قالب گیری فشرده سازی سپر SMC Truck

قالب گیری فشرده سازی سپر SMC Truck

شما یکپارچه تولید کننده قالب ترموستات ، قالب مرکب قالب ورق. لطفا برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر به ما ایمیل بزنید: sales1@aoxumoulds.com
چت کن

جزئیات محصول

در چین ، روش قالب گیری تنها حدود 10٪ کل فرآیندهای قالب ریزی و سازه مواد کامپوزیت را تشکیل می دهد. انتظار می رود که نسبت به روش قالب گیری تا سال 2010 به 25٪ افزایش یابد. پیشرفت سریع روش قالب گیری عمدتا به دلیل توسعه سریع SMC و BMC در سالهای اخیر است.

مواد کامپوزیت چیست؟

ca3

مواد کامپوزیت از دو یا چند مرحله فیزیکی مستقل ، از جمله مواد پیوند دهنده (ماتریس) و یک محصول جامد از مواد دانه ای ، فیبری یا پوسته پوسته تشکیل شده است. ساده ترین مواد کامپوزیتی "گل" با نی اضافه شده برای ساخت خانه خشتی در حومه شهر است. خاک چسبنده است و کاه از مواد تقویت شده است. دیده می شود که مواد کامپوزیتی تمام وقت تغییر می کنند. از دو بخش تشکیل شده است ، یکی ماتریس (سیستم) و دیگری ماده تقویت شده است.

مواد کامپوزیت را می توان با توجه به مواد ماتریس آنها به سه دسته طبقه بندی کرد.

(1) کامپوزیت های ماتریس پلیمر؛

(2) کامپوزیت های ماتریس فلزی.

(3) کامپوزیت های ماتریس غیر متریال معدنی ، مانند کامپوزیت های ماتریس سرامیکی ، پلاستیک های تقویت شده با فیبر شیشه معدنی و غیره

در میان آنها ، کامپوزیت های ماتریس پلیمر بیش از 90٪ کل کامپوزیت ها را تشکیل می دهد.


ویژگی های برجسته مواد اولیه SMC:

(1) وزن سبک و استحکام بالا ، وزن مخصوص بین 1.5 تا 2.0 ، فقط 1/4 تا 1/5 از فولاد کربن ، استحکام کششی نزدیک است ، از فلز کربن بیشتر است و استحکام (استحکام ماده تقسیم بر چگالی) را می توان مقایسه کرد با فولاد آلیاژی بالا بنابراین ، این مزایای بارز در استفاده از کشتی های فشار قوی مانند هوانوردی ، موشک ، فضاپیما و سایر محصولات مورد نیاز برای کاهش وزن آنها دارد.

(2) مقاومت در برابر خوردگی شیمیایی: SMC یک ماده مقاوم در برابر خوردگی است. از مقاومت خوبی در برابر اسید ، قلیایی ، نمک ، روغنهای مختلف و حلالهای آلی با غلظت عمومی برخوردار است. این گیاه در بسیاری از زمینه های ضد خوردگی شیمیایی کاربرد گسترده ای داشته و به مزایای اقتصادی آشکاری دست یافته است. این جایگزین از فولاد کربن ، فولاد ضد زنگ ، چوب ، فلزات غیر آهنی و غیره است.

(3) خواص الکتریکی خوب: عایق SMC (مقاومت در سطح ، مقاومت در برابر ولتاژ ، ولتاژ شکست و غیره) زیاد است و می توان آن را به مواد ضد استاتیک یا رسانا تبدیل کرد ، در فرکانس بالا می تواند خواص دی الکتریک خوب را حفظ کند ، عاری از عمل الکترومغناطیسی هیچ بازتابی از امواج الکترومغناطیسی نمی تواند از مایکروویو عبور کند.

(4) مقاومت در برابر دما Ultrahigh سریع: برخی از SMC می تواند درجه حرارت فوق العاده بالای آنی بالاتر از 3800 درجه سانتیگراد را تحمل کند و به تنها انتخاب مواد پوستی مانند پوسته موشک ، مخروط بینی و نازل تبدیل شود. این کشور به منظور "دو بمب و یک ماهواره" (بمب اتمی ، بمب هیدروژن ، ماهواره مصنوعی) است که چین شروع به توسعه FRP کرد. FRP از هدایت حرارتی کم ، 0.3-0.4 کیلو کالری / مهدگرد در دمای اتاق و تنها 1 / 100-1 / 1000 فلز برخوردار است. این یک ماده عایق عالی است.

(5) حساسیت به سطح بدون شکاف: تعداد زیادی از الیاف مستقل در کامپوزیتهای فیبر وجود دارد که چند هزار فیبر در هر سانتی متر مربع و ده ها هزار فیبر در هر سانتیمتر مربع دارند. از نظر مکانیکی ، این یک سیستم معمولی غیرمستقیم از نظر آماری است و مانند شیشه و فلز (گسترش سریع آسیب) حتی اگر این ماده بیش از حد نباشد ، "حساسیت درجه یک" ظاهر نمی شود. مقدار کمی از فیبر شکسته و بار به سرعت در فیبرهای آسیب دیده توزیع نمی شود. بنابراین FRP برای ساخت برخی از اجزای مورد نیاز بالا مانند توپی هواپیما ، روتور هلیکوپتر ، چرخ مخزن ، کلاه ایمنی و غیره مناسب است.

(6) مقاومت در برابر خستگی: نارسایی خستگی نوعی از نارسایی استرس کم ناشی از تشکیل و تکثیر ریزگردها تحت بار متناوب است.

(7) محصولات شفاف و چند رنگی قابل تولید است.

(8) سازگاری طراحی قوی ، ویژگی های فرآیند قالب گیری بیشتر: FRP نوعی ماده است ، بلکه یک ساختار نیز از طریق انتخاب مواد مختلف و فرآیند قالب گیری تا بیشترین حد برای پاسخگویی به نیازهای مختلف محصولات مختلف است.


تماس با شاین

1 (2)

Hot Tags: smc کامیون قالب گیری فشرده سازی سپر ، چین ، تولید کنندگان ، تایژو ، کارخانه ، سفارشی ، فله ، کیفیت بالا ، کم هزینه

پرس و جو

You Might Also Like