مخزن آب SMC / FRP قالب گیری فشرده

مخزن آب SMC / FRP فشرده سازی قالب تلفن: +86 15757668880 ایمیل: sales1@aoxumoulds.com
چت کن

جزئیات محصول

psb (21) Compressi on Mold

قالب فشرده سازی بزرگترین کسب و کار Aoxu Mold است، و ما در قالب SMC / BMC / GMT / LFT / HP-RTM برای بیش از ده سال تخصصی.

ما از فرهنگ ما برای بهبود مداوم افتخار می کنیم و از همه مشتریان و مشتریان بالقوه برای بازدید از کارخانه ما در هر زمان استقبال می کنیم.

تماس: Shine

ایمیل: sales1@aoxumoulds.com

تلفن: +86 157 5766 8880


در اینجا اجازه دهید ما در مورد قالب های مختلف فشرده سازی صحبت کنیم.

* SMC ترکیب ورق قالب است

SMC مخلوطی از رزین پلیمر است، پرکننده ها، تقویت فیبر، کاتالیزور، رنگدانه ها، تثبیت کننده ها، مواد آزاد کننده و ضخیم کننده ها را وارد کنید. ساخت SMC یک فرایند پیوسته در خط است.

این فرآیند باعث ایجاد استحکام بالا و قطعات پیچیده در ابعاد گسترده ای می شود. قالب های متقاطع فلزی در یک قالب قالب گیری هیدرولیک نصب می شود. شارژ مواد به صورت دستی یا رباتیک در قالب قرار می گیرد؛ نیمه های قالب گرم شده بسته شده و تا فشار 2000 psi اعمال می شود. زمان چرخه بسته به اندازه بخشی و ضخامت آن از یک تا پنج دقیقه متغیر است. ویژگی هایی مانند دنده ها، کارفرمایان و درجها را می توان در قالب

قطعات فایبرگلاس فشرده سازی فشرده سازی با اندازه و شکل خالص، دو سطح عالی و سطوح عالی و تکرارپذیری برجسته قطعات به قسمت مشخص می شود. هزینه های پیرایش و اتمام حداقل است.

پوشش های داخل قالب و سیستم خلاء در این ابزار برای بهبود قابلیت رنگ سطحی، حذف نیاز به پرایمر موجود است.

ترکیبات رنگ را می توان سفارشی کرد.

مزیت قطعات قالب گیری SMC به شرح زیر است:

1. ثبات درجه یک خوب، از جمله resisitance حرارتی عالی.

2. رنگ پذیر برای رنگ قالب، بهترین ظاهر با بافت قالب.

3. نگهداری اموال عالی در محیط های سرد و گرم.

4. مناسب برای استفاده در فضای باز در کاربردهای پوشش UV و آب.

BMC ترکیبی ریخته گری فله است

قالب BMC از پلاستیک گرماسیتی ساخته شده از رزین پلیمری، پرکننده های مختلف، تقویت فیبر، کاتالیزورها، تثبیت کننده ها و رنگدانه ها استفاده می کند که یک چسبناک را تشکیل می دهند. این بسیار پر است و با الیاف کوتاه تقویت می شود.

BMC در کیسه های فله و فرم های شلتوک موجود است. عملیات مخلوط کردن می تواند به چندین روش انجام شود. سه روش برای ترکیب شیشه با خمیر وجود دارد: یک میکسر پیوسته پیوسته، یک میکسر تیغه سیگما و یک میکسر تیغه شخم. فرآیند انتخاب شده بستگی به خواص محصول خاص، فرم محصول و حجم دارد.

بسته به برنامه کاربردی نهایی، ترکیبات به دست آمده برای دستیابی به کنترل بعدی کم، مقاومت در برابر شعله، مقاومت دی الکتریک بالا، مقاومت در برابر خوردگی و لکه و استحکام رنگ طراحی می شوند. ویژگی های جریان فوق العاده آن قالب BMC را به طیف وسیعی از برنامه های کاربردی نیاز دارد که نیاز به جزئیات دقیق و ابعاد دارند. این مواد در انواع مختلفی از رنگ موجود است.

علاوه بر این، قالب BMC مناسب برای قالب بندی فشرده سازی یا قالب گیری تزریقی است. قالب گیری فشرده سازی BMC برای تولید اجزای پیچیده مانند تجهیزات الکتریکی، اجزای خودرو، محوطه برای وسایل الکتریکی و ابزار، در حجم صنعتی بزرگ استفاده می شود.

* GMT گرمانرم شیشه تقویت شده است

GMT نوعی از ترکیب قالب سازی ورق با ترموپلاستی تقویت شده با فیبر است. این بر روی لمیناتورهای بزرگ تولید می شود، با استفاده از یک رزین گرمانرم و یک یا چند فرم از تقویت. این فرایند یک کامپوزیت نیمه جامد سبک و نیمه جامد را در فرم ورق تولید می کند. اکثر اشکال ها به عرض 1300 تا 1400 میلیمتر تولید می شوند. با این حال، برخی از فرم های جدیدتر به عرض های بیشتر، اما اختصاص داده می شود. ورق ورق ممکن است به اندازه برش داده شود تا با توجه به قرار دادن در ابزار برای یک برنامه خاص و همچنین می تواند سطح تزئینی و یا عملکردی لمینیت به یک طرف را ترکیب کند. قالب قالب GMT باعث می شود تولید قطعات بزرگ با هزینه کم ابزار و چرخه های سریع از طریق قالب گیری فشرده سازی. پتانسیل تثبیت قطعات، فرصتی برای کاهش وزن و هزینه بیشتر را ارائه می دهد.

مزیت قالب قالب قالب GMT: استفاده از فشار بازسازی شده، کم فشار، دوره ذخیره سازی طولانی، چرخه شکل گیری کوتاه، بازده تولید بالا.

قالب قالب GMT به طور عمده در خودرو و ساخت و ساز، صنایع شیمیایی، بسته بندی، تجهیزات ورزشی و غیره استفاده می شود.

* LFT ترموپلاستیک های فایبر است

LFT مواد قالب گیری فله است که دارای فیبرهای فیبر مداوم است که طول کامل پلت را به کار می اندازد و این مواد را قادر می سازد تا به طور همزمان بهبود مقاومت، سختی و مقاومت در برابر درجه حرارت گسترده ای را نشان دهند.

در ضمن، D-LFT (ترموپلاستیک های فیبر مستقیم مستقیم) برای قالب گیری تزریقی یا فشرده سازی در دسترس است. اکثر سیستم های D-LFT، شیشه های خوراکی را به یک اکسترودر دوقلو پیچ (TSE) متصل می کنند، جایی که توسط پیچ ها خرد شده است زیرا با پلیمر مذاب و مواد افزودنی که به صورت جداگانه اندازه گیری می شوند، مخلوط شده اند. برای بهبود بخشیدن به سطح، بعضی از سیستم ها از چاقو استفاده می کنند تا قبل از ورود به TSE، پیش رانده شوند. این روش به طور کلی یک فیبر کوتاهتر را تولید می کند، در حالیکه خوراک مستقیم رووینگ فیبرهای طولانی تولید می کند و قطعاتی با عملکرد ساختاری بالاتر را تولید می کند.

مزیت قالب قالب D-LFT این است که می تواند هزینه تولید را از بین بردن محصولات نیمی از محصولات و تلاش های لجستیکی کاهش دهد و انعطاف پذیری تولید را افزایش دهد.


قالب مخزن مخزن آب SMC

* اطلاعات قالب:

QQ 截图 20190506163732 حفره قالب: 1

فولاد قالب: 718H

پایه قالب: HASCO

سختی قالب: HRC45-48

اندازه قالب: 620 * 620 * 330mm

زمان چرخه: 55S

زندگی قالب: 300-500،000 عکس

زمان سرب: 35-60 روز

نرم افزار طراحی: UG، CAD

نوع گرمایش: بخاری نفت حرارتی
*اطلاعات محصول:

مخازن آب SMC یک راه امن، مقرون به صرفه و پاکیزه برای ذخیره آب هستند، که محکم و در عین حال سبک وزن هستند و می توانند به شدت در معرض نوردهی در معرض نور قرار گیرند. QQ 截图 20190506163550

اندازه محصول: 50 * 50 سانتی متر (شکل مربع)

رنگ محصول: برای انتخاب شما

تحمل ضخامت: ± 0.2mm

ارتفاع مخزن: 1-4M (حداکثر)

حجم: 0.125m3-1500m3


* فرآیند ساخت مخزن مستلزم:

ساخت قالب فشرده سازی SMC

قرار دادن مقدار مناسب شیشه فیبر در صفحات ورق های پلاستیکی.

ترکیب این ترکیب را در یک قالب فشار هیدرولیکی نصب کنید.

استفاده از گرما و فشار تنظیم شده برای ساختن آن و فشرده سازی آن.

در طی این چرخه، ویژگی های مختلف مانند دنده ها و درج های دیگر به عنوان مورد نظر ساخته شده است.

سپس فریم خارج از مطبوعات خارج می شود و خنک می شود.

یک لایه از رزین و کاتالیزورها به فریم های SMC اضافه می شود و دستگاه بین دو ورقه SMC گسترش می یابد. این عملکرد به آن قدرت امضای خود را می دهد.

نتیجه نهایی SMC Tank پانل پیچیده و قوی است.

اکنون می توان از پانل ها در دو طرف حفره کرد که در آن به همراه پیچ و مهره ها برای ایجاد مخازن SMC متصل می شوند.

QQ 截图 20190507163710

* برخی از مزایای قابل توجه استفاده از این فرآیند عبارتند از:

پانل های قوی، اما بسیار سبک وزن، برای کاهش وزن کلی مخزن.

ترکیبات رنگی قابل تنظیم برای مخزن

استفاده از گرما و فشار تنظیم شده برای ساختن آن و فشرده سازی آن.

این فرآیند باعث انعطاف پذیری می شود. این می تواند به راحتی بیشتر شکل، ساختار و پیچیدگی هندسی را جایگزین کند.


* مناطق کاربردی مخزن آب SMC:

آب قابل شرب

مخزن GRP ایده آل برای ذخیره و توزیع آب آشامیدنی قابل مصرف / آب آشامیدنی است. از آنجایی که اکثر آب شهری به طور معمول کثیف یا آلوده است، نصب یک مخزن GRP یک سرویس عالی برای مدارس، بیمارستان ها و مناطق مسکونی خواهد داشت.

مخازن برای جلوگیری از رشد جلبکها و باکتریها سازگار هستند. آنها همچنین خاک و حشرات را دور نگه می دارند. بنابراین، آنها تأمین آب تمیز و ثابت را تامین خواهند کرد.

آب باران

مخازن GRP برای نگهداری و جمع آوری آب باران از کوه بزرگ هستند. در کوه بالا برج فولادی وجود دارد و مخزن GRP را روی برج فولادی نصب می کند، بیشتر جریان آب باران به مخزن آب منتقل می شود و سپس آب باران از لوله خروجی پایین به منطقه مسکونی خارج می شود.

از آنجا که پشتیبانی مخزن سفت و محکم است، هیچ شکی در برابر نشتی وجود ندارد.

آتش نشانی

تمام ادارات آتش نشانی باید در تمام طول زمان تامین آب ثابت و کافی داشته باشند. نصب یک مخزن GRP برای مقاصد آتش نشانی منجر به پاسخ سریع و کارآمد خواهد شد. مخزن مخزن مخزن مخزن آب مخزن می تواند آب را برای موارد اضطراری چندگانه نگه دارد.

آب غیر قابل اشتعال

مخزن آب پانل، یک مخزن ذخیره مناسب برای آب باران است. این به ترکیب شیمیایی آب باران مقاوم است و از این رو می توان بدون تغییر آن را در طول زمان استفاده کرد.

آب آشامیدنی به راحتی برای استفاده صنعتی یا طرح آبرسانی و دیگر مناطق کشاورزی و کشاورزی توزیع می شود.

ذخیره سازی خشک

مخزن GRP می تواند دانه های خشک مانند گندم، ذرت و سایر محصولات مزرعه را جایگزین کند. غلات برای مدت طولانی بدون تماس با رطوبت ذخیره می شوند.

QQ 截图 20190508144253

مخزن SMC برای آب قابل حمل SMC مخزن ذخیره مخزن SMC مخزن SMC مخزن ذخیره سازی خشک


نمایه شرکت

از آنجا که در سال 2003 تاسیس شد، Aoxu Mold به عنوان بهترین تامین کننده قالب SMC / BMC / GMT / LFT در چین توصیه می شود. با فلسفه شرکت "صداقت، کیفیت و کارایی" که ما را قادر به همکاری طولانی مدت با مشتریان ما در خارج از کشور می کند. داشتن توانایی طراحی و ساخت قالب با توجه به استانداردهای فنی اروپا و سطح کیفی، Huacheng تبدیل به یکی از ستون های این صنعت شده است.

ما در زمینه ساخت قالب های گوناگون برای موفقیت در زمینه تجربه ای موفق بوده ایم:

قطعات خودرو: سپر، هود موتور، شاسی، پانل جلو، درب کامیون، داشبورد، لنزهای زینتی، صندلی پایه، صندلی و غیره

ارتباطات و لوازم الکتریکی: جعبه الکتریکی، جعبه شاخه کابل، جعبه تبدیل و توزیع، تهویه هوا، ظرف ماهواره ای و غیره

بهداشتی و لوازم آشپزخانه: وان حمام، حوضچه شستن، سینک، سقف، شاسی، wainscot wallboard و غیره

درب: ما تجربه منحصر به فرد در ساخت SMC / MDF / HDF قالب doorkin با دانه چوب.

حمل و نقل: موتور قایق SMC، قاب راه آهن SMC، صندلی قطار، سقف، قاب پنجره و توالت و غیره

ساخت و ساز: مخزن آب، مخزن مخزن و غیره

مشتریان Aoxu Mold در سراسر جهان مانند امریکا، ایتالیا، مالزی، تایلند، ایران و غیره هستند. محصولات ما از بالاترین کیفیت با قیمت مناسب برخوردار است.


داغ برچسب ها: SMC مخزن آب قالب، مخزن GRP، چین، تولید کنندگان، تامین کنندگان، کارخانه Taizhou، سفارشی، نقل قول، ساخته شده در چین، کم قیمت، خرید


ارسال پرس و جو

ایمیل: sales1@aoxumoulds.com

تلفن: +86 157 5766 8880

card-1_ 看图 王Hot Tags: مخزن آب SMC / FRP فشرده سازی ریخته گری، چین، تولید کنندگان، Taizhou، کارخانه، سفارشی، فله، با کیفیت بالا، هزینه کم

پرس و جو

You Might Also Like