه ، اپراتور می تواند از ابزارهایی برای پاک کردن فلاش و سوراخ های موجود در محصول در فاصله بین بسته شدن قالب و پخت استفاده کند. محصولات کوچک معمولاً با یک غلطک غلتکی تمیز می شوند.

Cleaning {0}} تمیز کردن قالب

پس از بیرون آمدن محصول ، قالب باید با دقت تمیز شود. ابتدا باید همه مواد زائد مانند بقایای SMC و بربرهای باقیمانده در قالب تمیز شود ، به خصوص موادی که در شکافهای سطح مفصل حفره قالب نفوذ کرده اند باید کاملاً از بین بروند. و ممکن است در باز و بسته شدن قالب و اگزوز تأثیر بگذارد.

معمولاً برای تمیز کردن قالب از هوای فشرده ، برس و ابزار غیر آهنی مس استفاده می شود. مزیت مواد مرکب SMC آسیب دیدن سطح حفره قالب در هنگام تمیز کردن نیست. بعد از تمیز کردن قالب ، مقدار مشخصی از ماده ترشح قالب در مکانهایی که احتمالاً قالب چسبنده در آن وجود دارد ، اعمال می شود و سپس با دقت بررسی کنید که آیا اجسام خارجی دیگر در حفره قالب وجود دارد یا خیر. پس از اتمام کار فوق ، می توان فرآیند بعدی را وارد کرد.


تضمین کیفیت

جزئیات QC

به منظور بهبود و پیشرفت ، ما آموزشهای منظم "درسهای آموخته شده از نقص کیفیت" را برگزار می کنیم.

تیم کنترل کیفیت Aoxu هر فرآیند تولید را به طور دقیق کنترل می کند.

بازرسی از مواد اولیه دریافتی با استفاده از دستگاه کولیس ، میکرومتر و دورومتر.

بازرسی بصری و اندازه گیری ابعاد ابزار در هر مرحله از فرآیند تولید با استفاده از دستگاه اندازه گیری CMM با بازرسی بصری.

بازرسی از آب ، برق ، روغن و هوا در هنگام مونتاژ ابزار. آزمایش تأیید پس از مونتاژ ابزار ، کلیه قالبها با یک دور خشک 2000 چرخه آزمایش می شوند و جداسازی می شوند و قبل از زایمان کاملاً بررسی می شوند.


با ما تماس بگیرید

2


Hot Tags: قالب smc برای پایه دوش ، قالب smc ، قالب دوش

پرس و جو

You Might Also Like