قالب روکش صندلی توالت فرمایشی

قالب روکش صندلی توالت فرمایشی

قالب توالت صندلی توالت با فرم حرارتی ، لطفاً از طریق ایمیل به leila@aoxumoulds.com ارسال کنید تا به زودی پیشنهاد دهید.
چت کن

جزئیات محصول

قالب روکش صندلی توالت فرمایشی


مشخصات قالب

نام قالب: قالب روکش صندلی توالت با فرم حرارتی

مواد محصول: SMC

فولاد برای حفره و هسته: 718

سطح: کروم

پایه قالب: XC48

گزینه گرمایش: بخاری کارتریج یا بخاری روغن حرارتی

دستگاه پرس: 650T

زمان سرب: 45 روز

کد HS: 8480719090


درباره فشرده سازی SMC

SMC (Sheet Moulding Compound) یک ترکیب قالب گیری فشاری است که اغلب برای قطعات بزرگتر ، جایی که مقاومت مکانیکی بیشتری لازم است ، استفاده می شود. تقویت کننده شیشه بین 10 تا 60 درصد با طول شیشه برتر از BMC (ترکیب قالب گیری فله ای) است.

SMC مخلوطی از رزین پلی استر ، پرکننده های بی اثر ، تقویت کننده الیاف ، کاتالیزورها ، رنگدانه ها و تثبیت کننده ها ، عوامل آزاد کننده و غلیظ کننده ها است.

تولید SMC یک فرآیند مداوم در خط با استفاده از فیلم محکم استایرن به شکل ورق است. خمیر رزین تهیه شده روی لایه زیرین پخش می شود و الیاف شیشه خرد شده به طور تصادفی روی خمیر رسوب می کنند. فیلم بالا معرفی می شود و ساندویچ به ضخامت از قبل تعیین شده نورد می شود. ترکیبات قالب گیری ورق بر روی رول یا جعبه های مقوایی فرموله و بسته بندی می شوند.

ترکیب ورق را می توان به اشکال پیچیده قالب بندی کرد. خصوصیات مکانیکی برتر و ظاهر سطح به علاوه عایق الکتریکی عالی ، این ماده SMC را برای صفحات بدنه خودرو کلاس A ، قطعات الکتریکی با مقاومت بالا ، جعبه های صنعتی الکتریکی و اجزای سازه ای مختلف ایده آل می کند.

SMC


تزریق BMC

BMC (Bulk Moulding Compound) ترکیبی از رزین گرمازان از پرکننده های مختلف بی اثر ، تقویت کننده الیاف ، کاتالیزورها ، تثبیت کننده ها و رنگدانه ها است که بیشتر اوقات برای قالب گیری تزریقی استفاده می شود.

مواد BMC با الیاف کوتاه بسیار پر و تقویت می شوند: تقویت شیشه بین 10 تا 30 درصد و طول شیشه بین 6 میلی متر و 12 میلی متر را نشان می دهد.

بسته به نوع کاربرد نهایی ، ترکیبات قالب گیری فله ای برای دستیابی به کنترل ابعاد نزدیک ، مقاومت در برابر شعله و مسیر ، عایق الکتریکی ، مقاومت در برابر خوردگی و لک ، خواص مکانیکی برتر ، جمع شدن کم و پایداری رنگ فرموله می شوند.

خصوصیات جریان عالی ، خصوصیات دی الکتریک و مقاومت در برابر شعله ، مواد BMC را برای انواع مختلفی از برنامه ها مناسب می کند ، که به جزئیات و ابعاد دقیق و همچنین عملکرد بالا نیاز دارد.

BMC

روش برای فرآیند SMC

1. مواد قالب به نیاز شما به محصولات و مقدار کل بستگی خواهد داشت. معمولاً ما از فولاد 45 # ، 60 # ، Chrome 40 ، P20 یا 718 استفاده می کنیم.

2. سطح هسته و حفره با آبکاری کروم می تواند عمر قالب و براقیت محصولات را طولانی کند.

3. ما مهندسین مواد داریم ، که می توانند اجزای مواد را با توجه به درخواست های دقیق شما مانند قدرت ، درجه مقاومت در برابر آتش ، رنگ و غیره تنظیم کنند.

4. ما دستگاه فشرده سازی از 60 تن تا 2000 تن داریم که به ما امکان تولید اقلامی با حداکثر مساحت پیش بینی شده 4 متر مربع را می دهد

5. با توجه به محصولات ، ما فشار کار ، دمای کار ، زمان جامد سازی برای دستگاه را تنظیم خواهیم کرد.

6. تراش ها را مرتب کرده و سپس سطح را صیقل دهید. در صورت نیاز به سطح رنگ شده ، رنگ آمیزی در دسترس است

7. از تجهیزات ویژه برای اصلاح تغییر شکل ناشی از زاویه پیش نویس در صورت لزوم استفاده می شود.

هر قطعه با کاغذ حباب هوا بسته بندی می شود ، سپس در جعبه های کارتن یا قفسه های تخته سه لا بسته بندی می شود.


درباره ما

شرکت ما در قالب کامپوزیت BMC و SMC و پردازش محصولات حرفه ای است.

ما خدمات انتخاب یک مرحله ای را از انتخاب مواد اولیه ، طراحی قالب ، ساخت قالب و پردازش محصولات ارائه می دهیم.

مجهز به تجهیزات تولید حرفه ای ، دستگاه قالب گیری تزریقی ، پرس هیدرولیک چهار ستون ، پرس هیدرولیک نوع قاب انتگرال ، از 160T-2000T ، قابل استفاده برای انواع مختلف محصولات از ساختار و اندازه های مختلف.

مواد اولیه توسط شرکای برجسته جهانی&# 39 ، IDI ، Menzolit ، جهت ملاقات با مشتریان&# 39 تهیه شده است. تقاضا برای انواع مختلف مواد کامپوزیت با کارایی بالا.


با ما تماس بگیرید

2

Hot Tags: قالب روکش صندلی توالت ، قالب ترموفرم ، قالب روکش صندلی توالت

پرس و جو

You Might Also Like