قسمت SMC اتصالات فشرده سازی قالب

قسمت SMC اتصالات فشرده سازی قالب

قسمت SMC اتصالات فشرده سازی قالب
چت کن

جزئیات محصول

قسمت SMC اتصالات فشرده سازی قالب

20190423110317

زمان پردازش جزئیات قالب
آماده سازی قالب فولاد
ماشینکاری CNC
ماشینکاری CNC دقت
مته
پرداخت / حکاکی
مونتاژ و نصب
T1 Mold Test
5 روز
10 روز
5 روز
5 روز
3-5 روز
5 روز
2 روز

ترکیب قالب سازی ورق (SMC)

تشک های رزین SMC از یک فیبر / رزین ویسکوزیته بالا تولید می شود. ویسکوزیته ترکیب فیبر / رزین در طی پردازش بیشتر در قالب بسته تحت گرما و فشار (تقریبا 70 بار) کاهش می یابد. به عنوان یک نتیجه، رزین حرارتی که حاوی الیاف تقویت کننده ایزوتروپ پراکنده است، به شکل بسته بسته می شود، جایی که آن را درمان می کند.

طراحی قالب

قالب های فشرده سازی با استفاده از آخرین تکنولوژی CAD / CAM طراحی شده اند. بخش مهندسی ما از UG 6.0 و ProE Wildfire و همچنین SolidWorks و AutoCAD برای خدمت به نیازهای شما استفاده می کند. ما در SMC، BMC، فرآیند قالب و قالب سازی GRP تخصص داریم. اندازه قالب های فشرده سازی برای مطابقت پرس های اعمال می شود تا 3000 تن نیروی گیره، که می تواند بخار، الکتریکی، روغن و ورق گرم. سیستم های خلاء قالب را می توان برای افزایش کیفیت سطح قطعات لوازم آرایشی و بهداشتی اضافه کرد. خواص رزین های قالب های ترموستات شامل ساختار بخشی سفت و سخت، خواص دی الکتریک و پایداری دما می باشد. پشتیبانی کامل از مدیریت پروژه از نمونه اولیه، از طریق راه اندازی تولید انبوه و ردیابی چرخه زندگی برای قابلیت اطمینان و قابلیت نگهداری ارائه شده است.

قالب Smc معمولا با سیلندرهای هیدرولیکی با دیناماتورهای جریان برای سمت تخلیه طراحی شده است. به منظور حفظ تمام حرکت سیلندر یکنواخت، ما سیلندر برابر سازی را اضافه خواهیم کرد. بسیاری از ابزارها به دقت الماس جلا داده می شوند و قبل از کروم پوشش داده می شوند. ما در لبه های برشی ابزار خود را در دستگاه روغن گرما و یا ارائه اختلاف درجه حرارت حفره هسته در مشخصات مشتری قبل از پوشش کروم سخت مناسب. نیمی از هسته های ابزار اغلب دارای حباب های خودسفون برای گرمای سریع و یکنواخت تا دمای قالب بندی هستند. این ابزارها از سختی P-20، گرمادهی شده H-13، 1.2343 یا گرمادهی S-7،8407 استفاده می شود تا طول عمر بیشتری داشته باشد.

جریان قالب

مواد SMC انعطاف پذیری استثنایی را به طراح ارائه می دهند: برای مثال طراحی مبتنی بر SMC قابل قالب بندی می تواند یک بخش بسیار پیچیده و چند منظوره ایجاد کند

مرحله اول در فرآیند طراحی، ایجاد یک طراحی کامپیوتری (CAD)، با استفاده از مدلسازی عددی مانند تجزیه و تحلیل عناصر محدود (FEM) است. برای ایجاد یک مدل طراحی دقیق و نماینده، باید دانش خوبی از رفتار و قابلیت های مواد مورد نیاز باشد. خواص SMC به خوبی شناخته شده است، و این باعث می شود که انتخاب مناسب برای طراحان باشد. با خواص مکانیکی، طراح می تواند یک مدل CAD ایجاد و قابلیت اطمینان مکانیکی را با استفاده از FEA شبیه سازی کند و می تواند طراحی را به صورت لازم انجام دهد. ما نمونه ای از پرتو سپر خودرو مجازی را برای نشان دادن این روند استفاده کرده ایم. مدل CAD به یک ساختار مش، که شامل عناصر هندسی سه بعدی و شکل شبیه سازی جریان است، منتقل می شود. هر عنصر خواص فیزیکی خاصی دارد که مرتبط هستند. نمودار نمودار نتیجه شبیه سازی جریان پرتو سپر را نشان می دهد. در ناحیه آبی، SMC در قالب قرار داده می شود و با شبیه سازی فرایند پر کردن، نشان دادن تکامل زمان جبهه جریان در طول فرآیند پر شدن 'جریان سازی شبیه سازی پیش بینی رفتار پر کردن حفره' استفاده از فشار قالب گیری، شروع به جریان . رنگ قرمز جبهه جریان را نشان می دهد که لبه های حفره را می گیرد. نتایج اصلی حاصل از شبیه سازی جریان، در مرحله اول، زمان پر شدن است و دوم اینکه آیا حفره به طور کامل پر شده است و اگر خطوط جوش وجود دارد، جایی که مواد با آن روبرو می شوند. به خصوص در قسمت های قابل مشاهده باید از خطوط جوش استفاده شود.

شبیه سازی جریان (در زیر) نیز مهم است که جهت گیری فیبر در قسمت را نشان می دهد. از لحاظ رفتار مکانیکی، جهت گیری فیبر صحیح ضروری است، زیرا الیاف بار و تنش را تحمل می کنند. در قسمت SMC موفق، طراحی باید فیبرها را در جهت بار حرکت دهد - بنابراین طراحی باید شامل ویژگی های جریان مناسب باشد.

AOXU علاوه بر تولید، مواد تشکیل دهنده SMC را تولید و تولید می کند و بیش از 100 فرمول دار مواد اختصاصی را ارائه می دهد. SMC خارج از قفسه می تواند زمان توسعه را از بین ببرد یا کاهش دهد، و به هزینه صرفه جویی تبدیل می کند. در موارد دیگر، یک فرمول سفارشی می تواند صرفه جویی در هزینه های بیشتر، هر چند کاهش وزن، زمان چرخه کوتاه یا کارایی طراحی را فراهم می کند. در هر صورت - آزمایشگاه اختصاصی ما SMC آماده است تا از شما حمایت کند.

خدمات ما

1. پرسش شما مربوط به محصولات یا قیمت های ما خواهد شد در 24hours پاسخ.
2. کارکنان با تجربه برای پاسخگویی به تمام سوالات شما در مورد زبان انگلیس.
3. کشتی توزیع کننده برای شما مناسب است.
4. حفاظت از منطقه فروش خود، ایده های طراحی و تمام اطلاعات شخصی شما.

بسته بندی &. تحویل

بسته بندی جزئیات: قالب بسته بندی شده با مورد چوبی
جزئیات تحویل: به طور کلی shippment قالب توسط دریا، اما قالب کوچک نیز می تواند بر اساس درخواست مشتری درخواست می شود.

2
Hot Tags: قسمت SMC اتصالات فشرده سازی قالب

پرس و جو

You Might Also Like