روغن حرارتی قالب گرمایش پوشش تراکتور SMC تراکتور

با داشتن سیستم گرمایش روغن حرارتی ، Aoxu Mould قالب طولانی و کیفیت خوبی را برای شما فراهم می آورد.
چت کن

جزئیات محصول

با توسعه مواد جدید در صنعت کشاورزی ، بسیاری از تولید کنندگان تراکتور سعی در استفاده از مواد کامپوزیت به جای قطعات فلزی مانند هود SMC ، پنل جانبی SMC ، SMC Fender ، چانه ، چراغهای جلو و غیره دارند. در همین حال ، ما بسیار افتخار می کنیم. برای توسعه با تولیدکنندگان تراکتور کار کرده است. صادقانه بگویم ، SMC خود را به عنوان یک پلاستیک تقویت شده همه کاره در قسمت های قطعات نقاشی شده و رنگ نشده نشان داده است ، بنابراین قالب های SMC از آنها راضی شده اند ، و مونتاژ و آزمایش بسیار موفق هستند. اکنون ما در مورد امکان توسعه انواع جدید بحث می کنیم و آنها قصد دارند از قطعات قالب SMC برای سایر لوازم جانبی استفاده کنند.

به عنوان نمونه یک قالب هود چرخ تراکتور را انتخاب کنید.

 

توضیحات قالب

Thermal Oil Heating SMC Tractor Wheel Cover Compression Molding

نام قالب: قالب SMC Tractor Wheel قالب

فولاد قالب: 718H ، HRC 42-48

پایه قالب: HASCO

حفره: 1

محلول گرمایش: گرمایش روغن حرارتی

زمان چرخه: 20S

دستگاه فشرده سازی: 880T

زمان سرب: 30 روز

طول عمر قالب: 500،000 عکس


SMC چیست؟

ترکیب قالب

SMC خمیری است که از 33٪ رزین پلی استر و استرین به صورت فشرده سازی تشکیل شده است ، که فیبر شیشه ای 33٪ (1 فیبر) + 33٪ کربنات کلسیم را سوراخ کرده و متقاطع می کند.

Thermoset Sheet Forming Complement (SMC) ترکیبی از رزین پلیمر ، پرکننده های بی اثر ، تقویت کننده فیبر ، کاتالیزورها ، رنگدانه ها و تثبیت کننده ها ، مواد ترشح کننده و ضخیم کننده ها بوده و از خواص دی الکتریک قوی برخوردار است. تولید ترکیبات قالب ریزی و سازه یک فرایند مداوم درون خطی است. برای جلوگیری از چسبندگی خودکار ، این مواد هر دو قسمت بالا و پایین را با یک فیلم پلاستیکی پلی اتیلنی یا نایلونی پوشانده اند. خمیر به طور یکنواخت روی فیلم پایین پخش می شود. الیاف شیشه ای خرد شده به طور تصادفی روی خمیر قرار می گیرند. فیلم برتر معرفی شده و ساندویچ درون ضخامت از پیش تعیین شده قرار می گیرد. ورق مجاز است برای 48 ساعت بلوغ شود.
ترکیبات قالب ورق را می توان به شکل های پیچیده ای شکل داد. خواص مکانیکی عالی و ظاهر سطحی ، به علاوه عایق الکتریکی عالی ، این ماده ترموست را برای تابلوهای بدنه کلاس A ، قطعات الکتریکی با استحکام بالا ، کابینت تجهیزات تجاری ، آبشارهای شخصی و اجزای مختلف ساختاری ایده آل می کند.


مزایای SMC

محافظت از محیط زیست سبز

مقاومت شیمیایی

سبک و قوی

عملکرد مقاوم در برابر آتش خوب است

مقاومت در برابر حرارت خوب

رسانایی حرارتی کم ، ضریب انبساط کوچک

خواص عالی ضد پیری

عمر طولانی

بازده تولید بالا قالب ریزی شده است


فرآیند قالب گیری SMC نمودار smc

قالب طراحی قالب SMC معمولاً از پرس هیدرولیک استفاده می کند. قسمت های بالا و پایین قالب بر روی پرس ثابت می شود. قالب شامل یک هسته حفره است ، که همان قالب تزریق است. مواد قالب روی قالب باز قرار داده شده و سپس پرس بسته می شود. دمای تنظیم شده و فشار ناشی از مطبوعات مواد اولیه را درون حفره قالب ذوب می کند. مواد تست قالبها معمولاً SMC ، BMC و GMT هستند.


هر پروژه ای در قالب SMC ، می توانید با ما تماس بگیرید

ایمیل: sales1@aoxumoulds.com

تلفن: +86 157 5766 8880

1 (2)Hot Tags: قالب گیری فشرده سازی چرخ تراکتور گرمایش روغن حرارتی SMC ، چین ، تولید کنندگان ، تایژو ، کارخانه ، سفارشی ، فله ، کیفیت بالا ، کم هزینه

پرس و جو

You Might Also Like