قالب جلد توالت صندلی توالت

قالب جلد توالت صندلی توالت

Aoxu می تواند قسمت حمام را برای قالب SMC مانند سینک / حوضه ، وان حمام ، سینی اتاق دوش ، دیوار و قسمت کف حمام ، قسمت صندلی توالت ، و غیره بسازد. ابزار قالب و تولید انبوه ، دو گزینه برای شما.
چت کن

جزئیات محصول

طبق معمول ، برای روکش صندلی توالت پلاستیکی ، مواد PP یا PE هستند ، اما با توجه به اینکه آنها با طول عمر کوتاه بسیار آسان می شوند ، شکستگی می یابند ، بنابراین مواد پلاستیکی SMC / BMC در تولید کننده کاورهای پلاستیکی صندلی توالت پلاستیک ، بیشتر پلاستیک محبوبیت بیشتری دارند. تهیه کننده پوشش صندلی توالت SMC یا BMC را برای تولید آن انتخاب می کند.

شما را به شرکت Aoxu Mould خوش آمدید ، ما دارای سیستم مدیریت استاندارد بالایی برای ساخت قالب قالب توالت SMC / BMC با کیفیت بالا هستیم ، تیم تجربیات غنی ما به شما در ساخت خط تولید قالب تولیدی روکش صندلی توالت با راندمان بالا و بهترین قالب SMC / BMC کمک می کنند. راه حل. تماس: شاین (ایمیل: sales1@aoxumoulds.com تلفن: +86 157 5766 8880)


مواد اولیه SMC

ورق قالب قالب ، نوعی ماده اولیه پلاستیک است که باعث تولید محصولات فایبرگلاس پلی استر غیر اشباع شده می شود. اجزای مواد SMC شامل:

9ebb5ac4de3a81dade03d7c6863a3517

1. رزین

UPR (رزین پلی استر اشباع نشده) ، عنصر اصلی مواد SMC است که توسط آنهیدرید دودویی اشباع نشده ، انیدرید دودویی اشباع و الکلهای پلی هیدریک ترکیب می شود.

2. آغازگر

UPR با آغازگر ، می تواند به استحکام محصول کمک کند. غلظت بالاتر ، فرایند استحکام کوتاه تر است.

3. بالشتک

از جمله کربنات کلسیم ، آلومینیوم هیدراته ، کائولن و پودر تالک.

4- افزودنی کم انقباض

5- ضخیم کننده های شیمیایی

6. عامل رهاسازی داخلی

7. رنگ آمیزی

8- مواد تقویت کننده

9. سایر مواد افزودنی


قالب پوشش صندلی توالت SMC

Toilet Seat Cover Mold

1. اطلاعات اولیه

فولاد صفحه A / B: 2316

قطعات یدکی: standrad

مواد پلاستیکی: SMC

نوع گرمایش: گرم کردن روغن حرارتی

نوع قالب: قالب فشرده سازی

دستگاه پرس هیدرولیک: 500T

زمان سرب: 35 روز

اندازه و شکل را می توان با توجه به محصول یا ایده خود طراحی کرد.

آرم را می توان روی محصول قرار داد.

رنگ قابل تنظیم است.


2. انتخاب فولاد قالب

برای اینکه صندلی توالت SMC از طریق قالب گیری با فشار بالا ساخته می شود ، این ماده پلاستیکی بسیار سخت است ، بنابراین فولاد قالب پرس نیز به سختی بالایی احتیاج دارد. فولاد برای قالب صندلی توالت SMC ، از H13 استفاده می کنیم که باعث افزایش مقاومت در برابر سایش و جلوگیری از خوردگی برای پوشش کف صندلی توالت می شود ، و قالب کرومپل انجام می دهد ، پس از کرومپل شدن سختی سطح فولاد می تواند HRC 65 وارد شود.


3. طراحی قالب

برای یک محصول SMC خوب ، عامل اصلی تأثیرگذار طراحی قالب است. برای طراحی مناسب باید فاکتورهای زیر را در نظر بگیریم: سطح جدا کننده ، زاویه پیش نمایش ، لبه برشی ، فیله ، نوع گرمایش ، عملیات تصفیه سطحی ، میله اجکتور ، ضخامت صفحه اجاق گاز ، توزیع سوراخ گرمایش ، میله پشتی ، مکانیزم طراحی سمت ، اجاق گاز نوع و غیره


تولید قالب قالب SMC توالت SMC

1. قبل از فشار دادن (گرم کردن قالب و تنظیم پارامتر ماشین) آماده شوید

معمولاً دمای قالب 130-150 ℃ است ، فشار قالب گیری 5-10Mpa است ، دقیقاً مانند فشار 50-100 کیلوگرم بر هر سانتی متر مربع.

2. برش مواد SMC

برش مواد با توجه به اشکال و اندازه های برآورد شده ، برای تهیه تولید.

3. تغذیه قالب

بعد از محاسبه وزن مورد نیاز ، قرار دادن مواد اولیه SMC روی قالب ، معمولاً محل قرار گیری در حدود 50-90٪ است.

4- فشار قالب گیری

پس از بسته شدن قالب ، همه با حفظ دمای بالا و فشار زیاد ، معمولاً زمان 2 الی 10 دقیقه با توجه به محصولات متفاوت متفاوت است.

5- زحمت کشیدن

دستگاه پرس را باز کنید و قالب را از دستگاه و قالب خارج کنید.

6. برخورد با آروغ

بعد از بیرون آوردن ، کارگر با برنج برخورد خواهد کرد و آن را صاف می کند. و بررسی محصول مناسب است ، آن را سفارش دهید.

7. تمیز کردن قالب و تولید مجدد

برای مرجع خود یک ویدیو به شما نشان می دهد:

8- بعضی از نکات باید مورد توجه قرار گیرد

قالب پوشش صندلی توالت SMC برای کنترل دمای بالا هنگام قالب گیری ، به کنترل کننده دمای روغن نیاز دارد ، معمولاً دمای قالب در حدود 180.


تعمیر و نگهداری قالب SMC

برای هر قالب SMC ، نگهداری نیز برای عمر قالب اهمیت دارد ، بنابراین اکنون Shine باید نکات زیر را به شما بگوید:

1. برای هر قالب ، باید یک ورق تنظیم کنید تا شرط استفاده از زمان ، نگهداری (روانکاری ، تمیز کردن ، محافظت از زنگ زدگی و غیره) و قسمت Damamge را ثبت کند ، بنابراین هر کارگر می تواند دریابد که کدام قسمت شکسته است و درجه سایش ، که پیدا کردن و حل مسئله برای آنها آسان است. همچنین باید کارتی برای نوشتن پارامترهای فنی قالب سازی ، مواد اولیه پلاستیکی وجود داشته باشد و برخی از نکات باید به آن توجه شود ، که برای کوتاه کردن زمان آزمایش برای کارگران مختلف ، و افزایش بازده تولید است.

2. به این قسمت های اصلی قالب توجه کنید:

* قسمت اژکتور و راهنما

برای اطمینان از اینکه اجزای اجاق گاز و قسمت راهنما تولید طبیعی دارند ، در صورت آسیب دیدن در هر قسمت ، تولید نمی تواند کار کند. بنابراین باید روغن گریس را روی پین اجکتور و بوش راهنما اضافه کنید (روغن مناسب را انتخاب کنید) و بررسی کنید که آیا در پین اجکتور و بوش راهنما ، در صورت وجود خرابی یا تغییر شکل در صورت وجود ، باید به موقع تعویض شود.

* قسمت خنک کننده

پس از تولید طولانی مدت ، در روش خنک کننده ، لکه بینی ، خوردگی ، برافروختگی و غیره بیشتر به وجود می آید که باعث کاهش سطح سرمایش و کاهش سرعت تغییر گرما بین خنک کننده و قالب می شود. بنابراین برای توسعه کارایی کار ، جریان خنک کننده باید در دوره ای منظم تمیز شود.

* قسمت گرمایش

برای قالب گرمازا ، قسمت گرمایش از اهمیت بیشتری برخوردار است. بنابراین در مدت زمان ثابت ، باید با سنج اهم روی خم گرمکن ، میله گرمایش ، پروب گرمایش و ترموکوپل ، در صورت بروز هرگونه آسیب ، بررسی کنید و به زودی جایگزین آن شوید. همچنین باید ضبط ورق را برای ضبط در صورت بروز برخی از مشکلات انجام دهید.

۳- به تیمار سطح قالب توجه کنید ، زیرا به طور مستقیم روی کیفیت سطح قالب تأثیر می گذارد. نکته اصلی جلوگیری از خوردگی است ، بنابراین انتخاب روغن ضد زنگ مناسب و حرفه ای از مهمترین موارد است. پس از هر تولید ، باید قالب را با هوا تمیز کنید. در زمان ثابت ، با توجه به نوع قالب بندی مختلف برای تمیز کردن بقایای آن ، از تمیز کردن سطح آهن ، نوار فولادی خودداری کنید. اگر لکه زنگ زنی روی قالب وجود دارد ، باید از آسیاب سنگ زنی برای خرد کردن و صیقل دادن ، اضافه کردن روغن ضد زنگ و حرفه ای استفاده کرده و سپس در محل خشک و سایه دار و بدون گرد و غبار قرار دهید.


اگر در ساخت و تولید قالب SMC سؤالی دارید ، می توانید برای دریافت جواب با شاین تماس بگیرید.

ایمیل: sales1@aoxumoulds.com

تلفن: +86 157 5766 8880

1 (2)

Hot Tags: قالب روکش صندلی توالت ، چین ، تولید کنندگان ، تایژو ، کارخانه ، سفارشی ، فله ، کیفیت بالا ، کم هزینه

پرس و جو

You Might Also Like