SMC کامیون سپر قالب فشرده سازی

SMC کامیون سپر قالب فشرده سازی

SMC کامیون سپر قالب فشرده سازی
چت کن

جزئیات محصول

SMC کامیون سپر قالب فشرده سازی

Aoxu قالب فن آوری تجربه عمیقی در طراحی و تولید قالب های فشرده سازی برای انواع صنایع از جمله خودرو، RV، کامیون سنگین، هوافضا و صنایع واترکرافت شخصی، با قالب های سری قرن ما به طور خاص بر روی کلاس - A برنامه های کاربردی پانل بدن بیرونی متمرکز شده است. همه قالب ها و ابزار ما طراحی، مهندسی و ساخت در خانه بر اساس داده های بخشی عرضه شده توسط مشتری است. به عنوان یک شرکت عمودی یکپارچه ارائه همه چیز را از طراحی از طریق سعی کنید، ما قادر به حفظ کنترل تنگ بر کیفیت برای ارائه خدمات سفارشی برای پاسخگویی به کل نیازهای برنامه خود را.

 • کامیون تخت لاینرز

 • زمین اثرات

 • پانل های داش داخلی و بیرون

 • قالب ریزی جانبی بدن

 • فاسیا

 • مسکن چرخ

 • پانل های سنگین بدنه کامیون

 • SMC برای وسایل نقلیه کشاورزی بزرگ


قالب طراحی

راه اندازی محصول موفق در مرحله طراحی آغاز می شود, حیاتی برای موفقیت هر محصول جدید. بنابراین ، ما مطمئن شوید که ما نگه داشتن تیم مهندسی ما کارکنان با مهندسان طراحی که با تجربه ، خلاق ، پاسخگو و دوستانه است. تیم های مهندسی و طراحی ما از journeyman مرگ سازندگان، سازندگان مدل 3d، مدیران طراحی فروشگاه ابزار، مهندسان محصول و طراحان مرگ حرفه ای تشکیل شده است. تیم ما با دقت تمام جنبه های مورد نیاز منحصر به فرد خود را در نظر بگیرند و عرضه یک طراحی مدل جامد است که هوشمندانه، به موقع، دقیق و کاربردی است.

عمق و وسعت توانایی ما از طریق تجربه ترکیبی شرکت ما هر یک در کسب و کار به مدت 16+ سال به دست آورد. این فراهم می کند هر دو تجربه گسترده و ثبات مالی است که شما می توانید بر آن تکیه می کنند.

ما در توانایی منحصر به فرد ما برای ارائه خدمات ابزار جامع از طراحی و مهندسی به شبیه سازی ، ماشینکاری ، ساخت ، از جمله سعی کنید -- همه در داخل یک شرکت نهفته است. این توانایی منبع تنها می تواند کمک به ساده سازی عملیات کسب و کار خود را و ساده زندگی خود را. به عنوان یک شرکت عمودی یکپارچه، ما کنترل تنگ بر کیفیت را حفظ می کنیم و می توانیم خدمات سفارشی برای پاسخگویی به کل نیازهای برنامه شما ارائه کنیم. ما مسئولیت کامل کیفیت، تحویل، و مدیریت هزینه هر پروژه با شروع در مفهوم را از طریق "در زمان، هر بار" تحویل.

با هم، ما شهرت برای ساخت بالاترین ابزار با کیفیت برای ریخته گری، قالب گیری، جعل و مهر به دست آورده اند. ما همچنین راه حل های خودکار ثانویه ای برای تبدیل قطعات به مجامع و محصولات کاربردی مورد استفاده در سراسر جهان تولید می کنیم. ما این کار را با استفاده از تخصص ما همراه با آخرین فن آوری، تکنیک ها، و تجهیزات CNC به طراحی، مهندس، ساخت و تست ابزار خود را انجام دهد.

ما متخصص در مقیاس بزرگ ماشینکاری CNC

کلید اثربخشی راه حل های ابزار ما، قابلیت ماشینکاری با دقت بالا ما است. ظرفیت ما برای مراکز ماشینکاری CNC محور بزرگ بی همتا است و گسترش می یابد به 393" (X) x 98" (Y) x 55" (Z) با جدول 50 تن، ارائه برخی از بزرگترین ظرفیت ها در شمال امریکا.ما استخدام کارکنان گسترده ای از برنامه نویسان CNC با تجربه و با استعداد و متخصصان CNC کار سه شیفت برای حداکثر استفاده از ماشین. علاوه بر این ، ما یک سری از "بهترین شیوه ها" که منجر به زمان سرب قابل اندازه گیری کوتاه تر ، و مقرون به صرفه تر عملیات تولید توسعه یافته است.

 • ASSEMBLY & CHECKING STATION

 • ما مشتری خود را با یک راه حل برای welding دو جزء با هم عرضه, که در آن آجیل کلنگ در حال حاضر در قبل از welding فشرده شد. پس از انجام عملیات های دستی شامل درج دو پین فشار برای یک عمل مهار سیم کشی و کاربرد قطعه ای از نوار دو طرفه بود. با این حال، 10 – 15٪ از قطعات به قرنطینه به دلیل قطعات از دست رفته فرستاده شد.

 • گروه اتوماسیون ما یک ایستگاه تعمیر برای مونتاژ و یک ایستگاه چک کردن برای بررسی حضور بخشی توسعه داد. هنگامی که قسمت به صورت دستی به ایستگاه مونتاژ منتقل می شود که سنجاق و نوار در آن قرار می گیرد. سپس قسمت به ایستگاه چک کردن منتقل می شود که در آن بخش در محل گیره شده است، و آن را از طریق یک چرخه چک کردن خودکار می رود. با استفاده از انواع حسگرها، وجود نوار، آجیل کلنگ و سنجاق همگی تأیید می شوند.

MAINTENANCE & REPAIR

شهرت Aoxu قالب فن آوری بر اساس مشتریان ما قادر به تولید قطعات خوب است. و، این تنها در صورتی می تواند انجام شود که ما ارائه ابزار از بالاترین دقت و دقت.  برای اطمینان از این, ما استخدام استانداردهای کیفیت است که شامل کالیبراسیون مترولوژی به طور منظم و گواهینامه در تجهیزات CMM ما.


خدمات ما عبارتند از:

1.پرسنل تعمیر و نگهداری در کارخانه (کارخانه مشتری)

2.In راه اندازی خط خانگی (کارخانه مشتری)

3.راه اندازی کامل خارج از ساحل ساخته شده می میرد (مشتری Plant & In-House)

4.خدمات کامل اسکن و مهندسی معکوس (در خانه)

5.اضطراری کمک تولید (TS 16949 گواهی)

6.Sharpening و تعمیر و نگهداری برنامه ریزی شده

7.Remanufacturing از جزئیات شکسته

8.ساخت جزئیات یدکی

9.بهبود کیفیت ابعادی

10.بهبود تولید


خدمات اضافی در شرکت فناوری قالب آوکسو

. از قابلیت های ما می توان به موارد زیر اشاره کرد:

· ورودی طراحی محصول و قالب، نشان دهنده هزینه بودجه سریع است.
· انتخاب ابزارساز مناسب و نقل قول های خاص، توافق نامه های محرمانه بودن.
· قرار دادن و کنترل قالب با عکس های دیجیتال به طور منظم و نمودار نوار برای تضمین در تکمیل زمان.
· تجارب غنی ما در زمینه ابزار خودکار را قادر می سازد که ما قادر به ارائه مشتریان ما با DFMA کارآمد و حرفه ای برای جلوگیری از مسائل ممکن است در طول قالب; برای پیشنهاد یک راه حل ابزار صرفه جویی در هزینه برای مشتریان.
· ارائه یک طرح پروژه اولیه به مشتری اجازه دهید آنها را یک جدول زمانی برای پروژه خود را
· تبادل ایده ها با مشتری در طراحی قالب، تشخیص مسائل و بهینه سازی طراحی در جزئیات.
· کنترل طراحی و نمایش داده شد محصول.
· کنترل کیفیت گام های کلیدی maching و مدیریت پیشرفت پروژه با توجه به اسناد پردازش قالب، ارائه پیشرفت هفتگی و گزارش کیفیت به مشتری
· به روز رسانی به طور منظم به عنوان مشتری درخواست شده با عکس ها و فیلم ها.
· اولین شات و تولید نمونه محاکمه با گزارش بازرسی جزء ارائه شده است.
· تولید حجم در صورت نیاز اجرا می شود.
· حمل و نقل قالب به پایان رسید به مشتری از جمله بسته بندی حفاظتی، بیمه، وظیفه واردات و تمام اسناد لازم برای despatch، نقاشی ابزار کامل و اطلاعات مربوط به.
· انتخاب حمل و نقل : دریا -- تقریبا 26 روز ، هوا -- تقریبا 3 روز.
· ترخیص گمرک در هنگام ورود به کشور مقصد و تحویل به محل مشتری.
· حضور یک نماینده فنی در راه اندازی قالب.
· تضمین قیمت های بسیار رقابتی و تحویل.
· ارسال تمام فایل های ضبط قالب (لیست قطعات یدکی، فایل های تست قالب، پردازش فایل ها پس از shippment.


برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

2Hot Tags: SMC کامیون سپر قالب فشرده سازی، قالب سپر کامیون، قالب فشرده سازی smc

پرس و جو

You Might Also Like