Warning Sign Board قالب فایبرگلاس SMC

Warning Sign Board قالب فایبرگلاس SMC

توانایی تولید قالب با بهترین استاندارد بین المللی ، توانایی مهندسی و طراحی قوی ، توانایی ارتباط روان انگلیسی ، زمان سرب ابزارهای تهاجمی ، قیمت گذاری کم هزینه و یکپارچگی تجارت همچنان عامل موفقیت Aoxu Mould است. از بازدید شما به شرکت ما خوش آمدید!
چت کن

جزئیات محصول

Warning Sign Board قالب فایبرگلاس SMC

*مزایای:

مقاومت بالا

مقاومت در برابر خوردگی

مقاومت شیمیایی

انعطاف پذیری

مقاومت در برابر پیری

Warning Sign Board قالب فایبرگلاس SMC

*امکانات:

استحکام کششی 60160MPa

استحکام خمشی 90190MPa

استحکام خمشی 50150MPa پس از غوطه وری در آب

سختی بارکول ≥38

سختی حلقه (5٪) ≥50KPa

دمای اعوجاج گرما -160 ºC

شاخص اکسیژن 26٪

* اطلاعات اولیه قالب:

فولاد قالب: P20

حفره: مجرد

محلول گرمایش: گرمایش بخار

دستگاه: دستگاه پرس هیدرولیک

عکس های زندگی: 300-500،000 عکس

زمان سرب: 45 روز


Taizhou Huangyan Aoxu قالب شرکت فناوری ، با مسئولیت محدود

فرهنگ شرکت:

* ستادها - کارکنان مسؤول و نوآور پایه و اساس توسعه شرکت هستند.

* کارآیی - با اهداف خاص ، به هر کس می توان حداکثر حق را داد. و ساختار سازمانی مسطح شرکت به ما کمک می کند تا راندمان کاری بالایی کسب کنیم.

* اعتماد — ما معتقدیم که هر کس می تواند کار خود را به خوبی انجام دهد ، این شرکت فقط تمام تلاش خود را می کند تا محیط کار و شانس خوبی را برای کارمندان فراهم کند و به استعدادها و کمک های خود احترام بگذارد.

* تیم - کل شرکت و همکارانش باید در کنار هم کار کنند تا برای یک هدف جمعی سخت تلاش کنند.

* مشتری - مشتری منابع سود ما هستند. بنابراین ما باید محصولات جدید را بطور مداوم توسعه دهیم تا خواسته های مشتری را برآورده کنیم.

* ارزش — ما به دنبال پیروزی سه گانه در شرکتها ، کارمندان و جامعه هستیم. ما به دیگران احترام می گذاریم و از دیگران احترام می گیریم و با هم موفق می شویم.

* واقع گرایی - فقط روحیه فاکتالیستی می تواند یک شرکت را برای دستیابی به پیشرفت طولانی مدت تضمین کند.

معرفی شرکت:

برای بیش از 16 سال ، Aoxu در حال تدوین فرمولاسیون برای صدای بلند SMC / BMC / GMT / LFT و محصولات تولیدی مرتبط با کاربردهای مختلف: خودرو ، کامیون ، تجهیزات کشاورزی ، ریلی ، برقی و الکترونیکی ، ساخت و ساز ، بهداشتی ، ورزشی و اوقات فراغت. این یکی از بهترین شرکت هایی است که می تواند این نوع قالب ها و محصولات را در چین بسازد.

خدمات و رضایت مشتری ، بهبود مداوم فنی و کیفیت و همچنین سازگاری با محیط زیست همواره هدف اصلی Aoxu بوده است.

ما بر آینده تمرکز می کنیم و به طور مستمر در حال شناخت هستیم. ما به عنوان یک شرکت سازگار با محیط زیست ، ما به طور مداوم برای برآورده کردن سدسازی برای بهره وری و سازگاری با محیط زیست تلاش می کنیم و همراه با مشتریان راه حل های قابل بازیافت برای مواد و قطعات خود را توسعه می دهیم.


SMC (ترکیب قالب قالب)

SMC به صورت یک ورق مداوم ساخته می شود. خمیر رزین به یک جعبه پزشک منتقل می شود و از آنجا بر روی یک فیلم حامل متحرک قرار می گیرد که مستقیماً در زیر آن قرار می گیرد. جعبه پزشک میزان خمیر رزین اعمال شده را کنترل می کند. به طور همزمان ، صفحات فیبر شیشه ای به یک برش چرخشی در بالای فیلم حامل پوشیده از رزین تغذیه می شوند. الیاف به طول (به طور کلی 25 میلی متر یا 50 میلی متر) خرد می شوند و به طور تصادفی روی خمیر رزین قرار می گیرند. مقدار شیشه توسط برش و با سرعت فیلم حامل کنترل می شود. در پایین دست از عملیات خرد کردن ، یک فیلم حامل دوم با خمیر رزین پوشیده شده است و در بالای رزین ، روی رزین قرار داده شده است. این مرحله از فرآیند باعث ایجاد خمیر رزین و "ساندویچ" فیبر شیشه ای می شود که از طریق یک سری غلتک های فشرده سازی ارسال می شود که در آن الیاف شیشه ای با خمیر رزین تلفیق می شوند و هوا از ورقه فشرده می شود.

ساخت-1ساخت-2

ابعاد ورق به طور معمول 4 میلی متر ضخامت و 1500 میلی متر عرض دارد. طول و وزن ورق SMC با ترجیح moulder برای جابجایی مشخص می شود و معمولاً روی رول 350 کیلوگرم (استاندارد) تا 1500 کیلو گرم یا دو برابر (مانند کاغذ کامپیوتر) در سطل های بزرگ ذخیره می شود. تولید SMC مدرن یک فرایند بسیار خودکار و تنظیم رایانه است. قبل از استفاده از SMC برای قالب گیری باید بالغ شود. این زمان بلوغ لازم است تا رزین با ویسکوزیته نسبتاً کم به ضخامت شیمیایی برسد. SMC در یک اتاق بلوغ در دمای کنترل شده (به طور معمول 48 ساعت در دمای 30 درجه سانتیگراد) نگهداری می شود و به طور معمول برای رسیدن به ویسکوزیته قالب مورد نظر ، دو تا پنج روز زمان نیاز دارد. معمولاً SMC دارای ماندگاری مختلف از چند هفته تا چند ماه از تاریخ تولید است. بسته به فرمول SMC و شرایط ذخیره سازی ، بازه زمانی قابل افزایش یا کاهش است. دمای ذخیره سازی بالاتر از 20 درجه سانتیگراد توصیه می شود.


تماس با شاین

sales1@aoxumoulds.com

1 (2)

Hot Tags: تابلو اخطار smc قالب فایبرگلاس smc ، چین ، تولید کنندگان ، تایژو ، کارخانه ، سفارشی ، فله ، کیفیت بالا ، کم هزینه

پرس و جو

You Might Also Like