قالب مخزن سیستم زهکشی SMC Underground

قالب مخزن سیستم زهکشی SMC Underground

با توجه به نمونه یا نقشه های خود سفارشی ، با توجه به نیاز شما در قالب و محصول ، می توانیم قالب را برای شما طراحی کرده و بسازیم.
چت کن

جزئیات محصول

مخزن سیستم زهکشی سازه های تصفیه اولیه است که مواد معلق در فاضلاب خانگی را با اتخاذ رسوب و اصل تخمیر بی هوازی از بین می برد ، فاضلاب خانگی حاوی مقدار زیادی مدفوع ، ضایعات کاغذی ، انگل و غیره ناخالصی است ، غلظت جامد معلق 100-350mg ، غلظت ارگانیسم BOD5 است. بین 100 تا 400 میلی متر ، موجود زنده معلق BOD بین 50 تا 200 میلی گرم در بین آنها است. فاضلاب وارد مخزن سپتیک پس از 12 تا 24 ساعت رسوب 50٪ تا 60٪ مواد معلق را از بین می برد ، لجن رسوب هضم بی هوازی بالای 3 ماه خواهد داشت و این باعث می شود ارگانیسم معدنی پایدار را تجزیه کند ، لجن خام فاسد شده را به لجن رسیده تبدیل کند ، لجن را تغییر داد ساختار ، کاهش نسبت آب لجن ، پاک کردن آن و حمل و نقل منظم. دفن زباله یا استفاده مجدد از آن به عنوان کود.

* ویژگی های مخزن سیستم تخلیه SMC:

سازگار با محیط زیست

ضد زنگ و اثبات نشت

بادوام

نصب آسان

عملکرد عالی در کاهش BOD

وزن سبک و حمل و نقل آسان

* استفاده از مخزن سیستم تخلیه SMC:

تصفیه خانه فاضلاب خانگی برای مسکونی

ساختمان های اداری ، هتل ها ، رستوران ها

مدارس ، بیمارستان ها ، پادگان ها ، توالت

منطقه ای شهرداری

تصفیه زهکشی


مخازن خام --- SMC

قالب قالب ورق (SMC) مواد ورق برای قالب پرس داغ است. فرآیند SMC مهمترین فناوری فرآیند برای پلیمرهای تقویت شده با الیاف امروزه است. SMC ترکیبی از رزین پلیمر ، پرکننده ها ، تقویت کننده فیبر ، کاتالیزورها ، رنگدانه ها و تثبیت کننده ها ، مواد ترشح کننده و ضخیم کننده ها است. تولید SMC یک فرایند مداوم درون خطی است. برای جلوگیری از چسبندگی خودکار ، این مواد هر دو قسمت بالا و پایین را با یک فیلم پلاستیکی پلی اتیلنی یا نایلونی پوشانده اند. خمیر رزین به طور یکنواخت روی فیلم پایین پخش می شود. الیاف شیشه ای خرد شده به طور تصادفی روی خمیر قرار می گیرند. فیلم برتر معرفی شده و ساندویچ درون ضخامت از پیش تعیین شده قرار می گیرد. این ورق مجاز است برای 48 ساعت قبل از حمل و نقل بالغ شود.

تصویر

گرما یکی از دشوارترین محیط ها برای یک پلیمر است. واکنش متقابل پیوندهای کووالانسی که هنگام قالب گیری ترموستول پلی استر اتفاق می افتد به ترکیبات SMC یک مزیت ساختاری متمایز نسبت به مواد جایگزین مانند ترموپلاستیک در دماهای بالا می بخشد. آرامش یا خرابی خزش به مراتب کمتر در یک ترکیب ترموستیت شیمیایی با واکنش شیمیایی نسبت به مواد ترموپلاستیکی "خنک شده به شکل" (فشرده / لمس کردن دست) است.


تفاوت بین روش های تولید مخزن --- SMC & FRP

1. تعریف

* SMC (پرس داغ): فشار دادن گرم یک فرآیند متالورژی پودر با فشار کم و فشار کم برای تشکیل پودر یا پودر فشرده در دمای کافی به اندازه کافی برای القاء فرآیندهای پخت و پز است. این با استفاده همزمان از فشار گرم 150 درجه سانتیگراد حاصل می شود.

* FRP (دراز کشیدن دست): تشک های فایبر گلاس از قبل با مواد شیمیایی از قبل آغشته شده اند و از قبل به شکل تابلو شکل می گیرند و مواد اضافی در چهار گوشه بریده می شوند ، داخل یک قالب پایین با حفره قرار می گیرند ، به پایین وصل می شوند. پلات پرس ، پس از قرار دادن تعداد لایه مورد نظر از فایبرگلاس ، حجم از پیش آماده شده و اندازه گیری شده رزین در قالب کف ریخته می شود.

2. فشار هیدرواستاتیک

* SMC (پرس داغ): حداکثر 6 بار

* FRP (دراز کشیدن دست): غیر استاندارد

3. مدت زمان تولید مخزن

* SMC (پرس داغ): 5-10 دقیقه با توجه به ضخامت

* FRP (دراز کشیدن دست): 5-7 روز

نتیجه گیری: با استفاده از فناوری پیشرفته. ساده تر از نظر فرآیند ساخت برای توده سنگ زنی و خطای کمتر انسانی. از مقاومت خمشی بهتری برخوردار است که از نظر ایده آل برای استفاده به عنوان مخزن مناسب تر است.

تصویر قالب قالب SMC:

SMC Underground Drain System Tank Mould


نصب مخزن سیستم تخلیه SMC

1. با توجه به سازه های مختلف ، اندازه و شکل مناسب مخزن را انتخاب کنید.

2. محل مخزن: اصل این است که در ساخت و ساز تأثیر نمی گذارد ، به طور کلی فاصله تا مخزن آشامیدنی خانگی باید بیش از 10 متر باشد.

3- مساحت خاک مخزن کل باید 0.3-3 متر باشد. در مناطق سردسیر ، هنگامی که حداقل دما کمتر از -10 ℃ باشد ، عمق خاکستری باید بیش از 12 متر باشد. در بعضی از مناطق که متوسط دما در سردترین ماه کمتر از -13 است ، هنگام در نظر گرفتن عمق ، باید مساحتی را که زیر خط یخ زده قرار دارد تنظیم کنید.

4- هنگام نصب در محوطه ترنج ، زیر پیاده رو یا سایر جاده چمن زنی ، خاکستری باید کمتر از 1.5 متر باشد.

5- درباره پوشش منهول: در صورت عدم عبور و مرور اتومبیل ، می توانید از لایه سبک و دو لایه با پوشش قفل استفاده کنید. در صورت وجود مشكل رانندگی ، باید از قفل سنگین و مضاعف استفاده كنید. هنگام استفاده در بعضی از جاده ها به روسازی نیاز دارید ، ارتفاع باید پایین تر از سطح جاده باشد.


جنبه کیفیت قالب مخزن SMC را بررسی کنید

2

هنگامی که نمونه مخزن SMC را دریافت می کنید ، باید به نکاتی توجه کنید:

1. طرف داخلی باید صاف و صاف باشد ، و رنگ آن باید متعادل باشد ، همچنین نباید عیب هایی مانند فلش ، لایه برداری ، قالب کوتاه و غیره وجود نداشته باشد.

2. در سطح پوشش ضد خوردگی ، در مسافت 1 متر ، باید کمتر از سه حباب وجود داشته باشد که قطر آن 5 میلی متر است ، در غیر این صورت حباب شکسته می شود و نیاز به آبگیری دارد.

3. سطح سطح ضد خوردگی باید صاف باشد و ارتفاع میله مقاومت باید 20٪ کمتر از ضخامت دیواره کل باشد.

4- از سطح صاف زمین برای اندازه گیری باید از 2 متر مربع استفاده کرد و شکاف آن باید کمتر از 5 میلی متر باشد.

5- در سطح سطح ضد خوردگی هیچ شکافی با عرض 0.5 میلی متر وجود ندارد. همچنین نباید هیچ شکافی به بزرگی 2 میلی متر بر روی سطح مقاومت داشته باشد.

6. هنگام نصب مخزن SMC ، تخمک گذاری باید در قطر 21٪ کنترل شود ، حداکثر نباید از 50 میلی متر فراتر رود.


تماس با شاین

1 (2)

Hot Tags: smc سیستم مخزن زهکشی زیرزمینی ، چین ، تولید کنندگان ، تایژو ، کارخانه ، سفارشی ، فله ، کیفیت بالا ، کم هزینه

پرس و جو

You Might Also Like