SMC قالب قالب فشرده سازی

SMC قالب قالب فشرده سازی

SMC قالب قالب فشرده سازی
چت کن

جزئیات محصول

SMC قالب قالب فشرده سازی


مشخصات قالب

مواد محصول SMC
هسته و حفره فولاد 2738
سختی فولاد: HRC34-38
قالب استاندارد هسکو
شماره حفره یکی
گرمایش بخاری کارتریج / بخاری روغن حرارتی
سیستم تخلیه صفحه را بیرون بکشید
زمان چرخه 300 ثانیه / عدد
زمان برگزاری ابزار 60 روز
زندگی قالب 500، 000 بار

لوازم جانبی و مشخصات: 20190412152706
1. پشتیبانی از پانل ها: پانل ها باید از طریق سیستم پشتیبانی کافی از داخل یا خارج پشتیبانی شوند. تقویت خارجی - فولاد گالوانیزه گرم داغ

تقویت داخلی - فولاد گالوانیزه یا فولاد ضد زنگ 304 فولاد ضد زنگ و کراوات میله
2. مواد مهر و موم: فوم غیر سمی فشرده که برای همه ی اتصالات استفاده می شود، به ویژه با تجربه و تکنولوژی طولانی در محصولات SMC توسعه یافته است. این خود نرم و چسب را حتی در دماهای پایین حفظ می کند
3. پیچ و مهره، آجیل و واشر برای مونتاژ پانل: در معرض خارج از فولاد گالوانیزه گرم گالوانیزه و در تماس با آب داخلی هستند گرم فولاد گالوانیزه یا فولاد ضد زنگ 304
4. فلنج: فلنج برای ورودی، خروجی، زهکشی، سرریز فولاد گالوانیزه گرم یا فولاد ضد زنگ 304
5. نردبان: مخزن مقطعی SMC عمق یا بیشتر از 1.5 متر باید با نردبان داخلی ساخته شده از مواد مشابه با حمایت. نردبان های خارجی باید فولاد ملکی گالوانیزه یا معادل آن باشد
6. زهکشی: پانل پایین شکل گنبد با یک پانل تخلیه مقعر باعث تخریب کامل و سریع می شود. پانل تخلیه مقعر طراحی شده است تا اطمینان حاصل شود که تمیز کردن دوره ای و بازرسی مخزن
7. صفحه نمایش های Overflow: می توان آن را با یک سرریز صفحه نمایش با یک فیلتر میکرو مش عرضه کرد
8. سوراخ سوراخ سوراخ و بازرسی سوراخ ها: اندازه می تواند سفارشی. به طور معمول آن را با یک اندازه استاندارد 600x600mm عرضه می شود. باز کردن می تواند طرح پیچ و مهره، تنظیم قفل مهر و موم شده است
9. سوراخ سقف ABS با صفحه نمایش حشرات PE


10. شاخص سطح شناور، اختیاری SS304 برای ساختار پشتیبانی داخلی و خارجی در صورت درخواست در دسترس است.

خواص صفحه SMC:

مورد شاخص های عملکرد مورد شاخص های عملکرد
قدرت کششی Mpa > 60 قدرت فشاری Mpa > 145
قدرت خمشی Mpa > 100 قدرت برشی Mpa > 90
مدول خمشی GPA > 7.0 قدرت ضربه KJ / M2 > 75
قدرت پاپ > 60 ولتاژ شکست Kv / mm 10-18
جذب آب ٪ <> مقاومت در برابر حجم > 10
درصد فیبر شیشه ای٪ <> ٪ کاهش٪ 0.157

مواد SMC


QQ 图片 20190413135552

1.SMC (جزء ریخته گری ورق) هر دو مواد کامپوزیتی فرآیند و تقویت شده است. این بوسیله پراکنده کردن رشته های طولانی (> 1 ") از فیبرهای خرد شده شیشه ای در حمام رزین پلی استر است.

 

2. الیاف شیشه ای دیگر در SMC منجر به مقاومت در برابر خواص بهتر نسبت به محصولات جامد ریخته گری جامد (BMC) می شوند.

 

3. برنامه های کاربردی مانند برنامه های کاربردی الکتریکی، نیازهای مقاوم در برابر خوردگی، قطعات ساختاری با هزینه پایین و برنامه های کاربردی خودرو و حمل و نقل.

 

4.SMC خواص خوبی دارد، به عنوان مثال، کاملا عایق، مقاومت در برابر خوردگی، ضد پیری، مقاومت در برابر حرارت، مقاومت ضربه، مقاوم در برابر شعله، ضد سرقت، وزن سبک.

معرفی

ترکیب قالب سازی ورق (SMC) یک ترکیب ترموستات بدون سرب است که در فرم ورق است که برای ساخت محصولات پلاستیکی تقویت شده شیشه (GRP) استفاده می شود. این محصول به شکل قالب گیری فشرده سازی شکل گرفته است. ریخته گری فشرده سازی شامل قرار دادن یک ورقه SMC بر روی قالب گرم، سپس آن را مجبور به حفره های قالب با استفاده از یک پلاگین گرم. حرارت از پلاگین و قالب، SMC را خنک می کند و اجازه می دهد تا آن را به حفره های قالب می روند. پس از چند ثانیه، گرما آغاز می شود SMC را درمان می کند که سخت شدن و سخت می شود. کل پروسه حدود 3 دقیقه طول می کشد تا تکمیل شود این زمان چرخه نامیده می شود.

قالب گیری فشرده روش عالی برای ساخت بسیاری از محصولات GRP یکسان است.

ابزار مورد نیاز:

 • یک قالب (از بخشی که قالب می شود)

 • یک پلاگین که باعث می شود ترکیب ورق قالب به قالب

 • یک مطبوعات مکانیکی یا هیدرولیک که قالب را بستند (به عنوان مثال، پلاگین را فشار دهید تا قالب قالب سازی ورق را به شکل قالب فشار دهید).

فرایند تولید SMC اجازه می دهد درصد شیشه ها از 15٪ تا 65٪ به ماتریس اضافه شود. طول شیشه نیز می تواند تا 2 "در برابر BMC افزایش یابد که ممکن است بین 1/8" و 1/2 "باشد. SMC همچنین امکان پیوند مستمر یا مات را ارائه می دهد. SMC در طیف گسترده ای از رنگ ها می آید و می تواند اغلب رنگ همسان است. SMC دارای خواص فیزیکی، حرارتی، شعله و مقاومت شیمیایی عالی است.

همانطور که با سایر گرماسختی ها، SMC مخلوطی از رزین های پلیمری، پرکننده های غیر مستقیم، تقویت فیبر، کاتالیزورها، رنگدانه ها، تثبیت کننده ها، مواد آزاد کننده و ضخیم کننده ها است. ساخت SMC یک فرایند پیوسته در خط است. اجزای پایه مایعات و جامدات (رب) به صورت فله ای مخلوط شده و به طور مداوم بر روی سطح یک فیلم حامل / مانع اندازه می گیرند، پوشش سطح فیلم. دو ایستگاه اندازه گیری تصویری آینه به طور همزمان عمل می کنند. یکی از فیلمهای حامل پوشش داده شده، سپس با الیاف خرد شده لایه بندی می شود. سپس 2 قسمت حامل، خمیر و فیبر در بخش تراکم جمع آوری می شوند، جایی که اجزای لایه ای ساندویچ به یک ورق ترکیبی همگن تبدیل می شوند. ورق سپس فن به یک ظرف بسته بندی شده و در محیط کنترل شده ای که در آن بلوغ اتفاق می افتد، در راه خود را به یک ویسکوزیته مشخص شده ذخیره می شود.

ترکیب قالب سازی ورق (SMC)

ترکیب قالب سازی ورق (SMC) یک ترکیب ترموستات بدون ورق در ورق است که شامل:

 • رزین (رزین پلی استر غیر اشباع یا رزین اپوکسی)

 • الیاف شیشه ای خرد شده، معمولا 25 تا 50 میلی متر طول دارد

 • پرکننده های بی اثر (به عنوان مثال کربنات کلسیم)

 • یک کاتالیزور

 • عامل انتشار

 • سایر مواد افزودنی که SMC خواص فیزیکی و شیمیایی مورد نیاز خود را ارائه می دهد

 • فیلم پلی اتیلن برای حفاظت از SMC به پایان رسید.

ساخت قالب SMC مرکب

فرایند ریخته گری

فرایند قالب گیری فشرده دارای چهار مرحله اصلی است:

 1. شارژ قالب با SMC . یک برگ قالب ریخته گری بر روی قالب گرم زن (یوغ) قرار می گیرد.

 2. بستن قالب طرف سر گرم قالب (پلاگین) بسته شده است، و مجبور کردن قالب ریخته گری ورق را به حفره های قالب. گرما از قالب، در ابتدا ورقه ریخته گری ورق را نرم تر می کند به طوری که آن را به هر بخش از قالب به سرعت وارد می شود، سپس ترکیب می شود.

 3. درمان ترکیب . قالب تا زمانی که گرما از قالب تولید می شود، بسته می شود و معمولا در حدود 2 تا 3 دقیقه، ترکیب را سخت می کند.

 4. خروج محصول هنگامی که SMC به اندازه کافی درمان و سخت شده است، محصول قالب پلاستیکی از قالب خارج می شود.

تسلط بر قالب

قالب برای این پروژه با فولاد H13 با درجه بالا و سختی بالا ساخته شد تا مقاومت در برابر سایش از بارگذاری کربن بالا داشته باشد. مایک دالتون، مدیر پروژه پارکوی می گوید: طراحی قالب، از نظر جزئی، بسیار مهم بود، زیرا "اگر اولین بار از آن استفاده نکنید، تغییرات گران است." علاوه بر این، طراحی بخش طراحی شده است. "General Dynamics دوست دارد که با حداقل پیش نویس کار کند - بدون انقباض بر روی دیوارها، اما بیشتر اجزای تشکیل دهنده فشرده سازی دارای پیش نویس 1 تا 3 درجه هستند"، دالتون توضیح می دهد. "در این پروژه ما یک پیش نویس 0 درجه را تنظیم کردیم." عدم انعطاف پذیری، باعث می شود که بخش های آسیب دیده از قالب را حذف کنید، به خصوص با مواد مانند Lytex 4149 که ضخامت بسیار کمی دارند (کمتر از 0.001 اینچ / اینچ). راهنماهای کارتریج همچنین نیاز به مشخصات مسطح فقط از 1.27 میلی متر / 0.050 تا 2.03 میلی متر / 0.080 اینچ دارد؛ در نتیجه، تقریبا هیچ تحریف در زمان تخلیه تحمل نمی شود. Parkway با کمبود پیش نویس و تحمل کم تحرک با استفاده از پین های انژکتور به طراحی قالب، با استفاده از یک مکانیزم غیر معمول زنجیره ای، بی نظیر را تحمل کرد. همانطور که مطبوعات باز می شود، پین های خروجی به طور خودکار و مکانیکی حرکت می کنند تا مولفه را از قالب خارج کنند. برای جلوگیری از هر گونه اعوجاج یا شکستگی های استرس، مهندسان Parkway یک دنباله دقیق تخلیه را با افزودن پین های خروجی اضافی و استراتژیک تغییر طول پین های خاص را با 0.076 mm / 0.003 inch به 0.127 mm / 0.005 اینچ به طوری که آنها را در مناطق انتخاب شده در مراحل تحت فشار قرار دادند. این رویکرد، پروفیل های مسطح نسبت به مقادیر مورد نیاز، از 0.76 میلیمتر / 0.030 اینچ و 1.27 میلیمتر / 0.050 اینچ برخوردار است.

طراحی قالب به دلیل بارگذاری فیبر بالا مواد را دشوار ساخته است. ویلیگ می گوید: "در حالی که مواد باید در برخی از گوشه ها و مناطق رگ جریان یابد، شما واقعا می خواهید میزان جریان مواد را به حداقل برسانید." خطوط جریان در SMC های ساختاری، به ویژه در مناطق بحرانی، می توانند خواص مکانیکی را به خطر بیندازند. ابزار مایک کییزل مدیر خدمات فنی کوانتوم کامپوزیتس گزارش می دهد که ابزارها باید به طریقی طراحی شوند که "شما را از خطوط جریان در نقاط حساس بحرانی عبور نمی دهد." او توضیح می دهد که عملکرد "دلتا" - تفاوت بین قدرت کاهش یافته یک ماده در طول خط جریان و قدرت پایه در بخشی از مواد که تجربه حرکت نسبتا کمی - در SMC ساختاری بیشتر به دلیل بسیار قوی ترین ماده اصلی. در یک SMC بدون ساختار با بارگذاری فیبر پایین آن، قدرت مواد اصلی به قدرت کم خط جریان نزدیک است. بنابراین، مهندسان پارک، عمدتا خطوط جریان را با استفاده از نمودارهای داده های تجربی بر روی انباشت مواد و جریان، توسعه یافته توسط شرکت، به عنوان آنها مدل CAD / CAM قالب ساخته شده است.

Aoxu Mold کنترل کیفیت
برای Q / C قالب، 3 مرحله وجود دارد:
1. قالب مواد Q / C
- چک کردن فولاد قالب (سختی، تشخیص نقص)
- قالب استاندارد لوازم یدکی بررسی (سختی، اندازه، بررسی نقص)
2. فرایند تولید قالب Q / C
- بررسی طراحی (طراحی بخشی، طراحی قالب، طراحی مهندسی قالب)
- بررسی هر بخش از اندازه قالب پس از ماشینکاری، با توجه به نقاشی 2D
- تست قالب (شرایط چک کردن قالب را بررسی کنید)

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

2

Hot Tags: قالب قالب فشرده سازی بخشی SMC

پرس و جو

You Might Also Like