قالب شاسی حمام SMC

"حمام یکپارچه" مونتاژ CNC مطبوعات یکبار مصرف قالب SMC سقف و شاسی ، تراکم بالا ، مقاومت بالا ؛ از طریق مونتاژ تعبیه شده و یکپارچه با دیوار VCM ، شاسی حمام ضد آب است و هیچ گونه کار ضد آب سنتی ندارد. اجازه دهید حمام شما هرگز مرطوب باشد .
چت کن

جزئیات محصول

قالب شاسی حمام SMCUnit

ویژگی مواد SMC

1. محافظت از محیط زیست

بدون فرمالدئید و سایر گازهای مضر ، عدم آلودگی تشعشعی عناصر رادیواکتیو کاشی ، بوی عجیب و غریب ، آماده استفاده.

2. با دوام در استفاده

1) با دوام: عمر محصول SMC بیش از 30 سال است. حداقل 20 سال از عمر مفید کل حمام اطمینان حاصل کنید.

2) سفت: پس از درجه حرارت بالا و فشار بالا ، ساختار مولکولی SMC به طور غیر طبیعی فشرده می شود ، مواد فاقد میکروپور است و دارای ظرفیت تحمل فشار قوی است.

3) تثبیت: مقاومت در برابر اسید SMC و قلیایی ، مقاومت در برابر درجه حرارت بالا ، بدون تغییر شکل تغییر رنگ پس از 100 ساعت آزمایش در حمام 80 ℃ آب.

3. آب تنگ

کل شاسی ضد آب توالت در یک زمان ساخته شده است ، با فن آوری منحصر به فرد flanging و قفل آب ، که نشت نخواهد کرد ، از بین بردن معایب دویدن ، انتشار ، چکه و نشت حمام سنتی

4. عایق ایمنی

مواد SMC دارای عایق بندی خوب ، غیر رسانا ، ایمن و قابل استفاده است

5. صرفه جویی در انرژی کم کربن

برای جلوگیری از جذب گرما توسط دیوار ساختمان ، یک لایه بافر عایق حرارتی بین حمام و دیوار وجود دارد. علاوه بر عملکرد عایق حرارتی مواد SMC ، حتی در زمستان در شمال ، نیازی به نصب رادیاتور یا مستر حمام نیست.

ویژگی حمام SMC

1. محافظت از محیط زیست

محصولات SMC از عایق حرارتی و عملکرد حفظ حرارت خوبی برخوردار هستند. حتی اگر در حمام تجهیزات گرمایشی وجود نداشته باشد ، احساس سرما یخ زدگی از کاشی و سرامیک وجود ندارد ، بنابراین نیازی به نصب رادیاتور یا مستر حمام نیست ، که باعث صرفه جویی در انرژی گرانبها می شود.

2. کربن کم

در کل فرآیند مواد اولیه ، تولید ، مونتاژ و استفاده ، انتشار کربن محصولات SMC بسیار کمتر از محصولات کاشی و سرامیک است.

3. تمیز کنید

محصولات SMC دارای چگالی بالا ، سطح صاف ، بدون میکروپور ، تمیز کردن آسان ، بدون آلودگی و به طور موثری از رشد باکتری جلوگیری می کنند.

4. امنیت

مواد SMC دارای عایق بندی خوب ، بازدارنده شعله ، مقاومت در برابر درجه حرارت بالا ، استفاده غیر رسانا ، ایمن و قابل اعتماد است.

22

کاربرد مواد SMC در حمام

1. تخته دیوار

2. سقف

3. شاسی

4. ظرف شستشو

5. باتاب

6. ظرف تله ای

کاربرد مواد SMC در زمینه دیگر

1. صنایع برق

به طور گسترده ای در تولید لوازم الکتریکی ، سوئیچ ها ، برد مدار ، تخته های عایق ، فیوزها و سایر محصولات استفاده می شود

2. تجارت ساخت و ساز

در صنعت ساخت و ساز ، از SMC اغلب به دلیل ویژگی های خوب آن در حفظ حرارت ، ضد لغزش و مقاومت در برابر خوردگی ، با اجزای سقف ، پایه دوش ، سینک ، سیستم کف وان ، پانل درب دیواری خارجی و غیره استفاده می شود.

3. صنعت خودرو

قالب SMC به دلیل خواص فیزیکی خوب در صنعت خودرو به طور گسترده مورد استفاده قرار گرفته است. به عنوان مثال ، سپر ، قاب ، جعبه باتری ، درپوش موتور ، پرتو ساختاری و غیره

مزیت سیستم گرمایش با استفاده از روغن

قالب فشرده سازی معمولاً از دستگاه هیدرولیک استفاده می کند. قسمت بالایی و پایین قالب روی دستگاه ثابت می شود. قالب شامل هسته و حفره که همان قالب تزریق است. مواد آزمایشی را روی قالب باز کنید ، سپس دستگاه فشرده سازی را جدا کنید. دما و فشار را تنظیم کنید ، اجازه دهید مواد در حفره قالب ذوب شوند.

امروزه ما معمولاً از سیستم گرمایش الکتریکی و سیستم گرمایش روغن استفاده می کنیم. با تقاضای بالاتر از کیفیت محصول ، سیستم گرمایشی برقی به دلیل دمای ناپایدار بیش از 10 defeat شکست زیادی را متحمل شده است.

سیستم گرمایش روغن ، دما توسط کامپیوتر کنترل می شود ، دما می تواند تا 1 to دقیق باشد. در همان زمان ، مقاومت کوچک لوله های تشکیل شده - تجهیزات با عملکرد اگزوز خود که عملکرد روغن را منفجر می کند.

اگر قالب را عوض کنید ، روغن داخل آن به جعبه روغن برمی گردد که اتلاف روغن و زمان را کاهش می دهد. اتصال خود بسته برای اتصال عبور روغن روغن و دستگاه دمای روغن استفاده می شود ، مناسب نصب&# 39 است و حذف کنید ، ده ها ثانیه دیگر تمام خواهید شد.

شکست سیستم گرمایش برقی

1) هنگامی که دمای محلی بسیار کم است ، مواد رسیده نیستند. تاریک شدن سطح محصول ، هیچ براق کننده ای ... سطح محصول به نظر می رسد یک ظرف غذا است.

1

2) اگر دمای محلی خیلی زیاد باشد ، باعث تجزیه پلیمر موجود در محصول می شود و سپس مقداری گاز در محصول باقی می ماند که باعث ایجاد حباب در سطح محصول می شود. با توجه به محصولات نقاشی ، بسیاری از حباب ها ظاهر می شوند که محصولات واجد شرایط نیستند.

3) میله گرمایش برقی به راحتی سوزانده می شود و شناخته شدن آن آسان نیست. اگر دما را به موقع بررسی نکنید ، اتلاف کالاهای زیادی انجام شده است.

4) تغییر&# 39 کار ساده ای نیست که می توان یک میله گرمایش الکتریکی را در قالب قالب جدا کرد.

خطر بالای نشت برق در خط گرمایش الکتریکی ،&# 39 نیست و ایمن نیست.

دستگاه بخاری روغن قالب SMC

دستگاه بخاری روغن قالب SMC همچنین بخاری روغن انتقال حرارت قالب ، دستگاه درجه حرارت روغن قالب FRP ، دستگاه کنترل دما قالب قالب فیبر کربن ، کوره روغن انتقال حرارت برقی و سایر تجهیزات بخاری روغن دمای ثابت قالب

بخاری روغن قالب SMC نوعی دستگاه دمای قالب با روغن انتقال حرارت به عنوان محیط انتقال حرارت است. دستگاه دمای روغن مجهز به مخزن ذخیره روغن است. در حین کار ، روغن انتقال گرما از مخزن ذخیره روغن به سیستم وارد می شود و به داخل قالب یا سایر تجهیزات مورد نیاز کنترل دما توسط پمپ گردش خون پمپ می شود. پس از بیرون آمدن روغن انتقال گرما از تجهیزات کنترل شده ، دوباره و دوباره به سیستم برمی گردد. هنگامی که دمای محیط شناسایی شده توسط کاوشگر دما به مقدار تعیین شده می رسد ، بخاری از کار می افتد. وقتی دما کمتر از مقدار تعیین شده باشد ، بخاری شروع به کار می کند. وقتی دما به مقدار تعیین شده رسید ، دوباره کار می کند. بنابراین عقب و جلو می رود.

قدرت گرمایش بخاری روغن قالب SMC

1. محاسبه دقیق

A : دستگاه بخاری Power KW=W × △ t × C × S / 860 × T123

W=وزن قالب (کیلوگرم)

△ t=اختلاف دما بین دمای مورد نیاز و دمای شروع

C=روغن حرارتی خاص (0.5) فولاد (0.11) آب (1) پلاستیک (0.45-0.55)

T=زمان گرم شدن به دمای مورد نیاز (ساعت)

ب: اندازه پمپ

باید مشتریان&# 39 را بشناسید. جریان و فشار پمپ

P (فشار Kg / cm2)=0.1 × H (M) × α gra وزن مخصوص رسانه انتقال حرارت , آب=1 روغن=0.7-0.9)

L (میزان جریان L / min)=Q heat حرارت قالب Kcal / H) / C (آب گرم خاص=1 روغن=0.45) × △ t difference اختلاف دما) × α × 60

Q1 at حرارت ماده اولیه Kcal / H)=W (وزن ماده تزریق شده در قالب Kg hour × C × (T1-T2 × × S factor ضریب ایمنی 1.5 ~ 2)

T1 دمای مواد اولیه در لوله تغذیه

T2 دمای قالب پس از پایان محصول


Q2 گرمای تولید شده توسط دونده داغ Kcal / H

2. روش محاسبه سریع

1RT=7 ~ 8 OZ 1OZ=28.3 گرم12

1RT=3024Kcal / H=12000BTU / H=3.751KW

1 کیلو وات=860 کیلوکالری / H 1 کیلوکالری=3.97BTU

3 ، انتخاب برج خنک کننده=A + B

A tower برج آب خنک کننده برای دستگاه قالب گیری تزریقی RT=قدرت تیرانداز (HP 75 75 0.75KW × 860 Kcal 4 0.4 ÷ 3024

B tower برج آب خنک کننده یخچال RT=چیلر تن سرد (HP) 1.25


اگرچه هنگام ساخت قالب SMC برای برقراری ارتباط با سازنده خیلی طولانی نمی شود ، اما تأثیر آن غیرقابل انکار است. به عنوان مثال ، می توانیم مطمئن شویم که قالب SMC می تواند نیازهای ما را برآورده کند ، فارغ از روند شکل گیری یا طراحی قالب نهایی. در عین حال ، همچنین می تواند از کار معکوس مکرر جلوگیری کند ، دوره ساخت را افزایش دهد و استفاده عادی را تحت تأثیر قرار دهد. همانطور که می بینیم ، هنگام ساخت قالب SMC ، می توانیم از طریق ارتباط نزدیک ، میزان خطا را کاهش دهیم ، هزینه را کاهش دهیم و دوره ساخت را کوتاه کنیم.


Hot Tags: قالب sms واحد حمام smc

پرس و جو

You Might Also Like